Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Магістр лідерства та управління людськими ресурсами з професійною практикою
The University of Law Business School Postgraduate

Магістр лідерства та управління людськими ресурсами з професійною практикою

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

На кампусі

* внутрішні студенти - Лондон: £13 050 / поза Лондоном: £12 450 | іноземні студенти - Лондон / поза Лондоном: £18,700

Введення

Наш новий магістерський курс «Лідерство та управління людськими ресурсами з професійною практикою» — це 2-річна магістерська програма з повного робочого дня. Поділяючи перший рік навчання з 1-річною магістерською програмою «Лідерство та управління людськими ресурсами», 2-річна програма отримує переваги від другого року професійної практики, спеціально для сприяння можливостям працевлаштування студентів.

Пропонуючи більшу гнучкість, ніж традиційний рік розміщення, наш рік професійної практики дозволяє вам вирішити, як застосувати свої навички на практиці. Виберіть наукову дисертацію, бізнес-план, бізнес чи консультаційний проект або оплачувану стажування в галузі, залежно від варіанту, який найкраще підходить для вашої майбутньої кар’єри. (Для отримання додаткової інформації про рік професійної практики відвідайте цей веб-сайт ).

Акредитований CIPD магістра з лідерства та управління людськими ресурсами розроблений, щоб дозволити вам підготувати або просувати свою кар'єру в управлінні або управлінні персоналом, пов'язаному з бізнесом. Наші практично орієнтовані модулі нададуть вам глибокі знання в галузі управління людськими ресурсами, а також зосередять увагу на вашій працевлаштуванні та забезпечать розвиток ключових навичок, які можна передавати, яких бажають багато роботодавців.

Ця програма розроблена з акцентом на задоволення потреб розвитку галузі та акредитована як Чартерним інститутом персоналу та розвитку (CIPD), так і Чартерним інститутом менеджменту (CMI). Це означає, що після отримання ступеня ви матимете можливість подати заявку на отримання сертифікату CIPD і диплома 7 рівня CMI зі стратегічного менеджменту та лідерства.

Вимоги до курсу

  • 2:2 або вище від британського ступеня бакалавра або еквівалентної кваліфікації
  • Міжнародні студенти додатково потребують рівня англійської мови, еквівалентну IELTS 6.5 або вище, принаймні 5,5 в кожному компоненті.

Збори

Вересень 2024 - червень 2025

Вітчизняні студенти

  • Лондон: £13 050
  • За межами Лондона: £12 450

Іноземні (іноземні) студенти

  • Лондон: £20 350
  • За межами Лондона: £18 700

Кар'єра

Управління бізнесом і лідерство.

Про Школу

Запитання