Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Магістр корпоративного управління з корпоративним правом з професійною практикою
The University of Law Business School Postgraduate

Магістр корпоративного управління з корпоративним правом з професійною практикою

London, Великобританія

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

На кампусі

* внутрішні студенти - Лондон: £13 050 / поза Лондоном: £12 450 | іноземні студенти - Лондон / поза Лондоном: £18,700

Введення

Наш новий курс MSc Corporate Governance with Company Law with Professional Practice — це 2-річна магістерська програма з бізнес-підприємництва. Поділяючи перший рік навчання з 1-річною магістерською програмою корпоративного управління з корпоративним правом, 2-річна програма отримує переваги від другого року професійної практики, спеціально для сприяння можливостям працевлаштування студентів.

Пропонуючи більшу гнучкість, ніж традиційний рік розміщення, наш рік професійної практики дозволяє вам вирішити, як застосувати свої навички на практиці. Виберіть наукову дисертацію, бізнес-план, бізнес чи консультаційний проект або оплачувану стажування в галузі, залежно від варіанту, який найкраще підходить для вашої майбутньої кар’єри. (Для отримання додаткової інформації про рік професійної практики відвідайте цей веб-сайт ).

Бізнес-магістерський курс з корпоративного управління з корпоративним правом допоможе вам підняти свою кар'єру на наступний рівень. Організації все частіше несуть відповідальність за свої бізнес-рішення, і постійно зростає увага до етичної поведінки та корпоративної соціальної відповідальності (КСВ).

Протягом цього курсу ви розвиватимете свої професійні навички та досліджуватимете найважливіші концепції корпоративного управління та законодавства про компанії, зосереджуючись на бізнес-етиці та етичних і правових дилемах, що стосуються прийняття бізнес-рішень.

Вимоги до курсу

  • 2:2 або вище від британського ступеня бакалавра або еквівалентної кваліфікації
  • Міжнародні студенти додатково потребують рівня англійської мови, еквівалентну IELTS 6.5 або вище, принаймні 5,5 в кожному компоненті.

Збори

Вересень 2024 - червень 2025

Вітчизняні студенти

  • Лондон: £13 050
  • За межами Лондона: £12 450

Іноземні (іноземні) студенти

  • Лондон: £20 350
  • За межами Лондона: £18 700

Кар'єра

Право управління господарською діяльністю.

Про Школу

Запитання