The University of Akron

The University of Akron

The University of Akron

Введення

Підготовка та підключення до кар'єри студентів "

Коледж ділового адміністрування (CBA) був створений як професійний коледж в The University of Akron в 1953 році. Сьогодні ми виділилися як національний і всесвітньо визнаний заклад для розвитку бізнес-професіоналів та лідерів.

Інвестовані фахівці області

Наша активна бізнес-мережа насправді відрізняє нас. Студенти CBA миттєво приєднуються до ділової мережі з 25 000 випускників - 400 + на керівних посадах керівництва. Понад 270 професіоналів особливо підключені до CBA завдяки службі в консультативних радах, які регулярно збираються, щоб надати експертизу та керівництво щодо прийняття навчальних програм та стратегічного напряму. Члени Консультативної ради допомогли розробити наші відповідні ринкові спеціальності та вражаючі програми для випускників, що сприяють кар’єрі студентів. Члени Консультативної ради щороку пропонують студентам CBA бізнес-стажування та кооперації, проекти та змагання.

Професійний розвиток читає студентів

Надійна професійна розробка, орієнтована на кар’єру та практичні можливості навчання - від сотень стажувань до реальних проектів у класі - відрізняють ЦБ від інших установ. Наша програма визначення професійного розвитку EDGE пропонує десятки позакласних можливостей кожного семестру, які переносять навчання поза аудиторією та ставлять студентів на шлях до готовності до кар’єри. Завдяки цьому студенти можуть налагоджувати мережу з професіоналами, які працюють в наших консультативних радах. Ці зусилля допомагають забезпечити готовність та з’єднання студентів до того часу, як вони закінчать навчання. Починаючи з 2019 року, наш персонал з професійного розвитку буде розміщений у новому центрі професійного розвитку в розмірі 5,2 мільйона доларів, який об'єднає всі ресурси професійного розвитку CBA в одному центральному місці.

Викладання факультету в CBA - не асистенти

Наша місія забезпечити наших студентів, які закінчують кар'єру готовими та зв’язаними, підтримується нашими висококваліфікованими та пристрасними викладачами. У той час як наші професори CBA проводять якісні дослідження, вони також навчають студентів на повній формі навчання, часто в сучасних закладах та навчальних лабораторіях. Вони часто спілкуються з професіоналами області та працюють з десятками компаній у кожному семестрі, щоб шукати реальні проекти, які надають практичні можливості навчання, підключаючи аудиторії до залів залів.

Місія Коледжу ділового адміністрування

Хоча Коледж ділового адміністрування (CBA) був створений як професійний коледж The University of Akron (UA) в 1953 році, бізнес-класи вперше були запропоновані в UA в 1916 році, майже 100 років тому!

Історично ми зосереджувались на наявності сильних програм та досвіду для залучення якісних студентів та викладачів. Сьогодні цей фокус залишається під час виконання нашої місії:

Підготувати наших студентів, щоб вони стали компетентними та відповідальними бізнес-професіоналами та лідерами. Ця місія керується переконанням, що бізнес - це прикладна, глобальна дисципліна, що відображається в нашому широкому партнерстві з бізнес-спільнотою через численні консультативні ради, класні проекти та стажування, а також через різноманітні можливості навчання.

135167_pexels-photo-3184465.jpeg

Відвідайте національну бізнес-школу з подвійною акредитацією

Організації, що займають рейтинг, регулярно визнають наші програми та загальну якість досвіду роботи в Коледжі ділового адміністрування (CBA).

Рейтинг - аспірантура

Програми випускників CBA включаються до списку «Найкращих шкіл бізнесу» The Princeton Review щороку з 2005 року. Шкіли визнаються на основі високоякісних академічних програм та сприятливих думок студентів, які оцінюють і повідомляють про свій досвід в університеті.

Bloomberg Businessweek класифікував програму MBA за сумісництвом серед найкращих в країні. Ці рейтинги базуються на показниках задоволеності студентів, академічної якості та результатах після закінчення навчання, як-от працевлаштування.

Новини США та Всесвітній звіт віднесли програму MBA CBA до числа найкращих програм MBA за сумісництвом у США. Рейтинг складає на основі середнього балу експертної оцінки, а також чотирьох факторів, що стосуються студентів - середній бал GMAT, середній бал середнього бакалаврату , роки досвіду роботи студентів, які вступають до програми, та відсоток студентів, які навчаються за сумісництвом.

