© Eli Haney, Northwest University photographer
The University of North Carolina Chapel Hill

The University of North Carolina Chapel Hill

The University of North Carolina Chapel Hill

Введення

Онлайн-програми та курси UNC-Chapel Hill дають переваги державної освіти Кароліни зацікавленим громадянам, професіоналам та лідерам у всьому світі. Наша мета — надати всім рівний доступ до академічного та кар’єрного успіху — незалежно від вашого місцезнаходження, раси, досвіду, світогляду, здібностей чи особистості.

Пропоновані через декілька професійних шкіл, центрів та інститутів, онлайн-програми та навчальні плани UNC-Chapel Hill допоможуть вам перетворити ваші академічні та професійні інтереси у збагачення досвіду на будь-якому етапі вашої кар’єри.

Чому варто вибрати UNC-Chapel Hill Online?

UNC-Chapel Hill є світовим лідером, відомим своїм інноваційним навчанням та новаторськими дослідженнями. Будучи найстарішим державним університетом у Сполучених Штатах, Кароліна відіграла ключову роль у побудові міцнішої та диверсифікованої економіки для жителів Північної Кароліни та за її межами.

Онлайн-навчання UNC розроблено таким чином, що незалежно від того, де ви живете, ви можете очікувати неперевершених освітніх можливостей і культури міждисциплінарної співпраці, яка об’єднує спільноту Tar Heel.

Розташування

  • Chapel Hill

    Chapel Hill, США

    Програми

    Запитання