Keystone logo
The University of Greenwich

The University of Greenwich

The University of Greenwich

Введення

The University of Greenwich керується принципом «без обмежень». Наше фундаментальне бачення полягає в тому, щоб надати кожному можливість досліджувати нові можливості, не зв’язані загальноприйнятою думкою та штучними кордонами. За допомогою цього підходу ми прагнемо надихнути на нові способи спілкування, спілкування та вираження нашої особистої та колективної ідентичності.

Ми також є одним із небагатьох лондонських університетів, де є все необхідне в одному місці. Навчальні, соціальні, спортивні та житлові приміщення знаходяться в кампусі або поблизу.

Спільнота Грінвіч

Greenwich — це більше, ніж сукупність окремих студентів і співробітників, це спільнота людей, об’єднаних своєю пристрастю до навчання. Бути членом університетської спільноти передає почуття гордості та відповідальності жити відповідно до високих стандартів попередніх поколінь студентів. Це також означає, що ви покладаєтеся на те, що інші допоможуть вам стати найкращим учнем. Є багато можливостей знайти друзів, спробувати щось нове та дізнатися, у чому ви хороші, разом з іншими однодумцями. Запрошуються всі бажаючі, які можуть знайти спосіб влаштуватися в Грінвічі.

Насолоджуйтесь навчанням

Важливо, щоб вам подобалося навчатися в Грінвічі та була можливість досягти успіху. Наші курси розроблені спільно з бізнесом і промисловістю та використовують новітні навчальні програми, засновані на дослідженнях. Ми будемо підтримувати та заохочувати вас до досягнення найкращого результату.

Технології відіграють велику роль у нашому навчанні. Прикладом цього є запис лекцій, який дозволяє переглядати лекції в режимі онлайн і на вимогу. Наші співробітники мають ресурси, щоб зробити мультимедіа ключовою частиною вашого навчального досвіду.

Ми спеціалізуємося на предметах, які готують вас до наступного етапу вашої кар'єри. Багато наших студентів мають зовнішніх наставників і проходять стажування, щоб набути навичок і досвіду, які цінують роботодавці. Це формула успіху, оскільки 90% наших випускників починають роботу або продовжують навчання протягом шести місяців після завершення курсу (опитування DLHE 2018).

Навчають захоплені люди

У нас працює висококваліфікований, досвідчений викладацький склад, більшість з яких має офіційну педагогічну кваліфікацію. Велика кількість наших науковців також раніше працювали в бізнесі чи промисловості. Це дає нам змогу надавати сучасні курси, відповідні галузі, акредитовані професійними організаціями.

Наші викладачі так само захоплені обміном знаннями, як і своїми предметами. Вони ідеально підходять для того, щоб допомогти вам розкрити свій потенціал. Наші студенти часто відзначають, що наші викладачі докладуть додаткових зусиль, щоб допомогти їм досягти успіху в обраному предметі.

Завдяки цим принципам у 2017 році ми отримали срібний рейтинг Національної системи педагогічної майстерності (TEF) і отримали національні стипендії Академії вищої освіти для великої кількості викладачів.

Служби підтримки

Ми пропонуємо широкий спектр послуг підтримки для всіх наших студентів. Кожному студенту призначається особистий репетитор, який допоможе вам протягом усього навчання в Грінвічі. Наша команда студентських академічних служб може допомогти вам вирішити проблеми з проживанням, гроші, поради та консультації та потреби з інвалідністю. Профспілка студентів Грінвіча є центром університету та пропонує чудовий набір соціальних, спортивних можливостей та можливостей підтримки для всіх студентів та аспірантів.

Об’єкти для формування вашого майбутнього

З 2013 року ми інвестували понад 150 мільйонів фунтів стерлінгів у лабораторії, навчальні приміщення та приміщення для студентів. Це включає в себе новий студентський центр у кампусі Medway та Dreadnought Building у Грінвічі.

Dreadnought — це новий центральний центр для всіх студентських академічних і соціальних заходів. Поряд із навчальними та комп’ютерними зонами ви знайдете кафе, ресторан, тренажерний зал, а також місце для проведення концертів і заходів. Тут ви можете проводити соціальне навчання, користуватися студентськими послугами, брати участь у студентських заходах і спілкуватися з друзями.

Ви також отримаєте переваги від чудових навчальних закладів, включаючи першокласні передові лабораторії для наукових та інженерних предметів і три бібліотеки університетського містечка зі спеціальними бібліотекарями академічного обслуговування.