Журнал генерального директора оцінив нашу MBA як програму першого рівня. На основі якості програми та успішності студентів.

Рейтинг - Бакалавриат

Businessweek уже шість років поспіль класифікує нашу бакалаврську бізнес-школу як одну з найкращих у Сполучених Штатах. Businessweek базує рейтинги на академічній якості програм, результатах післядипломної підготовки студентів, задоволеності рекрутерів та дев'яти показниках задоволеності студентів.

Новини США та Всесвітній звіт оцінюють CBA як одну з найкращих бізнес-програм для студентів в країні. Цей рейтинг базується виключно на оцінці експертів. Американські Новини опитують деканів та старших викладачів у кожній студентській програмі, акредитованій AACSB International, і просять оцінити якість усіх програм, з якими вони були знайомі.

Подвійна акредитація AACSB

Починаючи з 1966 року, CBA була акредитована AACSB International, що є ознакою досконалості в управлінській освіті та є найвищим досягненням для бізнес-шкіл у всьому світі. Менше 6 відсотків бізнес-шкіл у світі - 716 з 13 000 - досягли цього визнання. Крім того, CBA є однією з лише 181 бізнес-шкіл, які отримали додаткову спеціалізовану акредитацію за своїми обліковими програмами.

Школи акредитовані на основі 21 стандарту, що стосується кваліфікації викладачів, стратегічного управління ресурсами, взаємодії викладачів та студентів, а також зобов'язання щодо постійного вдосконалення та досягнення навчальних цілей у програмах ступенів.

Акредитація підтверджує прихильність CBA до якості та постійного вдосконалення. Це запевняє наших потенційних студентів, випускників, академію та нашу громаду, що коледж:

 • Керує своїми ресурсами для досягнення нашої місії підготовки компетентних та відповідальних бізнес-професіоналів та лідерів.
 • Просуває знання бізнесу та менеджменту за допомогою факультетських досліджень та стипендій.
 • Він забезпечує якісне викладання та поточні навчальні програми.
 • Виховує змістовні взаємодії між нашими студентами та викладачами.
 • Випускає випускників, які досягли конкретних цілей навчання з нашої теми.

Ласкаво просимо студентів та абітурієнтів

The University of Akron коледжу ділового адміністрування (ЦБА) мають багату традицію приймати студентів з усього світу. Щороку у нас є студенти, що представляють понад 30 країн, які беруть бізнес-класи, і за останні 15 років у нас було більше 50 студентів Фулбрайта. Наші викладачі також мають різноманітний досвід, включаючи досвід роботи в галузі, і походять з багатьох країн. Ми цінуємо інформацію, яку пропонує різноманітна популяція.

Міжнародні студенти мають певні кроки для вступу та успішної участі в програмі випускників CBA. Ми створили цю сторінку, щоб надавати посилання на важливі кроки та іншу корисну інформацію для студентів з-за меж США. Для вас буде важливо прочитати пов’язані на цій сторінці сторінки, щоб забезпечити безперебійну обробку вашої заявки, щоб ви могли почати планувати приєднання до нас в Akron!

The University of Akron аспірантури обробляє заявки та затверджує вступ на всі програми аспірантури в університеті. Інформація спеціально для іноземних студентів збирається на частині веб-сайту, включаючи оформлення документів Visa (I-20) та обов'язкове медичне страхування.

До приїзду в Акрон

Міжнародні студенти можуть домовитись про те, щоб приймаючі сім’ї допомагали їм після приїзду, звертаючись до Global Ties-Akron. Інша інформація про статус візи, прибуття в Акрон та що взяти з собою можна отримати у Центрі міжнародних студентів та науковців.

Більшість офісів університету Акрона закрито в суботу та неділю, тому студентам, які приїжджають у цей район у вихідні, потрібно буде домовитись про готель чи сім’ю господарів, перш ніж приїхати до Акрона. Транспорт доступний з міжнародного аеропорту Клівленда Хопкінса або аеропорту Акрон-Кантон.

У перший робочий день (з понеділка по п’ятницю) ви повинні відвідати Центр міжнародних студентів та науковців, щоб подбати про всі візові, страхові та інші вимоги до нових студентів. Після цього слід відвідати наш офіс.

