Keystone logo
© BIMM University
The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

Введення

Огляд:

Юридичний університет (ULaw) є одним з найстаріших спеціалістів у Великобританії з юридичної освіти. Насправді, ми навчили більше практикуючих юристів у Великобританії, ніж будь-хто інший.

І з настільки тісними зв’язками між законом та бізнесом, є сенс, що фахівець з юридичної освіти добре підходить для розробки чудової бізнес-школи - The Business University of Law Business School.

Завдяки рішучій спрямованості на практичне навчання, наша бізнес-школа прагне зробити студентів працездатними та готовими до успіху на робочому місці. Ми пишаємося тим, що ми створюємо потрібну навчальну середу для досягнення Ваших прагнень. Саме тому ми адаптували методи, які використовуються на наших юридичних курсах, з метою розробки залученого спеціаліста, який зможе підготувати вас до кар'єри у світі бізнесу.

Гнучке навчання:

Ми розуміємо, що обставини в кожного різні. Ось чому ми пропонуємо широкий вибір режимів навчання (денний, неповний робочий день, на кампусі, онлайн) на наших курсах, щоб надати вам найбільший вибір і гнучкість, необхідні для успіху в навчанні.

Кампуси нашої бізнес-школи знаходяться в лондонському Блумсбері, Бірмінгемі та Манчестері для студентських курсів. Післядипломні курси викладаються в наших кампусах Бірмінгема, Лідса, Лондона Мургейт і Манчестера. Кожен з них є процвітаючим комерційним центром, який ідеально розташований, щоб забезпечити вам чудовий доступ до музичних закладів, театрів, кінотеатрів, барів і ресторанів. Наші курси для післядипломної освіти можна вивчати неповний або повний робочий день, а також доступні онлайн.

Онлайн:

Наші онлайн-програми заощадять ваш час і гроші на дорозі до кампусу та з нього, а також дозволять вам навчатися будь-де, на різних пристроях, проте ви можете бути впевнені, що якість курсу не погіршиться або не буде менш вимогливим, ніж наш на кампусі курси.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Дизайн курсів:

З твердим акцентом на практичному навчанні наша бізнес-школа прагне зробити студентів працездатними та готовими досягти успіху на робочому місці. Ми пишаємося тим, що створюємо для вас належне навчальне середовище для досягнення ваших бізнес-прагнень. Наш підхід до навчання – це студент. Вас навчатимуть у розмірах груп, які сприятимуть підтримувальним навчальним стосункам із вашими викладачами, у невеликих семінарах, що є важливими для успіху студентів, і кожен студент матиме доступ до свого особистого викладача.
Наші викладачі залучають науковців, які поєднують свою пристрасть до бізнесу, багаті галузеві знання та професійні ділові зв’язки, щоб принести користь вашому навчанню як у аудиторії, так і поза нею.

Кар'єра та працевлаштування:

Можливість працевлаштування є основою всього, що ми робимо в бізнес-школі. Наша команда з питань працевлаштування надасть вам індивідуальні поради щодо того, як успішно налагодити ділові контакти з великими британськими рекрутерами, такими як IBM, Lloyds of London і Price Waterhouse Coopers (PwC), з якими ви познайомитеся під час заходів, семінарів і візитів. для організацій, дозволяючи вам побачити з перших вуст, як бізнес працює в реальному світі. Протягом року ми проводимо заходи, включаючи запрошених спікерів, панельні дискусії, майстер-класи та конкурси. Підтримка, яку ви отримаєте, очолювана та інформована практикою роботодавця, максимально розширить вашу здатність подавати успішні заявки на роботу, забезпечити стажування та відточити свої навички співбесіди.

Інститут дипломованого менеджменту (CMI):

Оскільки деякі курси в Бізнес-школі акредитовані Інститутом Чартерного менеджменту (CMI), студенти на цих конкретних курсах можуть отримати автоматичне безкоштовне членство протягом тривалості курсу та протягом року після закінчення.

Переваги включають доступ до ManagementDirect; найбільша бібліотека управління у Великобританії разом з доступом до онлайн-порталу ресурсів, включаючи електронні журнали, звіти компаній та галузей, а також поради від більш ніж 300 менеджерів з наймання через Центр розвитку кар'єри.

Ви отримаєте доступ до поточних списків вакансій через базу даних JobSearch та безліч відео, навчальних посібників та статей, щоб розвивати свої професійні та професійні навички. Інтернет-спільнота наставництва CMI налічує понад 120 000 членів, де ви можете співставитись відповідно до навичок, досвіду та галузі зацікавленості, а також дізнатися про події в мережі CMI, в яких ви можете взяти участь.

Після успішного проходження одного з наших акредитованих курсів CMI ви також отримаєте кваліфікацію від CMI на додаток до ступеня.

