The University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

The University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

The University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

Введення

Про нас

Школа складається з філософії, психології та мовних наук (лінгвістики та англійської мови). Школа прагне зберегти свою всесвітньо відому репутацію дослідницької діяльності та використовувати її як надійну основу для навчання.

У школі працює понад 100 викладачів, а спектр знань варіюється від аналітичної філософії та вивчення англійської мови, через теоретичну та прикладну лінгвістику та експериментальну психологію, до когнітивних нейронаук і генетичних впливів на поведінку людини.

Школа унікальна тим, що пропонує чудові можливості для міждисциплінарного викладання та новаторські нові форми дослідження, які виходять за межі традиційних кордонів.

Щороку Школа вітає різноманітне поєднання понад 1400 студентів та аспірантів з усього світу. Школа має добре налагоджені зв'язки з іншими напрямками університету, такими як клінічна неврологія, медицина, інформатика та Единбурзький коледж мистецтв.

Усі предметні галузі мають активні зв’язки з дослідницькими організаціями за межами університету та широку мережу співпраці з низкою університетів по всьому світу. Школа пропонує широку підтримку науковцям, включаючи спеціалізовані навчальні кабінети студентів і аспірантів, команду підтримки досліджень і обміну знаннями та команду ІТ-ресурсів.

Школа є частиною Коледжу мистецтв, гуманітарних та соціальних наук.

Розташування

  • Edinburgh

    Dugald Stewart Building, 3 Charles Street, , Edinburgh

Запитання