The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology Магістр історії
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Магістр історії

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 700 / per year *

На кампусі

* Денна програма навчання: домашня сторінка / 10 700 євро на рік; За кордоном 21 600 фунтів стерлінгів на рік. Неповний робочий день: вдома / 550 фунтів стерлінгів на рік; За кордоном £ 10 800 на рік. Можливі додаткові гонорари.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Навчаються магістра в історії пропонує вам можливість вивчати історію на вищому рівні за допомогою навчальних курсів та незалежних досліджень.

Ви поширюєте свої знання та розуміння вибраних тем в історії, а також підвищите свої навички в незалежних дослідженнях, критичному аналізі та усних та письмових презентаціях. Ви матимете на вибір різні курси, які дозволять вам адаптувати ваш ступінь до ваших інтересів та амбіцій.

Широта експертизи

Університет Единбурга є домом для однієї з найбільших груп істориків у Великобританії. Наші дослідницькі інтереси та курси, які ми пропонуємо, охоплюють практично кожну основну область історичного дослідження.

Будучи студентом викладання магістра історії, ви можете повністю скористатися цією широтою, вивчаючи середньовічну Шотландію, революційну Америку, сучасну Індію та багато чого іншого.

Міжнародна репутація

Навчаючись в школі історії, класики та археології, ви отримаєте переваги від невеликих групових семінарів та індивідуального нагляду від відомих істориків у всесвітньому та міжнародному масштабі.


Структура програми

Програма включає в себе два семестри навчання, а потім окремий дослідницький проект.

Магістратура триває 12 місяців з вересня до кінця серпня наступного року. Щоб отримати диплом магістра, ви повинні заповнити курсові роботи та дисертацію.

Курси викладання коштують загалом 120 кредитних балів і оцінюються переважно есе та письмовою працею. Якщо ви досягнете потрібного стандарту, ви будете переходити до періоду індивідуального дослідження з травня по серпень, в результаті чого остаточний дисертація буде коштувати ще 60 кредитів.

Викладав курси

Ви будете приймати кілька курсів протягом двох семестрів навчання, включаючи два обов'язкових курсів і ряд додаткових курсів.

Дисертація

Ви будете проводити дослідницький проект та скласти дисертацію, яка буде подана у призначений термін в середині серпня.


Вимоги до вступу

Дізнайтеся про критерії вступу та необхідні кваліфікації для магістра історії.

Вам знадобиться Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою, американський GPA 3.4 або інший міжнародний еквівалент, в історії або інших гуманітарних та суспільних наук предмет з істотним історичним компонентом.

Також буде розглянуто відповідний досвід, професійні чи інші кваліфікації.

Еквівалентність міжнародних кваліфікацій

Керівництво з еквівалентності міжнародних кваліфікацій надається Міжнародним бюро. Якщо ви не впевнені в еквіваленті ступеня, міжнародне відділення надає інформацію по країні.

Англійська мова вимоги

Якщо ви не прийшли з більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії, ви повинні мати одну з наведених нижче кваліфікацій як свідчення вашої розмовної та письмової англійської мови.

 • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,0 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: всього 100 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): всього 67 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
 • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ваша англійська мова повинна складатися не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Як альтернатива, ми також можемо прийняти ступінь, яка вивчалась та оцінювалась англійською мовою у більшості країн, що говорять англійською мовою, для в'їзду (як визначено візами Великобританії


Кар'єра

Наші студенти мають на увазі різні шляхи кар'єри.

Багато студентів залучаються до магістра історії в якості вищої кваліфікації, яку можуть оцінити цілий ряд роботодавців; більш спеціалізоване доповнення до їхніх ступенів бакалавра, які могли б розділити їх на переповненому ринку праці. Інші зацікавлені в проведенні академічної кар'єри та бажають, що магістр підготує кандидата доктора філософії, а деякі розглядають академічну кар'єру як можливість і використовують магістра, щоб визначити, чи це правильний вибір професії.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • MA History
  • Lincoln, Великобританія
 • MA Medieval Studies
  • Lincoln, Великобританія
 • Магістр історії та археології нагір’я та островів
  • Perth, Великобританія
  • Daliburgh, Великобританія
  • + 2 Більше