Поглиблення знань у Гринвічі

Наше дослідження стосується деяких із найскладніших проблем у світі, від глобальної охорони здоров’я до громадської безпеки.

Поточні дослідження включають хвороби, які переносяться комарами, такі як малярія та вірус Зіка, а також використання 3D-принтерів для медичних імплантатів. Інші проекти включають рятувальні дослідження щодо евакуації зі складних умов, наприклад з будівель висотних будівель, і розуміння зв’язків між політикою та економікою.

Цей досвід живиться безпосередньо в нашому навчанні. Ваші заняття ґрунтуються на передових дослідженнях і проводяться провідними дослідниками, які самі розширюють кордони знань.

Ми також вітаємо наступне покоління дослідників-аспірантів для проведення провідних досліджень, використовуючи наші засоби світового рівня. Вас буде підтримувати наглядова команда, яка допоможе вам розвинути навички для кар’єри в академічних, наукових і промислових колах.

Статистика

 • Іноземні студенти:

  14%

 • 00

Особливості кампусу

The University of Greenwich має два кампуси в Лондоні та один у Медвеї в Кенті. Поєднайте міський спосіб життя зі спокійним оточенням для унікального досвіду навчання.

 • Кампус Грінвіч, Лондон
 • Кампус Avery Hill, Лондон
 • Кампус Медвей, Кент

Про Greenwich Campus

Наш Greenwich Campus на березі річки оточений зеленню Грінвіч-парку та розташований недалеко від центру Лондона.

Грінвічський кампус розташований у центрі Грінвіча, на південному сході Лондона, на території Всесвітньої спадщини. Район має жваву атмосферу, але він знаходиться далеко від міської суєти, що робить його ідеальним місцем для навчання.

Кампус оточений історичними пам'ятками, а також Грінвічським парком і численними барами та ресторанами. Багато місць навколо кампусу використовувалися як декорації для таких фільмів, як «Промова короля», «Знедолені», «Чотири весілля та один похорон» і «Королева».

Про кампус Avery Hill

Оточений зеленими насадженнями, Avery Hill Campus розташований в Елтемі, на південному сході Лондона. Тут є першокласні навчальні та спортивні споруди, а також житло для студентів.

Avery Hill є ідеальним місцем для студентів, які бажають навчатися в Лондоні. Він не тільки має атмосферу університетського містечка з навчальними та житловими приміщеннями, але й лише за 30 хвилин їзди на поїзді від центру Лондона.

Про кампус Medway

Прогресивний університет в історичному місці. Дізнайтеся більше про студентське життя та досвід навчання в Medway Campus у Chatham Maritime, Кент. Де ви вирішуєте навчатися, це дійсно важливе рішення, і ми раді вітати вас у нашому історичному кампусі Medway у Чатемі, Кент.

Кампус Medway має багату військово-морську історію. Його будівлі з червоної цегли раніше були базою Королівського флоту. Флагман Нельсона HMS Victory був побудований на історичній верфі Чатема.

У кампусі також є дивовижні кафе та бари, включно з тими, що знаходяться в Пембрук і Пілкінгтон Білдінгс. Приваблива площа в стилі площі з відкритими місцями ідеально підходить для заходів. Також є багато зелених насаджень із тенісним кортом.

Ми пропонуємо нашим студентам сприятливе середовище для навчання та допомогу, необхідну їм для отримання роботи для випускників у Лондоні, на південному сході та за кордоном.

  Прийом

  Усі наведені нижче документи мають бути завантажені в розділ «Кваліфікація» форми заявки. Заявки, які не мають необхідної документації, можуть не розглядатися.

  1. Відскановані копії ваших сертифікатів та/або транскриптів, які відповідають вимогам програми.
  2. Вимоги до вступу див.
  3. Сканована копія вашого паспорта та посвідки на проживання, якщо є.
  4. Резюме (CV), включаючи імена двох суддів (письмові довідки також можна надати за допомогою довідкової форми).
  5. Детальна дослідницька пропозиція обсягом близько 1500 слів (щодо заявок на стипендію, будь ласка, перегляньте конкретні інструкції в оголошенні та додайте посилання на стипендію в розділ особистої заяви).
  6. Підтвердження вашого володіння англійською мовою для заявників, рідною мовою яких не є англійська. Вам не потрібно підтверджувати своє знання англійської мови, якщо ви можете довести, що є громадянином однієї з наведених нижче країн або якщо ви здобули кваліфікацію бакалавра чи магістра у Великобританії чи одній із цих країн.

