The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology Магістр наук в галузі остеоархеології людини
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Магістр наук в галузі остеоархеології людини

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 12 300 / per year *

На кампусі

* Денна програма навчання: Головна / ЄС 12 300 гривень на рік; За кордоном 22 600 фунтів на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ця програма дає вам навички роботи з людськими останками скелету, які є найбільш безпосереднім свідченням минулих способів життя.

Наукове дослідження людських скелетних залишків, також відомий як біоархеологія або фізична антропологія, дає унікальні уявлення про історію людства. Демографічні зрушення, зміни навколишнього середовища, міграції, поширення хвороб та наслідки насильства та конфліктів залишають сліди на скелеті.

Магістратура в галузі остеоархеології людини надає студентам теоретичні знання та практичні навички, щоб зрозуміти ці важливі біографічні скелети та інтерпретувати їх у культурному контексті (біокольтурний підхід), на рівні особи та населення, поєднуючи теоретичне навчання з практичною практикою.

Програма спирається на різні методики, починаючи від візуального огляду всього скелета до біомолекулярного аналізу малих зразків кісток. Студенти отримують неоціненний практичний досвід із великою шотландською скелетною колекцією школи.

Навчальні та студентські науково-дослідні проекти користуються нашим широким спектром лабораторій та тісними зв'язками програми з найближчим Національним музеєм Шотландії та музеєм Единбурга.


Структура програми

Програма включає в себе два семестри навчання, а потім окремий дослідницький проект і може бути розроблений відповідно до вас.

Магістратура триває 12 місяців з вересня до кінця серпня наступного року. Щоб отримати диплом магістра, ви повинні заповнити курсові роботи та дисертацію.

Викладені курси мають загальну суму 120 кредитних балів і оцінюються переважно есе, тестування класів та інші практичні та письмові роботи. Якщо ви досягнете потрібного стандарту, ви будете переходити до періоду індивідуального дослідження з травня по серпень, в результаті чого остаточний дисертація буде коштувати ще 60 кредитів.

Викладав курси

Зазвичай ви отримуєте сім курсів протягом двох семестрів навчання, включаючи шість обов'язкових курсів та вибір за вашим вибором.

Дисертація

Ви будете проводити дослідницький проект та скласти дисертацію, яка буде подана у призначений термін в середині серпня.


Вимоги до вступу

Інформація про вимоги до вступу для студентів магістра остеоархиології людини.

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 диплом, американський GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент на відповідний предмет, таких як археологія, антропологія, анатомія, медичні науки та суміжні галузі. Потрібне попереднє знання людської остеології.

Залежно від кількості претендентів, які можуть претендувати, нам може знадобитися обмежити кількість учнів, які допущені, на підставі академічних достоїнств.

Ми також розглянемо відповідний досвід, професійну чи іншу кваліфікацію.

Еквівалентність міжнародних кваліфікацій

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Міжнародним бюро. Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, міжнародне відділення надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

 • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
 • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Як альтернатива, ми також можемо прийняти ступінь, яка вивчалась та оцінювалась англійською мовою у більшості країн, що говорять англійською мовою, для в'їзду (як визначено візами Великобританії


Кар'єра

Дізнайтеся, де ваш ступінь може взяти вас.

Програма є основою для подальшого навчання або вашої кар'єри. Після успішного завершення програми велика частина студентів продовжує навчання на рівні кандидата наук та за її межами, а програма забезпечує необхідні остеоархоологічні знання для докторського ступеня, що включає людські скелетні залишки. Наші випускники були дуже успішними у проведенні як комерційної, так і академічної кар'єри, і знайшли роботу в комерційних археологічних підрозділах та державних установах та установах, у Великобританії та за кордоном.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр історії та археології нагір’я та островів
  • Perth, Великобританія
  • Daliburgh, Великобританія
  • + 2 Більше
 • MSc Professional Conservation
  • Cardiff, Великобританія
 • MSc Care of Collections
  • Cardiff, Великобританія