Будь ласка, зв'яжіться з нами перед тим, як виїхати зі своєї країни, щоб запланувати консультаційну зустріч.

Проживає в Акроні

Багато студентів та випускників прокоментували доступне житло в Акроні, а також велику різноманітність культурних та розважальних закладів, доступних на північному сході Огайо. Трансфер на кампусі та система міських автобусів забезпечують перевезення в межах регіону, щоб студенти могли обійтись без машини.

Житло в Акрон

Житло поза кампусом

Поруч з кампусом є багато квартирних комплексів та будинків, які надають житло для студентів. Існує ряд, що знаходиться в безпосередній близькості від коледжу ділового адміністрування. Оскільки більшість наших особистих випускних класів пропонуються ввечері, багато студентів вважають, що квартири, близькі до CBA, є кращими. Ви можете перевірити відстань до адреси CBA за адресою 259 S. Broadway, Akron, OH 44308.

Житло на кампусі

Більшість будинків на території університету - для студентів, які навчаються на бакалавраті. Кілька залів проживання приймають аспірантів.

Дістатися навколо північного сходу Огайо

The University of Akron Роо надає послуги в університетському містечку та в сусідньому населеному пункті для студентів, викладачів та співробітників UA з дійсним посвідченням університету - Zip Card. Гості також можуть проїхати трансфер, якщо їх супроводжує хтось із ZipCard.

Система Akron Metro Bus пропонує MetroZip, який забезпечує безкоштовне перевезення студентів навколо округу Самміт на будь-який звичайний маршрут метро, проводячи поштову картку. Це доступно для студентів, викладачів та працівників. Послуги SCAT виключені з цієї програми.

Ви також можете сісти на автобус метро до Клівленда всього за 4 долари. Регулярний тариф становить 5 доларів США, зі знижкою в 1 долар за допомогою вашої поштової картки. Служба експрес-послуг Northcoast до Клівленда пропонує два маршрути, що відбуваються в районі Акрон, ця послуга проводиться лише в будні дні і працює рано вранці та пізно вдень.

Метро в деякі свята не працює.

Подорож навколо Сполучених Штатів

Для більш віддалених подорожей до США автобус Greyhound Bus доступний від Akron, а залізничний транспорт Amtrak доступний у Cleveland або Alliance. Також в Акрон є різноманітні агенції з прокату автомобілів. Аеропорт Кантон Акрон та Міжнародний аеропорт Клівленда Хопкінса забезпечують доступ до ряду авіакомпаній.

Пори року, що змінюються - що носити і як підготуватися

The University of Akron має три семестри осені, яка починається в серпні (літо) і закінчується в грудні (зима), весна, яка починається в січні (зима) і закінчується в травні (весна), літо, яке починається в травні (весна) і закінчується в серпні (літо). Це означає, що якщо ви переїдете в Акрон на навчання, ви будете переживати два сезони кожного семестру і вам потрібно мати гардероб, який охоплює всі сезони. Більшість студентів одягаються у діловий повсякденний одяг, щоб відвідувати заняття, якщо вони не роблять презентацію, і в цьому випадку вони одягаються у професійний одяг. У Акроні та на північному сході штату Огайо є багато подій, заходів та майданчиків.

135168_pexels-photo-3184302.jpeg

Стипендії, робота, можливості фінансової допомоги та вартість

На підтримку академічної досконалості як The University of Akron і Коледж ділового адміністрування пропонують широкий спектр стипендій та інших можливостей, щоб допомогти студентам у навчанні. Ці стипендії надають корпорації, фонди, професійні організації, викладачі, випускники та інші особи.

Федеральна програма навчання

Фінансування Федерального коледжу для навчання доступне аспірантам. Ви повинні подати форму FAFSA та The University of Akron щоб отримати додаткову інформацію або переглянути інформацію про право на участь.

Стипендії коледжу ділового адміністрування

Щороку Коледж ділового адміністрування присуджує понад 100 випускників та бакалавратів як діючим студентам CBA, так і початківцям.

Стипендії університету

The University of Akron пропонує стипендії спеціально для спеціалістів МРГ.

Зовнішні можливості стипендії

Університет пропонує стипендії поза коледжем, надані різними зовнішніми організаціями.

