Keystone logo
© BIMM University
The University of Edinburgh Online

The University of Edinburgh Online

The University of Edinburgh Online

Введення

Заснований містом Единбург у 1583 році, ми були першим справжнім громадським університетом у Великобританії та одним із чотирьох старовинних університетів Шотландії. З нашою багатою історією, відомими випускниками та видатними вченими ми маємо чим пишатися протягом багатьох століть як всесвітньо відомого університету.

Від нобелівських лауреатів та олімпійських чемпіонів до дослідників космосу та прем'єр-міністрів, Единбурзький університет впливав на історію, оскільки відкрив ворота своїм першим студентам у 1583 році.

Стратегія 2030

Як провідний у світі університет, ми тут, щоб вирішувати найбільші виклики завтрашнього дня. Ми робимо це за допомогою ціннісного підходу до викладання, досліджень та інновацій, а також завдяки міцним відносинам як на місцевому, так і на глобальному рівнях.

Наше бачення

Наші випускники та знання, які ми відкриваємо разом із нашими партнерами, роблять світ кращим.

Наша мета

Як провідний у світі університет, що займається інтенсивними дослідженнями, ми тут, щоб вирішити найбільші виклики завтрашнього дня. Відсьогодні до 2030 року ми зробимо це за допомогою підходу до викладання, досліджень та інновацій, що базується на цінностях, а також через силу наших відносин як на місцевому, так і на глобальному рівнях.

Навіщо навчатися онлайн в Единбурзі?

Единбурзький університет є одним із провідних навчальних закладів світу та пропонує онлайн-студентам таке ж навчання та підтримку, як і студенти на кампусі.

Підвищення кар'єри

Наші онлайн-програми спрямовані на те, щоб допомогти вам досягти успіху у вашій кар'єрі. Онлайн-магістерська програма Единбурзького університету може:

 • Допоможе вам набути нових навичок
 • Зробіть вас більш привабливими для роботодавців
 • Призводять до більшого прибутку
 • Допомогти змінити кар'єру

Наші магістерські онлайн-програми передбачають такий самий рівень роботи, як і на кампусі, і кваліфікація, яку ви отримуєте, має однакову цінність. У вашому дипломі не буде вказано, що ви вивчали програму онлайн.

Онлайн-навчання післядипломної освіти

Гнучке онлайн-дослідження - здоров'я людини, тварин і екосистеми

Медичний і ветеринарний коледж Единбурзького університету пропонує наступний найкращий крок у вашому майбутньому розвитку кар’єри. Наші гнучкі онлайн-навчальні програми дозволять вам отримати високоякісний ступінь, ідентичний кваліфікації на кампусі - єдина відмінність полягає в тому, що курс проводиться повністю онлайн, щоб краще задовольнити ваші індивідуальні потреби.

Це означає, що де б ви не були в світі, ви можете отримати видатний науковий ступінь в Единбурзькому університеті, не виходячи з комфорту власного дому.

Крім того, наші онлайн-майстри були розроблені для вирішення деяких із найнагальніших світових проблем. Наші випускники вже мають помітний вплив у всьому світі.

Прийом

Академічні кваліфікації

Щоб навчатися в аспірантурі, ви, як правило, повинні мати ступінь з відповідного предмету з відмінною або дуже хорошою класифікацією (еквівалент першої або вищої другої категорії з відзнакою у Великобританії).

Ми також можемо прийняти еквівалентну кваліфікацію або досвід роботи.

Перш ніж подати заявку, перевірте конкретні вимоги до вашої програми.

Якщо вимоги до вступу вказують необхідну кількість кредитів, це кредити Великобританії. 20 кредитів Великобританії дорівнюють 10 кредитам Європейської системи трансферу та накопичення кредитів (ECTS).

Міжнародна кваліфікація

Якщо ви подаєте заявку з кваліфікацією, отриманою за межами Великобританії , ви знайдете вимоги до вступу на наших сторінках для іноземних студентів для окремих країн.

Вимоги щодо вступу до англійської мови

Ви повинні продемонструвати рівень володіння англійською мовою, який дозволить вам досягти успіху у навчанні, незалежно від вашої національності чи країни проживання.

Стипендії та фінансування

Післядипломне навчання може бути значним фінансовим зобов’язанням, але ви можете бути здивовані різноманітністю доступних джерел фінансування.

Університет, державні установи, дослідницькі ради, благодійні фонди та зовнішні організації пропонують кілька стипендій, студентських стипендій і позик, щоб допомогти вам реалізувати свої амбіції.

Коли подати заявку

Перш ніж ви зможете подати заявку на будь-яку форму фінансування, ви повинні спочатку подати заявку на місце в Единбурзькому університеті .

Після того, як ви подали заявку на вступ і отримали UUN (ім’я користувача університету) і пароль, ви можете подати заявку на отримання стипендії.

Інтернет-стипендії

 • Единбурзька глобальна стипендія магістра онлайн-навчання
 • Стипендії Співдружності на дистанційне навчання 2023
 • Стипендії регенеративної неврології клініки Енн Роулінг
 • Стипендії для онлайн-навчання Mastercard Foundation
 • Клінічне лікування болю Стипендія
 • Стипендії Фонду Девіда та Моллі Пайотт в офтальмології
 • Стипендії меморіального фонду Польської школи медицини
 • Глобальні онлайн-стипендії Единбурзької хірургії
 • Стипендія з безпеки пацієнтів і клінічних людських факторів
 • Стипендії Единбурзького інституту майбутнього
 • Стипендія Glenmore Postgraduate Scholarship
 • Магістерські стипендії магістра внутрішньої медицини

Рейтинги

 • Згідно з останнім рейтингом QS World University Rankings, Единбурзький університет посідає 15 місце у світі .
 • Ми також посідаємо 8 місце у світі з ветеринарії та 22 місце у світі з медицини
 • Зараз ми займаємо 1- е місце у Великобританії за ветеринарною медициною вже 5-й рік поспіль
 • 1-е місце у Великобританії з медицини (The Guardian Best UK Universities Guide 2022)

Розташування

 • Edinburgh

  Old College, South Bridge, EH8 9YL, Edinburgh

Програми

Запитання