© Penn State Great Valley
The University of Chicago Crown Family School of Social Work, Policy, and Practice

The University of Chicago Crown Family School of Social Work, Policy, and Practice

The University of Chicago Crown Family School of Social Work, Policy, and Practice

Введення

Про & людей

Понад 100 років Школа адміністрації соціальних служб Чиказького університету визначає галузі соціальної роботи та соціального забезпечення. Сьогодні SSA є однією з трьох найкращих вищих шкіл соціальної роботи у світі. Наші надзвичайно різноманітні студенти приходять з енергією, співпереживанням, розумом та гострим бажанням служити. Ми даємо їм міцну теоретичну основу, клінічну та політичну перспективи та практичний досвід, щоб вони мали значний вплив на життя найбільш вразливих людей нашого суспільства.

110568_pexels-photo-1595391.jpeg

10 причин для участі в SSA

Наші студенти мають багато причин, чому вони вибрали SSA; ось наша десятка:

1. Найвищий рейтинг.

SSA є однією з найпопулярніших шкіл соціальної роботи та соціального забезпечення в світі, і наші однолітки завжди вважали нас однією з кращих.

2. Ми - історія соціальної роботи і майбутнього.

Коли ви читаєте історію SSA, ви читаєте історію соціальної роботи. Засновники нашої Школи були засновниками цієї дисципліни, а професори, які ви дізнаєтеся з сьогоднішнього дня, продовжують формувати теорію і практику через їх міждисциплінарні дослідження. Багато стандартні тексти для цієї області були написані професорами SSA.

SSA є провідною сферою запобігання насильству і має найбільшу групу експертів з захисту дітей в будь-якій школі соціальної роботи в країні. Багато з наших факультетів вивчають і перевіряють рішення в області візитів на батьківщину, жорстокого поводження з дітьми, розширення можливостей і розвитку молоді, реформи школи, запобігання насильству в громаді і пропаганди.

3. Наша гнучка навчальна програма.

Ви не повинні заявляти про концентрацію на момент подачі заяви - ви обираєте концентрацію клінічної практики або соціальної адміністрації протягом зимового кварталу вашого першого року. У будь-якому випадку, наша навчальна програма гарантує, що всі студенти SSA отримують чітке закріплення в обох областях, приймаючи факультативи з SSA та по всьому університету.

4. Стипендії.

Більше 95 відсотків наших студентів отримують допомогу, орієнтовану на заслуги та потреби. Щорічно SSA надає стипендії на повне та часткове навчання. У минулому році 99 відсотків стипендій / подарунків було поновлено для студентів другого курсу. SSA докладає всіх зусиль, щоб допомогти студентам, пропонуючи виняткову стипендіальну допомогу, а також полегшуючи інші форми фінансової допомоги.

5. Концентрації в клінічній практиці та соціальному адмініструванні.

Різниця між SSA та школою державної політики? Одним словом, глибина. Ми починаємо з фокусування на індивідуумі (мікро), досліджуємо системи верхнього рівня (макро) і все між ними (меццо). Кожен студент, незалежно від концентрації, отримує грунтовну підготовку в адміністративній та клінічній практиці. Наша мантра - це як вона працює в теорії та на практиці?

6. Польові роботи в місті Чикаго, місті околиць.

SSA має відносини з більш ніж 600 агенціями - і всіма найвпливовішими в районі Чикаго. Польові об'єкти розташовані майже у всіх районах Чикаго та в багатьох його околицях. Живучи та навчаючись в одному з великих міст світу, ви зможете створити нові мережі на двох місцях - практичні, реальні практики, які підготують вас до кар'єри в соціальних змінах. Ви будете навчені професіоналами, які допоможуть вам розробити ідентичність соціальної роботи та підготуватися до успішної кар'єри.

7. Солодкий будинок У Чикаго: міждисциплінарний підхід.

Ви зможете отримати доступ до всього, що може запропонувати університет, включаючи заняття, що пропонуються професорами SSA, які представляють більше десятка різних дисциплін. Наш факультет також представляє найбільшу кількість жінок та викладачів меншин у UChicago, забезпечуючи різноманітний набір голосів. А комплексний і міждисциплінарний характер нашої AM ступеня, який еквівалентний ТКВ, дасть вам більшу гнучкість і вибір у вашій майбутній кар'єрі.

