Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Магістр маркетингу з професійною практикою
The University of Law Business School Postgraduate

Магістр маркетингу з професійною практикою

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

На кампусі

* внутрішні студенти - Лондон: £13 050 / поза Лондоном: £12 450 | іноземні студенти - Лондон / поза Лондоном: £18,700

Введення

Наш новий магістерський курс з маркетингу з професійною практикою - це 2-річна магістерська програма з бізнес-підприємництва. Поділяючи перший рік навчання з 1-річною магістерською програмою маркетингу, 2-річна програма отримує переваги від другого року професійної практики, спеціально для сприяння можливостям працевлаштування студентів.

Пропонуючи більшу гнучкість, ніж традиційний рік розміщення, наш рік професійної практики дозволяє вам вирішити, як застосувати свої навички на практиці. Виберіть наукову дисертацію, бізнес-план, бізнес чи консультаційний проект або оплачувану стажування в галузі, залежно від варіанту, який найкраще підходить для вашої майбутньої кар’єри. (Для отримання додаткової інформації про рік професійної практики відвідайте цей веб-сайт ).

Наш ступінь магістра маркетингу, акредитований CIM (Chartered Institute of Marketing), розроблено з акцентом на найсучасніші маркетингові канали, концепції та розробки в сучасному швидкоплинному та постійно мінливому світі маркетингу. Охоплюючи такі теми, як соціальні медіа, аналіз даних і цифрові технології, після закінчення навчання ви матимете хороші можливості для того, щоб піднятися на маркетингову посаду вищого рівня.

Цей курс також акредитований The Chartered Management Institute, тому після успішного завершення курсу ви матимете можливість подати заявку на отримання диплома CMI рівня 7 зі стратегічного менеджменту та лідерства, а також ваш ступінь. Цей курс також пропонується як «акредитований ступінь» від Chartered Institute of Marketing (CiM), що означає, що студенти можуть прискорено отримати визнання галузевих країн.

Вимоги до курсу

  • 2:2 або вище від британського ступеня бакалавра або еквівалентної кваліфікації
  • Міжнародні студенти додатково потребують рівня англійської мови, еквівалентну IELTS 6.5 або вище, принаймні 5,5 в кожному компоненті.

Збори

Вересень 2024 - червень 2025

Вітчизняні студенти

  • Лондон: £13 050
  • За межами Лондона: £12 450

Іноземні (іноземні) студенти

  • Лондон: £20 350
  • За межами Лондона: £18 700

Кар'єра

Маркетинг.

Про Школу

Запитання