The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology Магістра в давній історії
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Магістра в давній історії

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 700 / per year *

На кампусі

* Денна програма навчання: домашня сторінка / 10 700 євро на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 550 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Вивчіть давню історію на найвищому рівні і розвивайте свій інтерес до стародавнього світу, отримуючи при цьому прекрасну підготовку до подальших досліджень випускників.

Единбург є одним з провідних центрів у Великобританії для вивчення давньої історії з точки зору хронологічного, географічного та методологічного обсягу дослідницьких інтересів нашого персоналу. Діапазон та зміст наших курсів відображають сильні сторони досліджень в грецьких, елліністичних, римських та пізніх античних темах. Курси грецької та латиноамериканської мов завжди пропонуються. Наші сильні сторони полягають у правовій, інституційній, соціальній та економічній історії грецького і римського світів, а також у політичній теорії та практиці, елліністичної історії та пізньої античної історії. Будучи студентом цієї програми, ви будете розвивати свої навички критичного мислення, чіткого письма та дослідження, словесного викладу та критичного аналізу.

Широта експертизи

Кафедра має одну з найбільших концентрацій грецьких та елліністичних істориків у світі та має додаткові сили у римській республіканській, пізній античній та візантійській історії. Фахівці грецької та латинської літератури регулярно працюють над історичними темами, тоді як на кафедрі також є значна кількість класичних археологів.


Структура програми

Ця програма є модульною, призначена для забезпечення як широти охоплення, так і спеціалізації.

Викладав курси

Ви будете приймати кілька курсів протягом двох семестрів навчання, включаючи обов'язковий курс та цілий ряд додаткових курсів.

Дослідницька дисертація

Ви будете проводити дослідницький проект та скласти дисертацію, яка буде подана у призначений термін в середині серпня.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра в давній історії.

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, американський GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент, в предмет, пов'язаний з цією програмою, як правило, класика, класична цивілізація, давня історія або класична археологія. Ми також розглянемо ступінь з відзнакою в іншому предметі, якщо ваша особиста заява покаже, як ви готові взяти участь у програмі.

Також буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Еквівалентність міжнародних кваліфікацій

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Міжнародним бюро. Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, міжнародне відділення надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

 • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
 • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Як альтернатива, ми також можемо прийняти ступінь, яка вивчалась та оцінювалась англійською мовою у більшості країн, що говорять англійською мовою, для в'їзду (як визначено візами Великобританії


Кар'єра

Дізнайтеся, де ваш ступінь може взяти вас.

Магістратура забезпечить вас знаннями та навичками, необхідними для проведення докторських досліджень у стародавній історії або в суміжних областях (будь то в Единбурзі або деінде).

Передані навички, які ви придбаєте, будуть мати неоціненне значення для цілого ряду пов'язаних кар'єрів, включаючи музейну діяльність, культурну спадщину та збереження, бібліотеку чи архівну роботу, а також для кар'єри поза межами області. Ви також розвиватимете навички та впевненість у проведенні кар'єри поза межами сфери.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр релігії та плюралізму, античний та сучасний
  • Groningen, Нідерланди
 • MA Класика та стародавні цивілізації
  • Groningen, Нідерланди
 • Ступінь магістра в стародавньому середземноморському світі (історія археологія та мистецтво)
  • Pavia, Італія