  Кандидати, які не відповідають цим критеріям, повинні будуть надати сертифікат IELTS, який має 6,5 у кожній області, або прийнятний, доказовий еквівалент цього.

  Що відбувається після того, як ви подасте заявку?

  Процес набору студентів відрізняється на різних факультетах, проте всі онлайн-заявки спочатку реєструються в офісі факультету, тому, якщо у вас є запит, будь ласка, зв’яжіться з ними в першу чергу. Факультет/кафедра зв’яжеться з вами безпосередньо, щоб домовитися про співбесіду, якщо вони захочуть продовжити розгляд вашої заявки.

  Ви отримаєте сповіщення, якщо ваша заявка буде відхилена. У разі успіху ви отримаєте пропозицію від приймальної комісії в аспірантуру за умови проходження чеків UKVI, де це можливо, і надання доказів того, що ви відповідаєте вимогам для вступу на програму. Зверніть увагу, що процес набору може тривати від шести до восьми тижнів. Якщо вам потрібно прийняти рішення раніше через крайній термін фінансування, будь ласка, повідомте про це факультет і чітко вкажіть це в розділі особистої заяви вашої форми заявки.

  Процес прийому

  Відповідь прийняти пропозицію

  • Ви повинні відповісти на пропозицію про вступ протягом 30 днів або до зазначеної дати початку вашої програми, залежно від того, що настане раніше. Якщо ви не відповісте, ми вважатимемо, що ви не бажаєте прийняти пропозицію, і пропозицію буде відкликано. Щоб підтвердити свою згоду з пропозицією, ви повинні підписати та датувати пропозицію про вступ і повернути її разом з іншими необхідними документами, як зазначено у вашому листі з пропозицією.
  • Ваша дата початку буде вказана у вашій пропозиції про вступ. Пам’ятайте, що ви повинні виконати всі умови вашої пропозиції до дати початку вашої програми.
  • Будь ласка, зверніться до наших сторінок фінансування студентів, щоб отримати інформацію про сплату депозиту, надання спонсорського листа та сплату плати за навчання.
  • Деталі оплати за навчання
  • Якщо ви іноземний студент або вам потрібен ATAS, будь ласка, зверніться до вказівок на наших сторінках для іноземних студентів.

  Початок навчання

  Очікується, що в перший день навчання ви завершите реєстрацію в Студентському центрі та відвідаєте вступний вступ до факультету. Особам, які прибувають із запізненням, необхідно повідомити приймальну комісію для аспірантів та їхній факультет про запропоновану дату прибуття.

  Візові вимоги

  Під час подання заявки на студентську візу вам потрібно буде надати певні документи, щоб підтвердити, що ви відповідаєте критеріям

  Подання документів разом із заявою на студентську візу

  Документи, які потрібно надати разом із заявою на отримання візи, залежать від ваших обставин. Деякі документи є обов’язковими, а інші потрібно надати залежно від ваших обставин і вимог CAS. Наведений нижче список допоможе вам визначити, які документи вам потрібно буде надати. Важливо надати всі необхідні документи, оскільки в іншому випадку може бути відмовлено у візі.

  Список документів для студентської візи

  Діючий паспорт

  Діючий паспорт або інший дійсний проїзний документ.

  Кваліфікація, зазначена у вашому CAS.

  Усі кваліфікації, зазначені у вашому CAS. Зауважте, що якщо у вашому CAS не вказано жодних кваліфікацій, ви не зобов’язані їх надавати.

  Докази англійської мови.

  UKVI просить підтвердження вашого знання англійської мови. Університети можуть вибрати спосіб оцінювання знань студента з англійської мови. Ваш CAS підтвердить, як ваші знання англійської мови були оцінені університетом. Якщо це було оцінено вами, надавши сертифікат або кваліфікацію, це буде вказано у вашому CAS, і ви повинні надати вказаний сертифікат. Якщо у вашому CAS немає жодної кваліфікації з англійської мови, вам не потрібно буде надавати її разом із заявою.

  Переклади.

  Якщо будь-який документ не англійською мовою, оригінал має супроводжуватися повним перекладом. Переклад повинен містити:

  • Підтвердження від перекладача, що це точний переклад оригінального документа
  • Контакти бюро перекладів
  • Дата перекладу

  Підтвердження фінансів.

  Ви повинні надати докази того, що у вас є конкретна сума грошей для оплати навчання та витрат на проживання у Великобританії. Перегляньте нашу інформацію про фінансові вимоги, щоб дізнатися, як перевірити, яка ця сума.

