Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Магістр стратегічного управління бізнесом з професійною практикою
The University of Law Business School Postgraduate

Магістр стратегічного управління бізнесом з професійною практикою

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

На кампусі

* внутрішні студенти - Лондон: £13 050 / поза Лондоном: £12 450 | іноземні студенти - Лондон / поза Лондоном: £18,700

Введення

Наш новий магістерський курс «Стратегічне управління бізнесом із професійною практикою» — це 2-річна магістерська програма з повного робочого дня. Поділяючи перший рік навчання з 1-річною магістерською програмою стратегічного управління бізнесом, 2-річна програма отримує переваги від другого року професійної практики, спеціально для сприяння можливостям працевлаштування.

Пропонуючи більшу гнучкість, ніж традиційний рік розміщення, наш рік професійної практики дозволяє вам вирішити, як застосувати свої навички на практиці. Виберіть наукову дисертацію, бізнес-план, бізнес чи консультаційний проект або оплачувану стажування в галузі, залежно від варіанту, який найкраще підходить для вашої майбутньої кар’єри. (Для отримання додаткової інформації про рік професійної практики відвідайте цей веб-сайт ).

Наш акредитований бізнес-магістер зі стратегічного управління бізнесом, зосереджуючись на вашій майбутній працевлаштуванні, дасть вам широке розуміння операцій і того, як кожна сфера бізнесу впливає на іншу. Ви отримаєте глибокі знання та розуміння ключових аспектів стратегічного бізнесу та менеджменту в глобальному контексті. Незалежно від того, чи є ви менеджером, консультантом, аналітиком чи підприємцем, ви закінчите навчання, готове розпочати або прискорити свою кар’єру на наступний рівень.

Студенти створять відмінну основу в ключових аспектах бізнесу та управління, з якими стикаються підприємства сьогодні. Розроблений за участю успішних бізнес-професіоналів і охоплюючи різні модулі, ми забезпечимо вам найкращу основу для вашої професійної кар’єри.

Ця програма акредитована професійно визнаною кваліфікацією Chartered Management Institute, тому після успішного завершення ви можете подати заявку на отримання диплома CMI рівня 7 зі стратегічного менеджменту та лідерства, а також на свій ступінь. Цей курс також пропонується як «акредитований ступінь» від Chartered Institute of Marketing (CiM), що означає, що студенти можуть отримати кваліфікацію, визнану галуззю, у прискореному темпі.

Вимоги до курсу

  • 2:2 або вище від британського ступеня бакалавра або еквівалентної кваліфікації
  • Міжнародні студенти додатково потребують рівня англійської мови, еквівалентну IELTS 6.5 або вище, принаймні 5,5 в кожному компоненті.

Збори

Вересень 2024 - червень 2025

Вітчизняні студенти

  • Лондон: £13 050
  • За межами Лондона: £12 450

Іноземні (іноземні) студенти

  • Лондон: £20 350
  • За межами Лондона: £18 700

Кар'єра

Бізнес Менеджмент.

Про Школу

Запитання