Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Магістр управління проектами з професійною практикою
The University of Law Business School Postgraduate

Магістр управління проектами з професійною практикою

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

На кампусі

* внутрішні студенти - Лондон: £13 050 / поза Лондоном: £12 450 | іноземні студенти - Лондон / поза Лондоном: £18,700

Введення

Наш новий магістерський курс «Управління проектами з професійною практикою» — це 2-річна магістерська програма для повного робочого дня. Поділяючи перший рік навчання з 1-річною магістерською програмою управління проектами, 2-річна програма отримує переваги від другого року професійної практики, спеціально для сприяння можливостям працевлаштування студентів.

Пропонуючи більшу гнучкість, ніж традиційний рік розміщення, наш рік професійної практики дозволяє вам вирішити, як застосувати свої навички на практиці. Виберіть наукову дисертацію, бізнес-план, бізнес чи консультаційний проект або оплачувану стажування в галузі, залежно від варіанту, який найкраще підходить для вашої майбутньої кар’єри. (Для отримання додаткової інформації про рік професійної практики відвідайте цей веб-сайт ).

Ступінь магістра з управління проектами зосереджується на працевлаштуванні та надає студентам знання та розуміння ключових аспектів управління проектами. Завдяки найсучаснішому поєднанню фреймворків, інструментів і методів ми розгортаємо приклади з реального світу та практико-орієнтований підхід до навчання, щоб гарантувати, що студенти отримають професійні навички, необхідні для досягнення успіху. Незалежно від того, чи це посада в організації, чи відкриття власного бізнесу в якості позаштатного менеджера проекту.

Цей курс акредитовано The Chartered Management Institute, тому після успішного завершення курсу ви матимете можливість подати заявку на отримання диплома CMI рівня 7 зі стратегічного менеджменту та лідерства, а також ваш ступінь.

Вимоги до курсу

  • 2:2 або вище від британського ступеня бакалавра або еквівалентної кваліфікації
  • Міжнародні студенти додатково потребують рівня англійської мови, еквівалентну IELTS 6.5 або вище, принаймні 5,5 в кожному компоненті.

Збори

Вересень 2024 - червень 2025

Вітчизняні студенти

  • Лондон: £13 050
  • За межами Лондона: £12 450

Іноземні (іноземні) студенти

  • Лондон: £20 350
  • За межами Лондона: £18 700

Кар'єра

Управління проектами.

Про Школу

Запитання