The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology Магістр наук в галузі економіки
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Магістр наук в галузі економіки

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 300 / per year *

На кампусі

* Денна робота: домашня сторінка / 8 300 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 4 150 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістр наук з економічної та соціальної історії пропонує вам можливість провести значну частину незалежних досліджень.

Магістр наук з економічної та соціальної історії націлений на студентів, які мають певну тему, в якій вони хочуть проводити власні дослідження.

Програма забезпечує структурне навчання досліджень, в той же час, дозволяючи вам проводити дослідницький проект, який ви розробляєте собі, в консультації з керівниками. Він служить як самостійною науковою освітою, так і підготовкою до подальшого навчання для ступеня доктора філософії.

Економічна і соціальна історія розглядає історичні процеси, що лежать в основі еволюції сучасного суспільства, використовуючи цілу низку підходів і підходів до соціальних наук, включаючи економіку, соціологію та соціальну антропологію. Програма фокусується на громадянському суспільстві, матеріальній культурі, молоді, гендері, злочинності, кінематографії, економічному зростанні та енергетичній політиці в різних історичних контекстах.

Единбург має велику та видатну групу вчених у цій галузі. Їх спеціалізовані поля надають студентам винятковий вибір варіантів, як з точки зору історичного періоду, так і з регіонів світу.


Структура програми

Програма спрямована на те, щоб ознайомити вас із незалежними дослідженнями. Ви будете розглядатися за допомогою курсових робіт і дисертації на 15000 слів.

Програма поєднує в собі лекції, семінари, підручники та комп'ютерні лабораторні заняття. Навички та теорія, що проводяться на навчально-методичних курсах разом з багатьма завданнями, призначені для безпосереднього підведення до дисертаційної роботи.

Ви складають три обов'язкові курси (загалом 60 кредитів), два курси підвищення кваліфікації (загалом 40 кредитів) і вибрати додатковий курс вибору на ваш вибір (20 кредитів) з різноманітних пропозицій, за умови наявності. Ви також будете працювати над дисертацією, що самостійно досліджується (60 кредитів) з 15 000 слів.

Ця програма включає в себе визнані ESRC визнання навчальних курсів з вивчення дизайну та методологічних навичок.

Тренінг у галузі передачі навичок також доступний як в школі історії, класики та археології, так і через Інститут академічного розвитку (IAD).

Викладав курси

Ви будете приймати кілька курсів протягом двох семестрів навчання.

Дисертація

Ви проведете частину незалежних досліджень, в результаті якої буде зроблено дисертацію на 15 000 слів, яка буде подана на певну дату в середині серпня.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра (за дослідженням) в економічній та соціальній історії.

Вимоги до ступеня

Вам буде потрібно Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, US GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент у предметі, пов'язані з вашою програмою.

Також буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Edinburgh Global (див. Посилання нижче). Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, Edinburgh Global надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

 • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
 • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Крім того, ми також можемо прийняти ступінь


Кар'єра

Цей ступінь може стати кроком для багатьох варіантів кар'єри.

Ця програма спеціально розроблена для студентів, які передбачають прогрес у докторантурі, але також може працювати як чудова підготовка до різноманітних професій.

Відвідайте нашу службу кар'єри за порадою стосовно опрацювання майстра, перехід до кандидата наук, а також пошуку роботи та поради щодо застосування.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр статистики, економіки та бізнесу: бізнес-аналітика
  • Bologna, Італія
 • Програма Grande Ecole
  • Strasbourg, Франція
 • Магістр глобальної політичної економії
  • Leeds, Великобританія