Keystone logo
© Eva Dang
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Введення

Школа історії, класики та археології в Единбурзькому університеті є одним із великих світових центрів вивчення людського минулого.

Школа складається з трьох предметних областей історії, класики та археології, разом з Центром вивчення сучасних конфліктів, Шотландським центром досліджень діаспори та Центром досліджень середньовіччя та відродження.


Досконалості

Якість досліджень у школі показала дослідницька програма Excellence Framework 2014, коли наше представлення на панелі "Історія" оцінювалось третє місце у Великобританії за кількістю "провідних у світі" та "відмінних" дослідників; Класика була оцінена п'ята у Великобританії (аналіз результатів Elsevier REF2014).


Наша спільнота

Налічується понад 90 академічних співробітників, 38 адміністративних працівників, 60 почесних професорів та стипендіатів, 300 аспірантів та нинішніх студентів з 1100 студентів, з яких близько чверті - іноземні студенти.

84542_UNI14.jpg


Наше будівництво

Школа історії, класики та археології займає Західне крило старого медичного будівництва, розташованого на оцінці А, розташованому на південному краю Старого міста.

Створена Единбурзьким архітектором Робертом Роуандом Андерсоном (1834-1921), Единбурзька медична школа, побудована в 1876-86 роках, а випускний зал McEwan, його сестринське будівництво, були основними доповненнями до університетського містечка. Конкурс на дизайн нової будівлі був відкритий в 1874 році, а шість видатних архітекторів подали плани, починаючи від готики до неокласичної до модерністської. Десять професорів з медицини та анатомії були одностайні у виборі Роунда Андерсона як переможця, посилаючись на функціональність та естетичні якості його дизайну.

Будівля розташована в стилі "Північний італійський ренесанс", що включає в себе вплив дизайну з Венеції та Болоньї, включаючи червоні черепичні дахи, конусну ступню та фасади палаццо. До подання свого конкурсу на вступ, Роунд Андерсон здійснив крутий тур європейських медичних шкіл, музеїв, палаців та церков на натхнення. Велика камерарна дошка, або дзвіниця, а також вбудований випускний зал, були опущені через бюджетні обмеження, зменшили перший на невеликий дзвін на північній стороні внутрішнього двору, а проект Мак'юан Холл був затриманий до 1890-х років.

У 1884 році Андерсон говорив про свій процес розробки, описуючи популярний палладійський стиль, як занадто жорсткий, а готика не підходить до наукового духу віку. "Я застосував ту фазу мистецтва, яка виникла в Італії протягом другої половини п'ятнадцятого століття, коли великі уми цієї країни почали лопнути зв'язки догмату та церковної влади і були налаштовані досліджувати природу всіх речей " Для Андерсона і для професорів, які обрали свій виграшний дизайн, стиль архітектури мав на меті допомогти і надихати студентів, вчителів та дослідників, які працювали в її стінах.


Останні реконструкції

До школи історії, класики та археології, переміщення в будівлю інтер'єр Західного крила було повністю відремонтовано, вартістю 14 мільйонів фунтів стерлінгів з березня 2009 року по серпень 2010 року. Великі просторі номери з видом на середню вулицю з медовою прогулянкою тепер проводять аспірантуру номери та Джим Макміллан, кімната для співробітників та аспірантів, названа на честь попереднього керівника школи. Інші нові додатки включають декілька археологічних лабораторій, високотехнологічні лекційні театри, спеціалізовані навчальні центри з розкладними робочими місцями та житлові шкільні книжкові колекції.

Контрпою до цієї сучасності є широкий вибір творів мистецтва та артефактів з великої колекції Школи, в тому числі статуетка з колекції класичної класики, археологічні вистави та історичні документи. Вони тепер прикрашають багато коридорів, навчальних приміщень та неофіційних зустрічей по всьому будинку.

Розташування

  • Edinburgh

    William Robertson Wing Old Medical School 4 Teviot Pl, EH8 9AG, Edinburgh

    Запитання