Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Магістр корпоративного фінансового менеджменту з професійною практикою
The University of Law Business School Postgraduate

Магістр корпоративного фінансового менеджменту з професійною практикою

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

На кампусі

* внутрішні студенти - Лондон: £13 050 / поза Лондоном: £12 450 | іноземні студенти - Лондон / поза Лондоном: £18,700

Введення

Наш новий магістерський курс корпоративного фінансового менеджменту з професійною практикою - це 2-річна магістерська програма для повного робочого дня. Поділяючи перший рік навчання з 1-річною магістерською програмою корпоративного фінансового менеджменту, 2-річна програма отримує переваги від другого року професійної практики, спеціально для сприяння можливостям працевлаштування студентів.

Пропонуючи більшу гнучкість, ніж традиційний рік розміщення, наш рік професійної практики дозволяє вам вирішити, як застосувати свої навички на практиці. Виберіть наукову дисертацію, бізнес-план, бізнес чи консультаційний проект або оплачувану стажування в галузі, залежно від варіанту, який найкраще підходить для вашої майбутньої кар’єри. (Для отримання додаткової інформації про рік професійної практики відвідайте цей веб-сайт ).

Магістр корпоративного фінансового менеджменту призначений для тих, хто хоче продовжити, просунутися або перейти до кар'єри в корпоративних або бізнес-фінансах, наш бізнес-курс магістра зосереджений на максимізації вашої майбутньої працевлаштування. Модулі курсу структуровані з акцентом на задоволення потреб галузі, а також дозволяють вам розвивати свої професійні навички. Якщо у вас є технічна підготовка та інтерес до розвитку поглиблених спеціальних знань і розуміння ключових аспектів корпоративного фінансового менеджменту, це курс для вас.

Вимоги до курсу

  • 2:2 або вище від британського ступеня бакалавра або еквівалентної кваліфікації
  • Міжнародні студенти додатково потребують рівня англійської мови, еквівалентну IELTS 6.5 або вище, принаймні 5,5 в кожному компоненті.

Збори

Вересень 2024 - червень 2025

Вітчизняні студенти

  • Лондон: £13 050
  • За межами Лондона: £12 450

Іноземні (іноземні) студенти

  • Лондон: £20 350
  • За межами Лондона: £18 700

Кар'єра

Фінансовий менеджмент.

Про Школу

Запитання