The University of Rome “Foro Italico”

The University of Rome “Foro Italico”

The University of Rome “Foro Italico”

Введення

The Римський університет "Foro Italico" це Вищий навчальний заклад, єдиний італійський державний університет, присвячений спорту і фізичних вправ наук.

Вона була створена в 1998 році як Istituto Universitario наук в Тренто Motorie IUSM, коли він замінив Риму Інститут вищої ді Educazione física (ISEF), чия діяльність була зосереджена на вищу освіту для Ph.E. вчителів. IUSM, тепер "Foro Italico університет" Розширені можливості в ISEF-х років, щоб охопити всі сфери інтересів, пов'язаних з людською фізичної діяльності: наукові дослідження, коучинг для спортивного відпочинку і для високого рівня спортивних змаганнях, навчанні, фітнес, перевиховання та реабілітації, організації спортивні заходи, управління спортивними об'єктами і т.д.

ЗАСОБИ

Університет розташований в північному районі Рима; Район, відомий як Foro Italico, був побудований в 1932 році, коли кількість вражаючих будівель і споруд були задумані як спортивного центру Риму. Територія являє собою типовий приклад фашистської архітектури, яка характеризується широким використанням білого мармуру і тріумфальних статуй і обелісків.

Олімпійський стадіон, на задній інституту, був побудований з нагоди в Римі Олімпійських ігор (1960) і відтоді місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики (1987) та чемпіонату світу з футболу (1990).

Foro Italico університет зручності включають сучасні структури освіти (11 лекційних залів, комп'ютерний центр, мовний центр, спеціалізована бібліотека), до сучасних спортивних споруд (10 fullyequipped тренажерні зали, 2 басейни, веслування центр на річці Тібр) науково-дослідні центри (більше 20 лабораторій). Університет також має свій власний аудіовізуальний центр з виробництва освітніх та непрофесійних матеріалів, а також конференц-зали для проведення національних і міжнародних конгресах.

Викладачі та ПРОГРАМИ

Університет в даний час структуровані у 3 науково-дослідних основі кафедри:

Рух людина і спорту наук, Наук про здоров'я, Освітні науки

Навчальні пропозицій в рамках факультету культура і спорт наук включають в себе перший і другий ярус програм і наукових досліджень, орієнтованих на докторські програми.

Перший ярус Laurea трієнале

(Три роки ступінь бакалавра) бакалавра в галузі спорту і фізичних вправ наук - 3 роки, 180 ECTS Це гарантує студенти основний теоретичної підготовки та доброго володіння загальнонаукових методів і змісту, на додаток до придбання конкретної професійної ноу-хау. Це вимагає 180 кредитів, які, як правило, можуть накопичуватися протягом 3 років.

Другий рівень Laurea Magistralė

Laurea Magistralė у спортивних наук і техніки - 2 роки, 120 ECTS Laurea Magistralė в профілактичній та адаптивної фізичної діяльності - 2 роки, 120 ECTS Laurea Magistralė в Спортивний менеджмент - 2 роки, 120 ECTS Laurea Magistralė в галузі охорони здоров'я та фізичної активності, 2 роки 120 ECTS Курс викладається англійською мовою

"Laurea Magistralė" дає більш складний рівень освіти. Цей другий кваліфікаційний рівень відкритий для випускників зі ступенем три роки і вимагає додаткових 120 кредитів, які можуть накопичуватися в середньому за два роки. Мінімальний рівень ступінь і конкретні програми може бути необхідно для вступу

Master / МАЙСТРА

Майстер в спортивній психології (2-й поверх, 1 рік, 60 ECTS)

Мастерс проміжний кваліфікації університету і можуть бути отримані як після отримання ступеня три роки (Masters 1-го рівня) і після більш високого рівня (Masters 2-й рівень). Ці курси тривають принаймні, один рік і передбачають придбання 60 кредитів для кожного навчального року. Їх мета полягає в тому, щоб побудувати на знаннях студента і перетворити його в конкретних професійних навичок.

Докторська школа досліджень (3 роки)

Аспірантуру: Здоров'я і фізична активність:

Біомедичні та методологічні аспекти Навчальні програми прикладної біомедичної / Методологічний підхід Навчальні B інтегративної біології підхід - Європейський навчальний план

Аспірантуру Спорт, вправи і ергономіка

Аспірантуру : Культура, інвалідності і включення: Освіта та навчання

КУРСИ

Курси в основному щорічні курси та студенти можуть складати іспити в кінці другого семестру.

Методи навчання включають в себе лекції та практичні роботи, а також семінари та навчальні програми, де студенти грають активну роль. Лекції служать основою курсу: студенти повинні організувати свою власну домашню роботу у зв'язку з іспиту. Репетитори завжди готові допомогти.

Всі курси викладаються на італійській мові, для Лауреа Magistrale в галузі охорони здоров'я та фізичної активності, за винятком.

Заняття планується в першій половині дня і в другій половині дня, з понеділка по п'ятницю

Розташування

 • Rome

  Piazza Lauro de Bosis, 15, 00135, Rome

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання