The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology Магістратура з класичного мистецтва
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Магістратура з класичного мистецтва

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 700 / per year *

На кампусі

* Денна програма навчання: домашня сторінка / 10 700 євро на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 550 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Викладання магістра в програмі класичного мистецтва та археології пропонує вам можливість вивчати давньогрецький та римський світи від залізного віку до пізнього римського / ранньохристиянського періоду через їх матеріальні залишки.

Програма фокусується на древньому Середземноморському світі, широко визначеному: не тільки археології Греції та Риму, але й райони Близького Сходу та північно-західної Європи. Якщо ваші інтереси лежать у галузі, яка збігається з відповідною тематикою, ви оціните наш міждисциплінарний підхід, який дозволить вам спиратися на досвід співробітників у школі.

Вибравши цей ступінь, ви матимете доступ до знань наших академіків, які всі захоплюються класичним періодом та його мистецтвом, соціальною історією та археологією. Вибравши курси, що представляють інтерес для вас, кожна студентська програма буде іншою, а інший елемент персоналізації буде надано при виборі теми дисертації.

Студенти з класичної археології також відвідують щотижневі семінари з вивчення класики та формують власний підрозділ жвавої аспірантури у класиці.

Широта експертизи

Будучи аспірантом, ви будете тісно співпрацювати з співробітниками різних класів та археології. Члени персоналу, зацікавлені в класичному мистецтві та археології, є:

 • Професор Еберхард Сауер, який працює над римською військовою та римською релігією, і який зараз досліджує військову інфраструктуру Сасані; він керує польовими проектами в Грузії та Ірані
 • Професор Джуді Баррінгер, експерт з мистецтва та археології класичної Греції
 • Професор Джим Кроу, чиє дослідження зосереджується на темах, починаючи від Стінки Адріана до водопостачання Константинополя
 • Д-р Бен Рассел, який працює над римським мистецтвом, архітектурою та економікою каменю, який видобуває в Туреччині та Італії

(Будь ласка, зверніть увагу, що окремі співробітники можуть бути дослідницькими відпустками в будь-який конкретний рік).


Структура програми

Ми пропонуємо модульний асортимент курсів, який був розроблений, щоб відобразити наукові інтереси наших викладачів та допомогти вам розробити конкретну тему, яка цікавиться вашою дисертацією.

Існує один необхідний навчальний курс з класичних методів дослідження та навичок, який проходить через два навчальних семестри (20 кредитів). Цей курс спеціально розроблений для класицистів та має на меті ознайомити вас з областями дисципліни поза вашими спеціальностями та допомогти вам у практичних навичках пошуку та подання інформації; це також надає вам незалежні навички, необхідні для завершення дисертації.

Крім того, ви оберете п'ять курсів зі списку варіантів (кожні 20 кредитів), залежно від наявності. Це дає змогу працювати з зростаючою незалежністю за передовою стипендією та підготувати вас до фінальної стадії магістрів, дисертації (60 кредитів). Необхідно вибрати принаймні три з ваших п'яти варіантів курсів з основних модулів класичної археології, але курси грецької, латинської або давньої історії також можуть бути прийняті.

Викладав курси

Ми пропонуємо модульний асортимент курсів, який був розроблений, щоб відобразити наукові інтереси наших викладачів та допомогти вам розробити конкретну тему, яка цікавиться вашою дисертацією.

Дисертація

Ви будете проводити дослідницький проект та скласти дисертацію, яка буде подана у призначений термін в середині серпня.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра в галузі класичного мистецтва та археології.

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, US GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент у предметі, пов'язані з цією програмою. Бажана ступінь бакалавра в класиці, класичній цивілізації, давній історії або класичній археології. Також будуть розглянуті кандидати з почесними грамотами по іншому предмету, але вони повинні продемонструвати в особистому викладі, чому вони оснащені для виконання програми.

Буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Еквівалентність міжнародних кваліфікацій

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Міжнародним бюро. Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, міжнародне відділення надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

 • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
 • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Як альтернатива, ми також можемо прийняти ступінь, яка вивчалась та оцінювалась англійською мовою у більшості країн, що говорять англійською мовою, для в'їзду (як визначено візами Великобританії


Кар'єра

Дізнайтеся, де ваш ступінь може взяти вас.

Після закінчення ви будете мати знання та навички в дослідницьких методологіях, які допоможуть вам досягти докторських досліджень у класиці або суміжній галузі, а в кінцевому підсумку - в академічній кар'єрі. Музейна робота, культурна спадщина та освіта також представляють цілий ряд професійних варіантів, які вимагають такої міри, як це.

Навчальні, організаційні та лідерські навички, які ви отримаєте від навчання, дадуть вам життєво важливу перевагу у посиленні будь-якого потенційного роботодавця.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр історії та археології нагір’я та островів
  • Perth, Великобританія
  • Daliburgh, Великобританія
  • + 2 Більше
 • Магістр середземноморської археології
  • Rome, Італія
 • MSc Professional Conservation
  • Cardiff, Великобританія