Процес прийому

Критерії прийому випускників: Відповідь COVID-19

Розглядаючи обставини та події, пов’язані з пандемією COVID-19, Коледж ділового адміністрування застосовуватиме цілісний підхід до прийому випускників в ОАЕ на 2020-21 навчальний рік. У цьому середовищі неможливо ігнорувати зовнішні фактори, що впливають на окремі обставини та життя. Багато хто знаходить свою роботу та кар’єру в перехідний період, і Коледж ділового адміністрування хоче надати якомога більшу гнучкість будь-якому студенту, який вирішив наприкінці року відвідувати аспірантуру в UA. Як результат, будь-який заявник може подати клопотання про відмову від стандартизованої вимоги до випробувань на вступ. Кандидати можуть вирішити включити ці бали, але тести не будуть потрібні.

Починаючи з 22 травня, CBA відмовляється від плати за заявку на осінь 2020 року.

Завершення процесу прийому

Як студент, який подає матеріали для вступу, важливо, щоб ви подавали все необхідне та вчасно. У контрольному списку матеріалів нижче перелічені вимоги. Комісія з прийому випускників розглядає всі заявки, отримані для всіх випускників програм коледжу ділового адміністрування (CBA).

The University of Akron Вища школа стежить за госпіталізацій для всіх випускників програми. Вони передбачають обов’язковий процес подання заявок через Інтернет. Студенти можуть подати необхідні форми через систему онлайн-заявок. Елементи, які не передбачені в Інтернет-системі до подання, можна надіслати до аспірантури в Business Office. Після подання заявки та надання стенограм, аспірантура передаватиме інформацію про вашу заявку до Офісу випускників програм МРГ (Коледж ділового адміністрування, кімната 412, Акрон, штат Огайо, 44325-4805) для розгляду.

Кінцеві терміни - внутрішні та міжнародні

Домашні студенти

 • Початок осіннього семестру - 1 серпня
 • Початок весняного семестру - 1 грудня
 • Початок літнього семестру - 1 травня
 • Субота MBA - тільки осінній старт - 1 серпня

Міжнародні студенти

Вища школа рекомендує подати заявку за шість місяців до початку семестру, в якому ви плануєте розпочати навчання. CBA рекомендує подати заявку не пізніше наступних дат:

 • Падіння - 15 червня
 • Весна - 15 жовтня
 • Літо - 15 березня

Інтернет-матеріали та матеріали, надіслані електронною поштою

Щоб подати заявку, вам потрібно заповнити частину онлайн-заявки та надіслати певні матеріали поштою або електронною поштою на [email protected] до встановленого терміну.

Щоб подати заявку, виконайте всі наступні дії.

Крок 1. Заповніть онлайн-заявку, яка включає:

 • Заява
 • Плата за заявку відмовлена для заявників на осінь 2020 року
 • 45 доларів для вітчизняних студентів Відмовилися від претендентів на осінь 2020 року
 • 70 доларів для студентів-іноземців, які відмовились від претендентів на осінь 2020 року
 • Плата за повторну заявку в розмірі 45 доларів США відхилена для заявників восени 2020 року

Крок 2: Надішліть електронною поштою або надішліть електронною поштою [email protected]

 • Принаймні 2 рекомендаційних листа (поділіться цим посиланням зі своїми рекомендаціями)
 • Ваше поточне резюме
 • Постановка мети, що описує вашу історію. Опишіть, що спонукає вас до досягнення ступеня та які характеристики призведуть до вашого успіху. Якщо ви подаєте заявку на суботу МВА міждисциплінарної концентрації, будь ласка, вкажіть свій інтерес до суботи MBA у першому абзаці.
 • Офіційні стенограми. Усі стенограми повинні бути подані до аспірантури. Студенти можуть подати неофіційні копії на [email protected] для цілей прийому, але офіційний стенограф повинен бути представлений або надісланий до аспірантури, розташованої в будівлі Лей Холла.
 • Стандартизовані тестові бали. Неофіційні копії можуть бути надіслані на [email protected] для опрацювання вступу.
 • GMAT (надішліть копію результатів). Прохання надіслати офіційну копію в The University of Akron або під час проходження тесту, або після. Комісія для прийому до випускників (GAC) вважає за краще, щоб кандидати мали мінімальний бал GMAT 500. Для тих кандидатів, які мають бали трохи нижче цього рівня, можна подати петицію до приймальної комісії з проханням про тимчасовий прийом.
 • Інші стандартизовані тести. Студенти, які склали GRE, MCAT, PCAT, LSAT або CAT, можуть попросити розглянути питання про вступ на основі цих балів. Очікується, що студенти, які надають CAT, забезпечать бали 90% або вище. Якщо студент ще не склав тест, перевагу надає GMAT. Студенти із спільного бізнесу та права можуть вимагати, щоб Школа права пересилала всю документацію до CBA та аспірантури. Детальнішу інформацію див. У процесі подання заявки на отримання спільної ступеня.

