The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology MScR в шотландській історії
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

MScR в шотландській історії

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 300 / per year *

На кампусі

* Денна робота: домашня сторінка / 8 300 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 4 150 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістратура з досліджень в шотландській історії пропонує вам можливість провести значну частину наглядова незалежного дослідження в шотландській історії.

Програма призначена для студентів, які мають певну тему, в якій вони хочуть проводити власне дослідження.

Ми надаємо структурне навчання для досліджень, одночасно надаючи вам змогу проводити дослідницький проект, який ви розробляєте самостійно, в консультації з керівниками. Він служить як самостійною науковою освітою, так і підготовкою до подальшого навчання для ступеня доктора філософії.

Широта експертизи

Історія в Единбурзі є однією з найбільших та найвідоміших кафедр такого роду і є домом для найстарішого створений кафедри в шотландській історії.

Наша дослідницька експертиза у шотландській історії коливається від раннього середньовіччя до наших днів. Теми, в яких ми спеціалізуємося, включають Шотландське нагір'я; середньовічне царство; середньовічне свято; уряд та політику в Шотландії в більшості періодів; релігійна історія; інтелектуальна, освітня та культурна історія; історія чаклунства та популярних вірувань; сільська економіка; Розвиток Шотландії в Союзі; і зарубіжні зв'язки Шотландії з Європою, Америкою та Британською імперією.

Школа історії, класики та археології є батьківщиною Шотландського центру дослідження діаспори, першої такої дослідницької одиниці у цій галузі. Центр був офіційно заснований навесні 2008 року, щоб просунути історичний аналіз цього важливого питання.


Структура програми

Програма спрямована на те, щоб ознайомити вас із незалежними дослідженнями. Вам буде призначено двох наглядачів, які мають досвід у вашій вибраній області, щоб допомогти вам завершити свою дисертацію.

Ви також перевіряєте два курси "Історія навичок", "Історичні дослідження: навички та джерела" (семестр) та "Історична методологія" (другий семестр).

Студенти мають можливість набувати конкретних навичок досліджень. Тренування на латині та палеографії особливо актуальні для бажаючих проводити дослідження в середньовічному або ранньому сучасному періоді. Навчання на інших мовах також доступне.

Тренінг у галузі передачі навичок також доступний як в школі історії, класики та археології, так і через Інститут академічного розвитку (IAD).

Дисертація

Ви проведете незалежне дослідження, результатом якого є дисертація на 30 000 слів, яка буде подана на певну дату в серпні.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра (за дослідженням) у шотландській історії.

Вимоги до ступеня

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, US GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент у предметі, пов'язані з вашою програмою.

Також буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Edinburgh Global (див. Посилання нижче). Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, Edinburgh Global надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

  • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
  • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
  • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
  • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
  • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Крім того, ми також можемо прийняти ступінь


Кар'єра

Цей ступінь може стати кроком для багатьох варіантів кар'єри.

Багато хто з недавніх випускників магістра наук отримали ступінь доктора філософії в шотландській історії або у суміжних сферах. MScR також може служити ступенем магістра терміналу, підвищуючи вміння студентів та письменників, а також підготувати їх до кар'єри у сферах, де ці навички особливо цінуються.

Про Школу

Запитання

Подібні курси