8. Проводити дослідження. Опублікувати.

Доступні можливості для співпраці з деякими з провідних науковців країни з найсучасніших дослідницьких проектів. SSA також є однією з небагатьох шкіл соціальної роботи, яка має студентський журнал для студентів магістратури. Опублікуйте в нашому Форумі адвокатів.

9. Ваша кар'єра.

Управління кар'єри SSA спеціалізується на обслуговуванні кар'єрних інтересів студентів SSA, надаючи доступ до вражаючої мережі зайнятих випускників, оголошенням про роботу, особистим консультуванням та мережними подіями, де ви зустрінетеся з лідерами професії. SSA також проводить у Вашингтоні тиждень під час весняних канікул, можливість для студентів зустрітися з випускниками, які працюють у регіоні DC і відвідати різні агентства для вивчення кар'єри в адвокасі, дослідженнях, аналізі політики та багато іншого.

10. Наша місія.

Ми живемо нашою місією, працюючи в напрямку більш справедливого і гуманного суспільства через дослідження, навчання і служіння громаді.

110569_pexels-photo-1438072.jpeg

Місія та підхід

Місія школи

Школа адміністрації соціальних служб Університету Чикаго присвячена роботі над досягненням більш справедливого та гуманного суспільства шляхом досліджень, навчання та служіння суспільству. Будучи однією з найстаріших та найвідоміших вищих шкіл соціальної роботи, SSA готує професіоналів для вирішення найскладніших проблем суспільства шляхом освоєння нових знань, сприяння глибшому розумінню причин та людських витрат на соціальну несправедливість та налагодженню мостів між ретельними дослідженнями та практика допомагати окремим людям, сім’ям та громадам досягти кращої якості життя.

Керівні принципи навчальної програми магістратури SSA

Навчальний план SSA сприяє соціальній справедливості завдяки своїй прихильності до плюралізму, суворому дослідженню, залученню міждисциплінарної науки, інтегративної практики, критичного мислення та поінформованої дії. Ці зобов'язання підготувати студентів до розуміння складних контекстів і силових структур, які підтримують і відтворюють нерівність і несправедливість, і вживають заходів для сприяння індивідуальним, соціальним і структурним змінам.

1) Соціальна справедливість

SSA підтримує студентів для аналізу соціальних, історичних, політичних, економічних та організаційних факторів, що підсилюють нерівність і несправедливість. Студенти та викладачі розглядають свою власну та чужу позицію в цих структурах, оцінюючи, як ідентичність та приналежність можуть перетинатися з поєднанням або пом'якшенням привілеїв та гніту. Ми працюємо над розширенням доступу, можливостями та повноваженнями для того, щоб розірвати системи гноблення і допомогти задовольнити основні потреби різних людей, сімей і громад з співчуттям і людяністю.

2) Інтелектуальний плюралізм

Інтелектуальний плюралізм лежить в основі викладання SSA. Навчальний план відображає інтелектуальну різноманітність нашого факультету, який походить з різних навчальних дисциплін і професій і представляє різні політичні перспективи. Цей плюралізм дозволяє нашим студентам та викладачам оцінювати різноманітні способи пізнання, критикувати те, що вважається знанням та дослідженням, та бути більш інклюзивними до перспектив, які традиційно не були зосереджені в навчальних програмах соціальної роботи. Наш інтелектуальний плюралізм також заохочує продовження допиту про концепцію соціальної справедливості, яка є центральною для місії соціальної роботи. Вона також надає нам інструменти та гнучкість для ефективного залучення до широкого кола осіб, громад та соціальних інститутів.

3) Задіяна стипендія і викладання

Викладачі SSA прагнуть сприяти соціальній справедливості та соціальній рівності через залучення стипендій та освіти. Стипендія в SSA виникає з інтерактивної взаємодії з практиками, політиками і громадами. Викладачі SSA активно інтегрують свої дослідження в навчальні програми та викладання. Студенти навчаються ідентифікувати та аналізувати причини, наслідки та підходи до поліпшення людських страждань і соціальної несправедливості.

