The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology MScR в археології
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

MScR в археології

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 300 / per year *

На кампусі

* Денна робота: домашня сторінка / 8 300 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 4 150 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістратура (з досліджень) в археології підтримує ваш інтерес у цій галузі до передових академічних і професійних в незалежних дослідженнях.

MScR в археології надає унікальний досвід у вищих навчальних закладах та дослідженнях. Це однорічна дисципліна (або 2 роки неповний робочий день) забезпечує надійне обґрунтування методів та методів дослідження, дозволяючи вам продовжувати власний проект та завершити розширену дисертацію з керівництвом керівників, які є експертами у цій галузі.

Ми вітаємо заявки від тих, хто хоче працювати в областях або на теми, в яких ми володіємо досвідом. До них відносяться аспекти наукової археології, остеоархеології, судово-антропології, проектів ГІС, пізніх мисливців-збирачів та розповсюдження землеробства в Європі, мегалітичних пам'ятників, ранніх цивілізацій та міських суспільств Середземномор'я та Європи, близькосхідної археології та єгиптології, пізніше Європейська попередня історія, археологія Шотландії, візантійський світ.


Міжнародна репутація

Навчаючись в школі історії, класики та археології, ви отримаєте користь від індивідуального спостереження малих груп від відомих археологів на національному та міжнародному рівнях.


Структура програми

Програма ознайомить вас з теорією та практикою незалежних досліджень.

Вам буде виділено два спеціалісти-наглядачі, з якими ви будете тісно працювати протягом усього року.

Всі студенти приймають один призначений курс, джерела досліджень та стратегії в археології, протягом року навчання та можуть відвідувати інші класи за домовленістю з директором програми.

Спеціальні додаткові навички, які можуть знадобитися для проведення досліджень, будуть оцінюватися спільно студентами та керівниками перед початком програми. Навчання в галузі трансфертних досліджень та професійних навичок також доступні як в школі історії, класики та археології, так і через Інститут академічного розвитку (IAD).

Дисертація

Ви будете проводити дослідницький проект і скласти дисертацію, яка буде подана на певну дату в серпні.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра (з досліджень) в археології.

Вимоги до ступеня

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, US GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент у предметі, пов'язані з вашою програмою.

Також буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Edinburgh Global. Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, Edinburgh Global надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

 • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
 • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Крім того, ми також можемо прийняти ступінь


Кар'єра

Програма надає вам можливість перейти до передового навчання, а також забезпечує міцний фундамент для кар'єри.

Ви отримаєте практичний та академічний досвід, працюватимуть на колективі та аналітичні навички, зможете працювати у різноманітних контекстах.

Приклади кар'єри, доступні для випускників археології (хоча деякі з них можуть вимагати додаткового навчання), включають: вищу освіту, управління спадщиною та агентства, комерційну археологію, екологічну оцінку, школи (якщо вони поєднуються з іншим предметом), туризм / подорожі.

Ступінь археології, звичайно, не обмежує вас кар'єрою в археології. Ви можете розробити свою власну кар'єрну Pathway в незвичайні способи або філія в суміжні області, зберігаючи протягом усього життя інтересу та участі в археологічних роботах і дослідженнях.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Міжвузівський магістр археології та стародавніх наук
  • Vigo, Іспанія
  • Ourense, Іспанія
 • Master of Archaeological Practice (MArchP)
  • Dunedin, Нова Зеландія
 • Archaeology
  • Siena, Італія