The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology MScR в історії
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

MScR в історії

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 300 / per year *

На кампусі

* Денна робота: домашня сторінка / 8 300 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 4 150 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістр з досліджень в історії пропонує вам можливість провести значну частину незалежних досліджень у вашій галузі.

Ми маємо сильні дослідницькі концентрації в історії Шотландії, історії США, глобальної та транснаціональної історії, Ірландської історії, інтелектуальної історії та історії середньовіччя та колег, які можуть контролювати теми, що охоплюють два тисячоліття та п'ять континентів. Колеги в відділі вітають можливість обговорити свої теми з потенційними претендентами.


Структура програми

Ця програма спрямована на ознайомлення з незалежними дослідженнями. Вам буде призначено двох наглядачів, які мають досвід у вашій вибраній області, щоб допомогти вам завершити свою дисертацію.

Ви також перевіряєте два курси "Історія навичок", "Історичні дослідження: навички та джерела" (семестр) та "Історична методологія" (другий семестр).

Студенти мають можливість набувати конкретних навичок досліджень. Тренування на латині та палеографії особливо актуальні для бажаючих проводити дослідження в середньовічному або ранньому сучасному періоді. Навчання на інших мовах також доступне.

Тренінг у галузі передачі навичок доступний як в школі історії, класики та археології, так і через Інститут академічного розвитку (IAD).

Студенти MScR також очікують відвідування науково-дослідних семінарів та семінарів.

Дисертація

Ви проведете незалежне дослідження, результатом якого є дисертація на 30 000 слів, яка буде подана на певну дату в серпні.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра (за дослідженням) в історії.

Вимоги до ступеня

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, US GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент у предметі, пов'язані з вашою програмою.

Також буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Edinburgh Global (див. Посилання нижче). Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, Edinburgh Global надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

  • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
  • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
  • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
  • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
  • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Крім того, ми також можемо прийняти ступінь


Кар'єра

Цей ступінь може стати кроком для багатьох варіантів кар'єри.

Багато хто з нещодавніх випускників магістра наук отримали ступінь доктора філософії в галузі історії. MScR також може служити ступенем магістра терміналу, підвищуючи вміння студентів та письменників, а також підготувати їх до кар'єри у сферах, де ці навички особливо цінуються.

Відвідайте нашу службу кар'єри, щоб отримати поради щодо варіантів з майстрами, перейти до кандидата наук, а також пошуку роботи та поради щодо застосування.

Про Школу

Запитання

Подібні курси