  Типи документів, які ви можете надати для підтвердження своїх фінансів:

  • Особисті банківські виписки або виписки з будівельного товариства
  • Банківські листи
  • Офіційні позикові листи
  • Офіційні фінансові спонсорські листи

  Перегляньте нашу інформацію та вказівки щодо фінансових документів на сторінці «Демонстрація ваших фінансів». Зверніть увагу, що важливо надати фінансові документи, які відповідають вимогам, щоб уникнути відмови у візі.

  Лист-згода від державного спонсора.

  Якщо протягом останнього року ви отримували будь-яку офіційну фінансову підтримку від уряду, ви повинні надати лист від цього спонсора, який підтверджує згоду спонсора на подання заявки на студентську візу.

  Підтвердження ваших стосунків з одним із батьків або опікуном.

  Якщо кошти, які ви показуєте, зберігаються на ім’я батьків, ви повинні підтвердити свій зв’язок з батьками. Приймаються свідоцтва про народження або усиновлення.

  Лист від батьків/опікунів.

  Якщо кошти зберігаються на ім’я батьків, вам також потрібен лист від ваших батьків або законних опікунів із згодою на використання грошей. Лист не обов’язково має відповідати суворому формату, але має бути підписаний і датований.

  Підтвердження згоди батьків або іншого законного опікуна, якщо вам менше 18 років.

  Якщо вам не виповнилося 18 років, коли ви починаєте навчання, вам потрібно буде надати лист від своїх батьків або законних опікунів, а також свідоцтво про народження або свідоцтво про усиновлення. За потреби зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації та консультації.

  Ваші результати тесту на туберкульоз

  Якщо ви з країни, де вам потрібно пройти тест. Зауважте, що якщо ви протягом останніх шести місяців проживали в країні, де тест на туберкульоз не є обов’язковим, вам не потрібно буде надавати його (якщо ви живете у Великобританії протягом шести або більше місяців, тоді ви не будете потрібно пройти тест на туберкульоз.) Перегляньте інформацію UKVI про тести на туберкульоз, щоб перевірити, чи це стосується вас.

  Сертифікат ATAS (Academic Technology Approval Scheme Certificate).

  Це сертифікат, який вимагають деякі аспіранти. (Це не стосується студентів, які навчаються на бакалаврських програмах.) Зверніть увагу, що для видачі сертифіката ATAS потрібно приблизно один місяць. Ваш CAS підтвердить, чи потрібен вам сертифікат ATAS. Перегляньте нашу інформацію ATAS, щоб отримати додаткові вказівки.

  Стипендії та фінансування

  Наші стипендії та стипендії варіюються від стипендій для випускників закладів догляду та студентів, які потребують фінансового забезпечення, до нагород за навчання в аспірантурі. Завдяки нашій стипендії ЄС нові студенти, які проживають в ЄС, можуть отримати знижку на першому курсі навчання.

  Стипендії та стипендії 2023/24

  Стипендія на проживання

  Стипендія на проживання в Університеті Грінвіча для нових місцевих/домашніх студентів бакалаврату з низьким сімейним доходом.

  Стипендія для аспірантів у галузі штучного інтелекту та науки про дані

  Стипендія являє собою грошову стипендію в розмірі 10 000 фунтів стерлінгів або звільнення від плати за навчання на магістратурі в галузі наук про дані та його прикладному курсі в The University of Greenwich .

  Стипендія Фонду Азіза

  Стипендія Фонду Азіза покриє 100% плати за післядипломне навчання для підтримки британських мусульман, які прагнуть навчатися в The University of Greenwich .

  Стипендія для тих, хто залишив опіку

  Стипендія Care Leaver Bursary надає 1500 фунтів стерлінгів на рік студентам бакалаврату, які вступають до університету безпосередньо з місцевих органів влади.

  Приміська стипендія

  Наші стипендії для приміських поїздок підтримують студентів із сімей з низьким рівнем доходу, які стикаються зі складними витратами на проїзд до університету.

  Стипендія хорової виставки Девіда Фуссі 2023/24

  Стипендія David Fussey Choral Exhibition Bursary коштує 1000 фунтів стерлінгів на рік для студентів, обраних для участі в хорі The University of Greenwich .

  Стипендія цифрового доступу

  Нові студенти або аспіранти з низьким сімейним доходом можуть подати заявку на отримання фінансової допомоги на обладнання для підтримки онлайн-навчання.

