The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology Магістра в галузі археології
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Магістра в галузі археології

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 700 / per year *

На кампусі

* Денна програма навчання: домашня сторінка / 10 700 євро на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 550 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Навчаються магістра в археології пропонує широкий спектр варіантів курсу, які можуть бути розроблені відповідно до ваших інтересів та вимог.

Ви отримаєте поглиблене розуміння цього питання, зокрема його історію та розвиток, а також зв'язки з історичними, соціальними та природними науками. Гнучкість структури програми дозволяє вам адаптувати свої дослідження, щоб повністю використовувати переваги широкого спектру спеціальних галузей та періодів навчання, які наші співробітники можуть запропонувати. Ви будете вивчати сучасні теоретичні перспективи та розвивати свої академічні та практичні навички з використанням сучасних методологій та практик, щоб підготуватися до професійної ролі в археології або подальших навчаннях на докторському рівні.

Навчаючись в школі історії, класики та археології, ви зможете скористатися невеликими групами семінарів та індивідуальним наглядом від всесвітньовідомих вчених.

Широта експертизи

Ми маємо дуже широкий спектр досвідів, що охоплюють різні області, періоди часу та теми, включаючи європейську та середземноморську передісторію; Близькосхідна археологія та єгиптологія; Візантійська археологія; остеоархеологія людини та тварин; наукові методи в археології; еволюція людини; Географічні інформаційні системи.


Структура програми

Програма включає в себе два семестри щотижневих класів з наступним періодом індивідуального дослідження, що веде до дисертації.

Магістратура триває 12 місяців з вересня до кінця серпня наступного року. Щоб отримати ступінь магістра, ви також повинні закінчити дисертацію. Також доступний дипломний варіант, що вимагає завершення курсів викладання.

Викладені курси коштують загалом 120 балів та оцінюються курсовими роботами. Якщо ви досягнете потрібного стандарту, ви будете переходити до періоду індивідуального дослідження з травня по серпень, в результаті чого остаточний дисертація буде коштувати ще 60 кредитів.

Викладав курси

Зазвичай ви отримуєте шість курсів протягом двох семестрів навчання, включаючи три обов'язкових курсу та цілий ряд факультативних курсів.

Дослідницька дисертація

Ви будете проводити дослідницький проект та скласти дисертацію, яка буде подана у призначений термін в середині серпня.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра в галузі археології.

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, американський GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент у предметі, пов'язаній з цією програмою, бажано археологією або класичною археологією, або іншим ступенем або комбінованим ступенем, в якому археологія фігурує видатно (наприклад, антропологія в справа заявників з США). Ми також розглянемо ступені з відзнакою в деяких інших предметів, таких як історія, класика, давня історія та географія, якщо ваша особиста заява покаже, як ви готові взяти участь у програмі.

Також буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Еквівалентність міжнародних кваліфікацій

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Міжнародним бюро. Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, міжнародне відділення надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

 • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
 • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Як альтернатива, ми також можемо прийняти ступінь, яка вивчалась та оцінювалась англійською мовою у більшості країн, що говорять англійською мовою, для в'їзду (як визначено візами Великобританії


Кар'єра

Програма надає вам можливість перейти до передового навчання, а також забезпечує міцний фундамент для кар'єри.

Ви отримаєте практичний, а також академічний досвід, командні та аналітичні навички, і зможете працювати в різних ситуаціях.

Приклади кар'єри, доступні для випускників археології (хоча деякі з них можуть вимагати додаткового навчання), включають: вищу освіту, управління спадщиною та агентства, комерційну археологію, екологічну оцінку, школи (якщо вони поєднуються з іншим предметом), туризм / подорожі.

Ступінь археології, звичайно, не обмежує вас кар'єрою в археології. Ви можете розробити свою власну кар'єрну Pathway в незвичайні способи або філія в суміжні області, зберігаючи протягом усього життя інтересу та участі в археологічних роботах і дослідженнях.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр історії та археології нагір’я та островів
  • Perth, Великобританія
  • Daliburgh, Великобританія
  • + 2 Більше
 • Магістр античності: література, історія та археологія
  • Venice, Італія
 • М. А. Історія мистецтва та археології
  • London, Великобританія