Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Магістр управління кібербезпекою з професійною практикою
The University of Law Business School Postgraduate

Магістр управління кібербезпекою з професійною практикою

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

На кампусі

* внутрішні студенти - Лондон: £13 050 / поза Лондоном: £12 450 | іноземні студенти - Лондон / поза Лондоном: £18,700

Введення

Наш новий магістерський курс «Управління кібербезпекою з професійною практикою» — це 2-річна магістерська програма з повного робочого дня. Поділяючи перший рік навчання з 1-річною магістерською програмою «Управління кібербезпекою», 2-річна програма отримує переваги від другого року професійної практики, спеціально для сприяння можливостям працевлаштування студентів.

Пропонуючи більшу гнучкість, ніж традиційний рік розміщення, наш рік професійної практики дозволяє вам вирішити, як застосувати свої навички на практиці. Виберіть наукову дисертацію, бізнес-план, бізнес чи консультаційний проект або оплачувану стажування в галузі, залежно від варіанту, який найкраще підходить для вашої майбутньої кар’єри. (Для отримання додаткової інформації про рік професійної практики відвідайте цей веб-сайт ).

Ступінь післядипломної освіти з кібербезпеки призначений для того, щоб надати бізнес-професіоналам глибоке розуміння основних аспектів кібербезпеки в нашому поточному технологічному середовищі, що швидко розвивається. Зокрема, ця програма забезпечить навички та розуміння для розвитку кар’єри в управлінні науковими даними про кібербезпеку або на будь-якій управлінській посаді, де оцінка ризику та аналіз даних відіграє важливу роль. Після завершення цього курсу ви матимете знання та навички, щоб вивести свою кар’єру на високий рівень і максимізувати свої майбутні прибутки.

Цей курс акредитовано The Chartered Management Institute, тому після успішного завершення курсу ви матимете можливість подати заявку на отримання диплома CMI рівня 7 зі стратегічного менеджменту та лідерства, а також ваш ступінь.

Вимоги до курсу

  • 2:2 або вище від британського ступеня бакалавра або еквівалентної кваліфікації
  • Міжнародні студенти додатково потребують рівня англійської мови, еквівалентну IELTS 6.5 або вище, принаймні 5,5 в кожному компоненті.

Збори

Вересень 2024 - червень 2025

Вітчизняні студенти

  • Лондон: £13 050
  • За межами Лондона: £12 450

Іноземні (іноземні) студенти

  • Лондон: £20 350
  • За межами Лондона: £18 700

Кар'єра

Кібербезпека.

Про Школу

Запитання