The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Введення

Про нас

Ми є одним із найбільших факультетів біології у Великобританії.

Будучи сучасними спадкоємцями нашої 400-річної репутації досконалості, наші співробітники та студенти роблять внесок у активну академічну спільноту, бачення якої формують світ завтрашнього дня.

Передній край

Школа біологічних наук є лідером у навчанні, дослідженнях та інноваціях. Незалежні рейтинги, такі як Times Higher Education, постійно ставлять нас серед 25 найкращих університетів світу з біологічних наук.

Наше середовище навчання та викладання

Наші студенти бакалаврату високо оцінюють нас за якість нашої освіти. Сучасні студенти можуть вивчати широкий спектр тем, забезпечуючи міцну основу фундаментальної біології та гнучкість, щоб отримати досвід найновіших дослідницьких розробок у біологічній та біомедичній науці в наступні роки своєї програми навчання. Кілька курсів викладаються спільно з іншими школами, щоб надати міждисциплінарні можливості нашим студентам.

Ми пропонуємо 10 інноваційних магістерських програм, включаючи дистанційне навчання та програми співпраці з іншими дослідницькими організаціями, які розширюють спектр тем, які можуть вивчати наші студенти.

Курси, які викладаються, підтримуються нашою біологічною організацією, яка надає академічну та душпастирську підтримку. Кожен студент має призначеного особистого академічного викладача.

Наше дослідження

Наших студентів навчають деякі з провідних вчених світу. Ми є одним із найкращих відділів біології у Великобританії за якістю та впливом наших досліджень. Більше половини нашої науково-дослідницької діяльності було оцінено як «світове лідерство» за якістю та обсягом у національній дослідницькій оцінці Великобританії 2014 року, що поставило нас на третє місце в загальному заліку та на друге місце у Великобританії серед факультетів викладання університетів.

Наше дослідження зосереджено навколо чотирьох основних тем. Усі наші головні дослідники та їхні дослідницькі групи беруть участь у одній або кількох із цих тем.

Стійкість

Школа біологічних наук прагне внести свій внесок у соціальну відповідальність і сталість в Единбурзькому університеті. Школа підтримує участь різних команд в University Sustainability Awards. Зараз команди мають нагороду бронзового або срібного рівня або працюють над цим.

Розташування

  • Edinburgh

    Edinburgh, Великобританія

    Запитання