The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology Магістр середньовічної історії
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Магістр середньовічної історії

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 700 / per year *

На кампусі

* Денна програма навчання: домашня сторінка / 10 700 євро на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 550 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Наш магістр середньовічної історії має на меті надати навички для проведення досліджень по захоплюючої історії Європи в період від 400 до 1500 р. До н.е. та пропонує глибокі дослідження ряду конкретних тем протягом цього періоду.

Ця програма забезпечить вас тим, що вам потрібно для поглибленого дослідження в середньовічній історії, і це допоможе вам розширити свої власні інтереси в галузі досліджень за допомогою невеликих семінарських курсів. Ви також матимете доступ до ресурсів світового класу, зокрема до вражаючих об'єднаних збірок Національної бібліотеки Шотландії та Головної бібліотеки університету Единбурга. Крім того, ви будете належати до процвітаючої спільноти вчених, ставши членом міждисциплінарного Центру середньовічних та ренесансних досліджень (CMRS), який організовує регулярні науково-дослідні семінари, а також ряд інших академічних і соціальних події

Наша програма включає основний курс, який пропонує знання основних категорій первинних доказів, що виживають, та технічних навичок їх використання. Потім ви зможете вибрати з двох наборів факультативних курсів, за умови наявності. Один набір дозволить вам додатково розширити свої навички досліджень, зокрема курси з палеографії, латині та методології дослідження. Інший набір містить курси, що відображають дослідницьку спеціалізацію наших середньовічних істориків. Можливо, також можна буде зарахуватись до відповідних курсів в інших частинах університету, таких як Школа Божества, Единбурзький коледж мистецтв, і Школа мов, літератури та культури, яка дає можливість вивчити цінність міждисциплінарний підхід до середньовічного дослідження. В цілому, факультативні курси, які ми пропонуємо, широко розповсюджуються з точки зору хронології (від класичної античності до ренесансу), географії (західні смуги Темної епохи Європи до східного Середземномор'я) та методології, і ви зможете їх відбирати щоб побудувати власний шлях.


Структура програми

Програма включає в себе два семестри навчання, а потім окремий дослідницький проект. Будучи одним з найбільших відділів історії Великобританії, ви матимете на вибір різні курси, що дозволить вам адаптувати ваш ступінь до ваших інтересів та амбіцій.

Магістратура триває 12 місяців з вересня до кінця серпня наступного року. Щоб отримати диплом магістра, ви також повинні виконати дисертацію. Також доступний диплом, який включає лише курси викладання.

Частина I ступеня вимагає від студентів курсу CORE у джерелах середньовічної історії разом із факультативними курсами середньовічних мов. Крім того, студенти приймають два факультативних курсу з різних пропозицій, залежно від наявності. Викладені курси коштують загалом 120 балів та оцінюються курсовими роботами. Після успішного завершення частини першої програми студенти перейдуть до періоду індивідуального дослідження з травня по серпень, в результаті чого фінальна дисертація буде коштувати ще 60 кредитів. Тема дисертації обирається в консультації з керівником з відповідним досвідом.

Програма також пропонується за сумісництвом.

Викладав курси

Ви будете приймати кілька курсів протягом двох семестрів навчання, включаючи обов'язковий курс та цілий ряд додаткових курсів.

Дисертація

Ви будете проводити дослідницький проект та скласти дисертацію, яка буде подана у призначений термін в середині серпня.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра середньовічної історії.

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, US GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент у предметі, пов'язані з цією програмою.

Ви повинні продемонструвати свій твір у середньовічній історії та / або відповідних мовних навичках у своєму стенограмі або, якщо не можете це зробити, ви повинні чітко вказати в особистому викладі, чому ви готові взяти участь у цій програмі.

Також буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Еквівалентність міжнародних кваліфікацій

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Міжнародним бюро. Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, міжнародне відділення надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

 • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
 • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Як альтернатива, ми також можемо прийняти ступінь, яка вивчалась та оцінювалась англійською мовою у більшості країн, що говорять англійською мовою, для в'їзду (як визначено візами Великобританії


Кар'єра

Наші студенти мають на увазі різні шляхи кар'єри.

Післядипломне навчання в історії розвиває критичні здібності, які застосовуються у широкому спектрі кар'єри, в тому числі, але, безумовно, не обмежуючись, кар'єри, пов'язані з освітою та спадщиною та творчими галузями. Школа постійно прагне розширити свої зв'язки з цими галузями, і ми працюємо в гармонії з нашою кар'єрою.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр історії світу Середземномор’я та його регіонів: від передісторії до середньовіччя
  • Alicante, Іспанія
 • Master's Degree in Medieval Cultures
  • Barcelona, Іспанія
 • MA Medieval Studies
  • Lincoln, Великобританія