The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

Введення

Манчестерський університет зайняв 27 місце в рейтингу найкращих університетів світу (третій рік поспіль), восьме місце в Європі та шосте місце у Великобританії за рейтингом QS World University Ranking до 2021 року. Згідно з Академічним рейтингом світових університетів 2020 року, ми посіли 5 місце у Великобританії та 36 місце у всьому світі за академічний престиж та інноваційні наукові досягнення, які надихають лідерів бізнесу. У Топ -100 найбільш інноваційних університетів Reuters 2018 року ми увійшли до трійки кращих та 10 у Великобританії та Європі відповідно. За даними The Graduate Market 2021 року, Манчестерський університет три роки поспіль був визнаний найцікавішим університетом серед 100 найкращих роботодавців Великобританії.

За ці роки Манчестерський університет виховав 25 нобелівських лауреатів. Двоє вчених, які відкрили графен, були нагороджені Нобелівською премією з фізики у 2010 році. Наш неперевершений слід займає Манчестер, Гонконг, Дубай, Сінгапур, Шанхай та Сан -Паоло в Бразилії. Ці фізичні центри підтримують навчання студентів, поєднуючи особисту та онлайн-діяльність. Вони допомагають постійно розширювати нашу глобальну мережу з майже 500 000 випускників у 190 країнах світу.

Заснована в 1965 році, Манчестерська бізнес -школа Альянсу (AMBS) Манчестерського університету є однією з провідних світових бізнес -шкіл. AMBS також входить до провідних 1% бізнес -шкіл світу, які отримали потрійну акредитацію від AACSB International, AMBA та EQUIS, а Financial Times оцінила наш MBA на 4 -му місці у Великобританії, на 10 -му в Європі та на 30 -му в світі у 2021 році. також були зайняті 7-ю кращу бізнес-школу Великобританії та 18-ю в Європі за рейтингом Bloomberg 2019-2020.

З особливою увагою до Азії, Університет Манчестера відкрив свій перший Міжнародний центр у Гонконзі в 1992 році та пропонував освіту з вищого класу для керівників у Східній Азії, включаючи Гонконг, Японію, Південну Корею, Тайвань, Південний Китай та Макао майже 30 років.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Causeway Bay

  33/F Lee Garden One, 33 Hysan Avenue,, , Causeway Bay

 • Seoul

  Seoul, Південна Корея

  • Taipei

   Taipei, Тайвань

   • Tokyo

    Tokyo, Японія

    Запитання