  Стипендія ЄС

  Студенти з ЄС, які проживають в ЄС і мають пропозицію навчатися у нас, можуть отримати значну знижку на оплату навчання за перший рік навчання в 2023/24 навчальному році.

  Ваучери на харчування

  Якщо ви переживаєте неочікувану фінансову кризу і через це не можете дозволити собі їжу, туалетні приналежності чи інші предмети першої необхідності, ви можете подати заявку на ваучер на харчування.

  Стипендія Great Skills

  Ми всі про ЧУДОВІ навички! Якщо студенти візьмуть участь у нашій інформаційній діяльності до того, як приєднаються до нас в університеті, вони можуть мати право на стипендію вартістю 2000 фунтів стерлінгів.

  Грінвічська стипендія

  Нова схема стипендії та стажування в розмірі 3000 фунтів стерлінгів для студентів і випускників, які оплачують навчання вдома.

  Міжнародний фонд труднощів

  Цей фонд призначений для студентів із ЄС, які не мають кредиту на утримання, та іноземних студентів, які зазнали несподіваних короткострокових витрат.

  Міжнародні стипендії

  Іноземні студенти, які мають пропозицію навчатися в The University of Greenwich можуть отримати знижку на оплату навчання в розмірі до 3000 фунтів стерлінгів у перший рік.

  Стипендія Фонду містера Гіза

  Ця стипендія коштує 5000 фунтів стерлінгів для аспіранта, який навчається на магістратурі водних ресурсів, відходів та інженерії навколишнього середовища, і може запропонувати вам 5000 фунтів стерлінгів під час навчання.

  Приятель апеляційної стипендії медсестер

  Для багатьох студентів вступ до університету може бути важким і складним рішенням. Фінансові бар'єри можуть обмежити студентський потенціал.

  Стипендія Роберта Холмана

  Ця нагорода коштує 1000 фунтів стерлінгів для поточних студентів, які вивчають курси з бухгалтерського обліку та фінансів у Грінвічі, Льюїшемі та Саутворку.

  Королівський флот і Королівська морська бурса

  Ця стипендія надає до 3000 фунтів стерлінгів на рік для студентів бакалаврату, які служили в Королівському флоті або Королівській морській піхоті, або чиї батьки мають досвід служби.

  Стипендія RPS Карен Робертс

  Ця нагорода коштує 5000 фунтів стерлінгів для студента бакалавра ландшафтної архітектури та може запропонувати вам 5000 фунтів стерлінгів протягом першого року навчання.

  Стипендія RSK

  Стипендія — це грошова стипендія в розмірі 5000 фунтів стерлінгів для студента першого курсу бакалаврату, який навчається на конкретних програмах інженерії та архітектури.

  Фонд сера Вільяма Боремана

  Якщо ви постійно проживаєте в районі Грінвіч або Льюїшем, ви можете претендувати на отримання гранту від Фонду сера Вільяма Боремана для покриття витрат на проживання.

  Стипендія Стівена Лоуренса (архітектура)

  Стипендія являє собою грошову стипендію в розмірі 18 500 фунтів стерлінгів або звільнення від плати за вивчення архітектури, частина 2 березня в The University of Greenwich .

  Стипендії та позики на навчання вчителів

  Хочете стати вчителем?

  Глобальна Грінвічська бурса

  Команда Global Mobility Team і The Fees and Funding Team хотіли б співпрацювати, щоб запропонувати спеціальну стипендію, щоб допомогти студентам з неблагополучних сімей отримати доступ до навчання за кордоном і можливостей стажування.

  Грінвічська бурса

  Грінвічська стипендія коштує 700 фунтів стерлінгів для нових студентів бакалаврату з низьким сімейним доходом.

  Стипендія Sanctuary

  Ця стипендія призначена для тих, хто шукає притулку або має статус біженця у Сполученому Королівстві. Він покриває витрати на навчання та проживання, а також субсидію на утримання.

  Прозорлива стипендія

  Ця нагорода коштує 5000 фунтів стерлінгів для студентів, які подолали труднощі, працювали з нами під час навчання в школі/коледжі чи зараз і були номіновані вчителем або радником свого закладу.

  Стипендія William Hills

  Стипендія William Hills пропонує шістьом студентам 2000 фунтів стерлінгів щороку протягом 4-річного ступеня магістра інженера-механіка. Дві додаткові нагороди доступні для двох студентів другого курсу бакалавра машинобудування.

  Розташування

  • London

   University of Greenwich Old Royal Naval College Park Row Greenwich London , SE10 9LS, London

  Програми

  Запитання