The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology Магістратура з американської історії
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Магістратура з американської історії

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 700 / per year *

На кампусі

* Денна програма навчання: домашня сторінка / 10 700 євро на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 550 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Викладене магістра в американській історії пропонує вам можливість вивчити американську історію в півкулі, прийнявши "Америку", що означає всю півкулю Північної та Південної Америки. Ви навчаєтесь на вищому рівні за допомогою навчальних курсів та незалежних досліджень.

Ви матимете можливість скористатися порівняльним або транснаціональним підходом до історії Північної та Південної Америки, а також вивчити більш детальну інформацію про деякі країни та регіони. Програма надає передові знання та розуміння вибраних тем у американській історії та підвищить ваші навички в незалежних дослідженнях, критичному аналізі та усній та письмовій презентації.

Широта експертизи

Університет має винятковий діапазон істориків Сполучених Штатів, Латинської Америки та Карибського басейну, що дозволяє нам проводити курси та нагляд за дослідженням у широкому діапазоні тем та періодів часу, починаючи від американської революції до порівняльного рабства, від Латиноамериканські диктатури до зовнішньої політики "холодної війни" Сполучених Штатів.

Студенти також заохочуються до участі в активній науковій культурі, яка включає в себе регулярні лекції, семінари та інші події з американських тем із залученням провідних істориків з Великобританії та на міжнародному рівні.

Міжнародна репутація

Навчаючись в школі історії, класики та археології, ви зможете скористатися невеликими групами семінарів та індивідуальним наглядом від відомих національних і всесвітньо відомих істориків.


Структура програми

Програма включає в себе два семестри навчання, а потім окремий дослідницький проект. У межах однієї з найбільших наукових спільнот американських істориків у Великобританії, ви матимете на вибір різні курси, що дадуть змогу адаптувати ваш ступінь до ваших інтересів та амбіцій

Магістратура триває 12 місяців з вересня до кінця серпня наступного року. Щоб отримати диплом магістра, ви повинні заповнити курсові роботи та дисертацію.

Курси викладання коштують загалом 120 кредитних балів і оцінюються переважно есе та письмовою працею. Якщо ви досягнете потрібного стандарту, ви будете переходити до періоду індивідуального дослідження з травня по серпень, в результаті чого остаточний дисертація буде коштувати ще 60 кредитів.

Викладав курси

Ви будете приймати кілька курсів протягом двох семестрів навчання, в тому числі три обов'язкових курсів і ряд додаткових курсів.

Дисертація

Ви будете проводити дослідницький проект і випустити дисертацію в літні місяці, яка буде подана на призначену дату в середині серпня.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра в американській історії.

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, US GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент у предметі, пов'язані з цією програмою.

Також буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Еквівалентність міжнародних кваліфікацій

Рекомендації щодо еквівалентності міжнародних кваліфікацій надаються Міжнародним офісом (див. Посилання нижче). Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, міжнародне відділення надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

  • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
  • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
  • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
  • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
  • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Як альтернатива, ми також можемо прийняти ступінь, яка вивчалась та оцінювалась англійською мовою у більшості країн, що говорять англійською мовою, для в'їзду (як визначено візами Великобританії


Кар'єра

Наші студенти мають на увазі різні шляхи кар'єри.

Багато студентів залучаються до магістра в американській історії як просунуту кваліфікацію, яку цінують ряд роботодавців; більш спеціалізоване доповнення до їхніх ступенів бакалавра, які могли б розділити їх на переповненому ринку праці. Інші зацікавлені в проведенні довгострокової академічної кар'єри та бачать магістратуру як підготовку до кандидата наук, тоді як деякі з них розглядають академічну кар'єру як можливість та використовують магістратуру, щоб визначити, чи це правильний вибір кар'єри.

Попри те, що деякі наші студенти продовжують навчатися за своїми докторантами, як в Единбурзі, так і в інших університетах, більшість продовжують займатися кар'єрою у різних галузях. Магістратура може призвести до кар'єри в культурному секторі, однак ступінь вищої кваліфікації з Единбурга буде поважати роботодавці у багатьох областях. Поєднання курсів підвищення кваліфікації, спеціалізованих семінарів та незалежних досліджень дає студентам можливість переказувати навички, які будуть корисними, незалежно від того, що вони в кінцевому рахунку.

Про Школу

Запитання

Подібні курси