4) Інтегративна практика

Наша навчальна програма побудована на припущенні, що всі соціальні працівники повинні розуміти і діяти, щоб мобілізувати зміни, і всередині людей, сімей, громад, організацій, державних установ та політичних та економічних систем. Спираючись і інтегруючи досвід на місцях та в класі, студенти розвиватимуть навички практики на різних рівнях. Крім того, студентів навчають використовувати інтегративні рамки, які виходять за межі мікро-макродихотомії.

5) Критичне мислення

Студенти вчаться ефективно ставити під сумнів, оцінювати, оцінювати та реагувати на припущення, твердження та цінності, включаючи соціальні науки та дослідження соціальної роботи. Студенти вчаться розглядати різні перспективи, ретельно оцінювати свої припущення, обґрунтованість та наслідки, і стають кваліфікованими та проникливими оцінювачами власного мислення. Цей процес включає роздуми про те, як власні приналежності та ідентичність можуть призвести до сліпих плям та упереджень. Студенти вчаться інтегрувати критичну чутливість на практиці, щоб зробити значний внесок у професію, базу клієнтів, а також в аналіз та вирішення соціальних проблем.

6) Теорія до дії

Студенти готуються до керівних посад і до керуючих змін, працюючи в динамічному соціально-політичному та фінансовому контексті в сотнях перевірених місцях розміщення по всьому Чикаго та прилеглим громадам. Чикаго має багату історію соціальних реформ, інновацій у сфері соціальних служб та організації громад, що надає контекст та наступність досвіду студентів на місцях. Польова модель надає можливість студентам одночасно брати участь у курсових та польових роботах, вимагаючи від студентів оцінки, розуміння та вирішення надзвичайних потреб, які приводять людей у контакт з некомерційними, державними та приватними агентствами.

Одночасно студенти вчаться на величезній силі, стійкості та знаннях, якими володіють люди та громади, яким вони служать. Студентам пропонується визначити практичні питання, які ведуть до аналізу, досліджень та нових підходів до покращення соціальної ізоляції за допомогою залучених громадою робіт на місцях.

Хоча ми прагнемо створити умови, які значною мірою знехтують потребу у професії соціальної роботи, ми розуміємо, що програми соціальних служб і організації служать життєво важливими функціями безпеки і можуть допомогти у суспільних трансформаціях до справедливості та соціальної справедливості. Факультет SSA визнає, що особам, сім'ям та громадам рідко допомагають посередні заходи та програми. Так само, суспільство рідко обслуговується погано проведеними дослідженнями або погано розробленою соціальною політикою. Таким чином, SSA прагне до досконалості у нашій практиці, викладанні та науці.

110567_pexels-photo-1096773.jpeg

Кар'єра в соціальній роботі

Завдяки унікальній інтегрованій навчальній програмі та офіційно орієнтованому навчальному закладу SSA наші випускники швидко переходять на керівні посади в клінічній практиці, державних і приватних соціальних організаціях, організаціях розвитку громад, науково-дослідних інститутах, благодійних фондах і наукових колах.

Люди

Соціальна робота приваблює ідеалістів: людей з гострим усвідомленням людських страждань і несправедливості, а також людей з рішучою прихильністю до скорочення страждань і несправедливості. У SSA ви будете оточені пристрасними, амбіційними та розумними однокласниками, і ви будете наставниками деяких топ-розумів у цій сфері. Це ваша спільнота.

Глобальні дослідження

SSA пропонує широкий спектр можливостей для студентів, щоб дізнатися про політику та практику соціального забезпечення на міжнародному рівні: через глобальні курси з біженців, усиновлення та імміграції; можливості для вивчення досвіду в таких місцях, як Індія та Китай; та нову програму сертифікатів Глобальної практики соціального розвитку.

Вплив спільноти та поля

SSA має відносини з більш ніж 600 агенціями в районі Чикаго. Польові об'єкти розташовані майже у всіх районах Чикаго та в багатьох його околицях. Живучи та навчаючись в одному з великих міст світу, ви зможете створити нові мережі на двох місцях - практичні, реальні практики, які підготують вас до кар'єри в соціальних змінах.

110571_adult-beautiful-beauty-953430.jpg

Історія

З самого раннього втілення в 1908 році Школа адміністрації соціальних служб (SSA) ніколи не була просто місцем для вивчення соціальної роботи; вона сприяла створенню та визначенню професії соціальної роботи та сфери соціального забезпечення.

