Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Магістр людських ресурсів із трудовим правом із професійною практикою
The University of Law Business School Postgraduate

Магістр людських ресурсів із трудовим правом із професійною практикою

London, Великобританія

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

На кампусі

* внутрішні студенти - Лондон: £13 050 / поза Лондоном: £12 450 | іноземні студенти - Лондон / поза Лондоном: £18,700

Введення

Наш новий курс MSc Human Resources with Employment Law with Professional Practice — це 2-річна магістерська програма для повного робочого дня. Поділяючи перший рік навчання з 1-річною магістерською програмою людських ресурсів із трудовим правом, 2-річна програма отримує переваги від другого року професійної практики, спеціально для сприяння можливостям працевлаштування студентів.

Пропонуючи більшу гнучкість, ніж традиційний рік розміщення, наш рік професійної практики дозволяє вам вирішити, як застосувати свої навички на практиці. Виберіть наукову дисертацію, бізнес-план, бізнес чи консультаційний проект або оплачувану стажування в галузі, залежно від варіанту, який найкраще підходить для вашої майбутньої кар’єри. (Для отримання додаткової інформації про рік професійної практики відвідайте цей веб-сайт ).

Акредитований CIPD бізнес-магістр у галузі людських ресурсів із трудовим правом дасть вам широке розуміння найважливіших концепцій управління людськими ресурсами, а також дозволить вам спеціалізуватися на правових аспектах управління персоналом та зайнятості, даючи вам конкурентну перевагу в ринок праці. Структурований з наголосом на задоволенні потреб розвитку галузі та з сильним акцентом на вашій майбутній працевлаштуванні, після завершення цього курсу ви матимете хороші можливості підняти свою кар’єру на вищий рівень.

Цей курс акредитований як Чартерним інститутом персоналу та розвитку (CIPD), так і Чартерним інститутом менеджменту (CMI). Це означає, що після отримання ступеня ви матимете можливість подати заявку на отримання сертифікату CIPD і диплома 7 рівня CMI зі стратегічного менеджменту та лідерства.

Вимоги до курсу

  • 2:2 або вище від британського ступеня бакалавра або еквівалентної кваліфікації
  • Міжнародні студенти додатково потребують рівня англійської мови, еквівалентну IELTS 6.5 або вище, принаймні 5,5 в кожному компоненті.

Збори

Вересень 2024 - червень 2025

Вітчизняні студенти

  • Лондон: £13 050
  • За межами Лондона: £12 450

Іноземні (іноземні) студенти

  • Лондон: £20 350
  • За межами Лондона: £18 700

Кар'єра

Закон про підприємницькі ресурси.

Про Школу

Запитання