The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology MScR в класиці
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

MScR в класиці

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 300 / per year *

На кампусі

* Денна робота: домашня сторінка / 8 300 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 4 150 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістратура (за результатами досліджень) у класі підтримує вашу зацікавленість у цій галузі передовим академічним і професійним у незалежних дослідженнях.

Магістратура (за дослідженням) пропонує вам можливість провести значну частину наглядова незалежного дослідження у вибраній вами області.

У "Класиці" ми можемо запропонувати вам першокласний досвід вищої освіти та досліджень. Для цього ступеня розглядатимуться лише кандидати зі ступенем у відповідному напрямі, які подають сильну та життєздатну пропозицію з досліджень.

Магістратура (Дослідження) у класі - це однорічна ступінь. Це забезпечує обґрунтування методів та методів дослідження, одночасно дозволяючи вам проводити власне дослідження та закінчити дипломну дисертацію, керуючись керівництвом, які є експертами у цій галузі. Ми вітаємо заявки від тих, хто хоче працювати над темами, які збігаються з науковими інтересами нашого академічного персоналу, включаючи грецьку соціальну історію, грецьке право, класичну літературу та мистецтво, елліністичну історію та археологію, римське рабство, римське мистецтво та архітектуру, римську економіку , пізня антична і візантійська література, історія та археологія.

Ми надаємо вам можливість почути від видатних спікерів у щотижневій семінарі семінарів з класиків та поділитися своїми дослідженнями з колегами на семінарі випускників класів. Ви будете вчитися в Единбурзі, Афінах Півночі, приголомшливо красиве місто з всесвітньою репутацією культурного та академічного капіталу!


Міжнародна репутація

Навчаючись в Школі історії, класики та археології, ви отримаєте індивідуальний нагляд від відомих націоналізмом та всесвітньо відомих класиків.


Структура програми

Ця програма спрямована на ознайомлення студентів з різними предметними дисциплінами класики-грецької та латинської літератури та думки, давньої історії та класичного мистецтва та археології - до незалежних досліджень.

Вам буде призначено двох наглядачів, які мають досвід у вашій вибраній області, щоб допомогти вам завершити свою дисертацію. Ця дисертація на 30 000 слів є єдиною оціночною роботою, яку вам потрібно буде виготовити. Тим не менш, вам також буде надано відповідну підготовку з методів дослідження, і ви зможете при необхідності відвідувати заняття, щоб розвинути свої знання стародавніх та сучасних мов. Ви також матимете можливість відвідувати інші курси, тому що вони стосуються вашого проекту або просто тому, що вони вас цікавлять.

Протягом року ви регулярно зустрінетеся зі своїми керівниками, які допоможуть вам під час дослідження та написання дисертації. Сама дисертація буде розглянута двома екзаменаторами.

Студенти, які навчаються в навчанні, відвідують курси «Навички та методи у класиці» та можуть вибрати для аудиту (тобто відвідувати, але не для кредиту) інші курси, які вони зацікавили (залежно від наявності), такі як наші мовні варіанти.

Тренінг у галузі передачі навичок також доступний як в школі історії, класики та археології, так і через Інститут академічного розвитку (IAD). Студенти MScR також очікують відвідування науково-дослідних семінарів та семінарів.

Дослідницька дисертація

Ви будете проводити дослідницький проект і скласти дисертацію, яка буде подана на певну дату в серпні.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра (за дослідженням) у класі.

Вимоги до ступеня

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, US GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент у предметі, пов'язані з вашою програмою.

Також буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Edinburgh Global. Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, Edinburgh Global надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

  • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
  • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
  • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
  • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
  • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Крім того, ми також можемо прийняти ступінь


Кар'єра

Цей ступінь може стати кроком для багатьох варіантів кар'єри.

Музейна робота, культурна спадщина, освіта, аналіз та консультації також представляють цілий ряд професійних варіантів, які потребують такої міри, як це. Крім того, після закінчення навчання, ви будете мати знання та навички в методології дослідження, які допоможуть вам досягти докторських досліджень у суміжних галузях та в кінцевому підсумку академічної кар'єри.

Ви також матимете набір інструментів для передачі в організації, дослідження та аналізи, які будуть високо цінуватися в будь-якій сфері роботи.

Відвідайте нашу службу кар'єри за порадою стосовно опрацювання майстра, перехід до кандидата наук, а також пошуку роботи та поради щодо застосування.

Про Школу

Запитання

Подібні курси