SSA відіграє історичну роль як одна з перших шкіл соціальної роботи в Сполучених Штатах, першовідкривачі якої залишили незгладиме зобов'язання професії домагатися соціальної справедливості та суворо і на основі доказів полегшувати людські страждання. У 1924 році Едіт Ебботт не тільки стала першим деканом ССА, але була першою жінкою-деканом будь-якої аспірантури в Сполучених Штатах - проклавши шлях для багатьох піонерів соціальної роботи та жінок в академічних колах.

У той час як більшість ранніх шкіл соціальної роботи зосереджувалася на практичній підготовці кадрів, керівники ССА наполягали на необхідності створення міцної основи в соціальних науках та соціальних дослідженнях. Протягом першого десятиліття факультети та студенти Чикагської школи громадянської та філантропії вивчали такі питання, як злочинність неповнолітніх, прогулу, професійне навчання та житло в швидко зростаючому місті Чикаго. Рішення 1920 року про злиття Школи та Чиказького університету відкрило студентам зв'язок з соціальними науками.

Протягом десятиліть з того часу продовжувалися акценти на соціальних дослідженнях та застосуванні прозріння суспільних наук до вирішення людських проблем. Вирішальним для цих зусиль є «Огляд соціальних служб», заснований у 1927 році з метою відкриття «наукових обговорень проблем, що виникають у зв'язку з різними аспектами соціальної роботи». Як і сама SSA, «Огляд соціальних служб» не тільки відображав сферу соціального забезпечення, але й допоміг його сформувати. Він залишається головним журналом у своїй галузі.

Ранні дослідження в SSA мали чітку державну політику. Дослідження статусу матерів і дітей, наприклад, заклали основи положень системи соціального забезпечення країни, пов'язаних з дитиною, у 1930-х роках. Починаючи з 1940-х років, енергетика ССА зверталася до питань самої професії соціальної роботи. Такі члени факультету, як Шарлотта Таул і Хелен Харріс Перлман, використовували ідеї психології его на розгляд справи і розробляли загальну навчальну програму, яка стала моделлю освіти для соціальної роботи. Останні внески до прямої традиції практики включали роботу Лори Епштейн та Вільяма Рейда у розробку та тестування підходу, орієнтованого на завдання. «Лікування, спрямоване на виконання завдань» було першою теорією та моделлю соціальної роботи, що базується на дослідженні, і цей підхід є однією з основ для практики, що ґрунтується на фактичних даних. Таким чином, школа має унікальну позицію, що була піонером як у політичних дослідженнях, так і в розробці інноваційних методів практики соціальної роботи.

SSA сьогодні продовжує встановлювати зв'язки між соціальними та поведінковими науками, дослідженнями, реальним світом політики та практики. Факультет витягується з областей соціальної роботи, психології, соціології, політології, державної політики, охорони здоров'я, економіки, географії та антропології. Дослідження в школі відображають це різноманіття. Наш факультет співпрацює в університеті та в академічних колах, щоб сформувати реальні рішення реальних проблем.

Факультети SSA були відзначені як стипендіати Білого дому, стипендіати Фулбрайта та стипендіати Kellogg. Вони мають міцні зв'язки як з державними, так і з приватними благодійними організаціями, а також з місцевими, державними та національними урядами. Серед них, наприклад, колишній начальник відділу Бюджетного Бюджету, колишній помічник Міністра охорони здоров'я, освіти і соціального забезпечення, а також колишній керівник відділу освіти Чиказьких державних шкіл. Викладачі внесли свій досвід у довгі списки національних і державних комісій з таких питань, як ювенальна юстиція, психічне здоров'я, старіння і благополуччя дітей.

Викладачі та випускники SSA були та продовжують бути визнаними на національному та міжнародному рівнях серед найвпливовіших та талановитих лідерів, які вирішують головні соціальні проблеми нашого часу.

Рейтинги

SSA є однією з найкращих шкіл соціальної роботи та соціального забезпечення у світі, і наші колеги завжди вважали нас одними з найкращих.

Розташування

  • Chicago

    Crown Family School of Social Work, Policy, and Practice, 969 E. 60th St., IL 60637, Chicago

Запитання