Підтримка:

Ми прагнемо підтримати більше студентів з різних галузей, ніж будь-коли раніше, щоб досягти кар'єрних амбіцій, саме тому ми пропонуємо широкий спектр стипендій та стипендій.

Всі студенти мають можливість повною мірою скористатися нашими можливостями та послугами. Служба підтримки інвалідів присвячена управлінню будь-якими вимогами, які ви можете мати під час навчання, включаючи тимчасову допомогу через травму або хворобу.

Спортивні заклади:

Є багато можливостей, щоб встати і отримати форму на всіх наших кампусах, якщо ви хочете здійснювати своє тіло, а також ваш розум. Популярні заходи включають Zumba, футбол, нетбол, регбі і теніс.

Клуби та товариства:

З різними суспільствами, спортивними командами та соціальними подіями, доступними в кожному з наших кампусів, ви обов'язково знайдете багато, щоб тримати вас зайнятими і веселитися між лекціями. А на початку курсу ви можете приєднатися до суспільства, клубу чи події за вашим вибором, або створити свою власну через Асоціацію студентів.

Курси:

Бізнес-школа Університету права пропонує низку програм бакалаврату та аспірантури у Великобританії та онлайн.

Багато наших курсів були акредитовані Chartered Management Institute (CMI), єдиним офіційним професійним органом у Великобританії, який надає дуже бажаний статус Chartered Manager (CMgr). Після успішного завершення одного з наших курсів, ви також отримаєте кваліфікацію з CMI на додаток до ступеня.

Інтернет-курси:

Ми пропонуємо онлайн-навчання світового класу для наших аспірантурних курсів:

 • Методи навчання для всіх типів навчання: Існує метод навчання, що відповідає вашому стилю, з електронними книгами, i-підручниками, вебінарами, тематичними дослідженнями, картками, аудіофайлами, графікою руху, студентськими чатами в режимі реального часу, онлайн-оцінками та більше.
 • Підтримка спеціалізованого репетитора: Ви будете отримувати постійну підтримку та відгуки про свою роботу від спеціального викладача програми протягом усього курсу.

Вимоги до вступу та плата:

Вимоги та внески для вступу залежать від курсу - для отримання додаткової інформації про вступні вимоги, збори, варіанти фінансування та про стипендії та бюрарій відвідайте веб-сайт юридичного університету.

Міжнародні студенти:

Ви б приєдналися до студентів з більш ніж 120 різних національностей, які роблять внесок у процвітаючу міжнародну спільноту у всіх університетських містечках.

Ми маємо групу Служб підтримки студентів, яка є тут, щоб надати рекомендації та рекомендації щодо добробуту.

Інформацію про вимоги до візи можна знайти на веб-сайті університету права.

Проживання:

Для наших студентів ми організували проживання у спеціалізованих британських провайдерах, щоб забезпечити Вам комфортне місце проживання під час навчання у нас. Розміщення зазвичай відбувається в спільних квартирах, а в деяких випадках - в окремих студіях.

Для студентів бакалаврату ми гарантуємо вам пропозицію проживання на першому курсі вашого ступеня, якщо ви прийняли нас за свій фірмовий вибір та подали заявку на проживання до 30 березня року вступу* (* Застосовуються Умови та умови, подробиці на Веб -сайт Юридичного університету, сторінка розміщення студентів).

Для аспірантів, якщо ви вибираєте кампус далеко від дому, наша база даних про проживання може допомогти вам знайти місце для проживання, з можливістю знайти приватну орендовану нерухомість або спільне житло з іншими студентами ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Відкриті дні та події:

Наші дні відкритих дверей - це чудовий спосіб дізнатися про наші бізнес-курси, ознайомитися з нашими можливостями та зустрітися з нашими викладачами та студентами. Там будуть переговори, дегустації сесій і турів, і ви будете мати можливість задати свої питання. Ми зробимо ваш день максимально цікавим та інтерактивним.

Якщо ви не можете потрапити на один із наших Днів відкритих дверей у кампусі, то час від часу ми також пропонуємо віртуальні дні відкритих дверей для наших курсів, щоб у вас все ще була можливість дізнатися, як це – навчатися в Бізнес-школа Університету права та ставте свої запитання онлайн.

Університет юридичної бізнес-школи місцезнаходження:

Наявні курси відрізняються залежно від місця розташування. Більш детальну інформацію про наші місця розташування можна знайти на веб-сайті Університету права, на сторінці Розташування.

Розташування

 • London

  The University of Law 14 Store Street, WC1E 7DE, London

  • Leeds

   The University of Law 15-16 Park Row, LS1 5HD, Leeds

   • Manchester

    The University of Law 2 New York Street, M1 4HJ, Manchester

    • Birmingham

     The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

     • London

      London, Великобританія

      • Nottingham

       Nottingham, Великобританія

       Програми

       Запитання