The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology Магістр в сучасній історії
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Магістр в сучасній історії

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 700 / per year *

На кампусі

* Денна програма навчання: домашня сторінка / 10 700 євро на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 550 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ця програма дасть вам повне уявлення про все більш глобальний досвід людства в двадцятому та двадцять першому століттях.

Що викликало недавнє минуле? Чи закінчився період "холодної війни", створив "новий світовий порядок"? Має 9/11 змінив наш світ назавжди? Глобалізація - це домінуюча сила нашого віку чи є повернення до націоналізму? Критично і аналітично вивчаючи такі питання, у вас є унікальна можливість зрозуміти справжнє минуле.

Ця програма вчить вас оцінити відмінність сучасної історії, її використання від джерел (наприклад, радіо, телебачення, фільми, інтернет-джерела, такі як "Wikileaks" тощо) та його методологію.

Сучасна історія унікальна тим, що вона пропонує дослідження минулого, що підтримується усними, а не просто написаними джерелами, включаючи інтерв'ю, фільми та звукові документи. Студенти також будуть ознайомлені з важливим процесом виявлення ще секретних архівів і матеріалів та ознайомлення з процесом розсекречення.

Широта експертизи

Студенти отримують користь від досвіду та методологічно різних підходів до сучасної історії більш ніж 40 міжнародно визнаних експертів. Щоб назвати лише кілька, наш персонал спеціалізується на політичній історії, історії культури, соціальній історії, економічній історії, військовій історії, колоніалізмі та постколоніалізмі, гендерній історії та інтелектуальній історії. Крім того, студенти матимуть змогу приймати відповідні курси в інших школах, наприклад, у програмах соціальної та політичної науки та літератури, мови та культури.

Наші співробітники, що спеціалізуються на сучасній історії, спільно охоплюють не тільки всі можливі дисциплінарні підходи до історії, але також майже кожен географічний регіон світу, включаючи Європу, Північну Америку, Латинську Америку, Африку та Азію. Тому ми можемо запропонувати програму, яка акцентує увагу на зростаючому міждержавному, транснаціональному та навіть глобальному досвіді людства в двадцятому та двадцять першому століттях. Студенти зможуть вивчати цей унікальний період історії в рамках різноманітних тем, включаючи війни 20-21 століття, громадянські права, деколонізацію, права людини та соціальну пам'ять, кінематограф, злочинність, стать, етнічність, клас і цифровий світ.


Структура програми

Ви матимете на вибір різні курси, які дозволять вам адаптувати ваш ступінь до ваших інтересів та амбіцій.

Магістратура триває 12 місяців з вересня до кінця серпня наступного року. Щоб отримати диплом магістра, ви повинні заповнити курсові роботи та дисертацію.

Курси викладання коштують загалом 120 кредитних балів і оцінюються переважно есе та письмовою працею. Якщо ви досягнете потрібного стандарту, ви будете переходити до періоду індивідуального дослідження з травня по серпень, в результаті чого остаточний дисертація буде коштувати ще 60 кредитів.

Викладав курси

Ви будете приймати кілька курсів протягом двох семестрів навчання, в тому числі три обов'язкових курсів і ряд додаткових курсів.

Дисертація

Ви будете проводити дослідницький проект та скласти дисертацію, яка буде подана у призначений термін в середині серпня.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра в сучасній історії.

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, US GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент у предметі, пов'язані з цією програмою. Також буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Еквівалентність міжнародних кваліфікацій

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Міжнародним бюро. Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, міжнародне відділення надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

 • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
 • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Як альтернатива, ми також можемо прийняти ступінь, яка вивчалась та оцінювалась англійською мовою у більшості країн, що говорять англійською мовою, для в'їзду (як визначено візами Великобританії


Кар'єра

Наші студенти мають на увазі різні шляхи кар'єри.

Багато студентів залучаються до магістра в сучасній історії як просунуту кваліфікацію, яку цінують ряд роботодавців; більш спеціалізоване доповнення до їхніх ступенів бакалавра, які могли б розділити їх на переповненому ринку праці. Інші зацікавлені в проведенні довгострокової академічної кар'єри та бачать магістратуру як підготовку до кандидата наук, тоді як деякі з них розглядають академічну кар'єру як можливість та використовують магістратуру, щоб визначити, чи це правильний вибір кар'єри.

Попри те, що деякі наші студенти продовжують навчатися за своїми докторантами, як в Единбурзі, так і в інших університетах, більшість продовжують займатися кар'єрою у різних галузях. Магістратура може призвести до кар'єри в культурному секторі, однак ступінь вищої кваліфікації з Единбурга буде поважати роботодавці у багатьох областях. Поєднання курсів підвищення кваліфікації, спеціалізованих семінарів та незалежних досліджень дає студентам можливість переказувати навички, які будуть корисними, незалежно від того, що вони в кінцевому рахунку.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Ступінь магістра з новітньої історії: Монархія Іспанії 16-18 століть
  • Santiago de Compostela, Іспанія
 • MA Postcolonial Studies
  • London, Великобританія
 • Магістр класичних, середньовічних та ранньомодерних досліджень (дослідження)
  • Groningen, Нідерланди