Студенти, які здобули ступінь магістра, доктора або юриспруденцію з американського університету, можуть подати заявку на вступ на базі доктора. Загальна заява студента буде розглянута, і GAC залишає за собою право вимагати GMAT для вступу.

Кандидати можуть подати клопотання у GAC про відмову від GMAT, GRE або інших стандартизованих тестів, якщо вони досягли трьох років професійних обов'язків, після закінчення ступеня бакалавра в акредитованому університеті. За заявою ви можете надіслати нашу онлайн-формуляр прохання про відмову від тестування. Рішення про відмову буде переглянуто під час огляду GAC.

Студенти з досвідом роботи менше трьох років можуть подати запит на відмову на основі нашої відповіді COVID-19. Заявники повинні зазначити виняток COVID-19 у розділі "додаткова інформація" на нашій онлайн-формі заяви про відмову від тестування.

Коледж ділового адміністрування, як правило, не пропонує абітурієнту без стандартизованого тестового бала. Якщо ви здобули ступінь бакалаврату, що не є діловим, та ще не склали стандартизований тест, ви можете записатись на ступінь, що не здобуває ступеня, що дозволяє взяти до дев'яти (9) кредитних годин на курсовій роботі Gateway або Foundation під час підготовки до ваш стандартизований тест. Однак зауважте, що студенти, які шукають ступінь, мають пріоритет для вступу до класів. Цей варіант без обмежень обмежується домашніми студентами.

Вимоги до мови

Тест з англійської мови Duolingo тимчасово дозволений замість особистого TOEFL.

2 березня 2020 р. - з огляду на закриття тестових центрів у районах, що постраждали від спалаху коронавірусу (COVID-19), The University of Akron схвалив використання тесту з англійської мови Duolingo (DET) для демонстрації володіння англійською мовою. DET буде прийнятий замість особистого TOEFL та IELTS до 31 березня 2020 р. Заявники повинні отримати оцінку DET 115 або вище, щоб задовольнити наші вимоги до кваліфікації для вступу до аспірантури.

Ми продовжуватимемо уважно стежити за ситуацією і будемо робити подальші міркування як обґрунтовані. Дякую.

Очікується, що іноземні студенти та навіть деякі постійні жителі демонструють підтвердження володіння англійською мовою. Це може бути зроблено шляхом надання прийнятних балів за Тестом з англійської мови як іноземної (TOEFL), Міжнародною системою тестування англійської мови (IELTS) або за допомогою тестування, доступного в The University of Akron (ELI). Ті, хто не відповідає очікуваним мінімальним балам 79 на TOEFL або 6,5 на IELTS, можуть подати заявку на умовне вступ до вивчення англійської мови в UA-ELI.

 • Мінімальні бали TOEFL з 79 Інтернет-тесту або 550 Тесту на паперовій основі
 • Мінімальна оцінка IELTS 6,5 за IELTS

137761__SRA8472-16x10.jpg.jpg

Особливості кампусу

Проживає в Акроні

Багато студентів та випускників прокоментували доступне житло в Акроні, а також велику різноманітність культурних та розважальних закладів, доступних на північному сході Огайо. Трансфер на кампусі та система міських автобусів забезпечують перевезення в межах регіону, щоб студенти могли обійтись без машини.

Житло в Акрон

Житло поза кампусом

Поряд з кампусом є багато житлових комплексів та орендних будинків, які забезпечують студентське житло. Неподалік від Коледжу ділового адміністрування є ряд. Оскільки більшість наших особистих випускних класів пропонуються ввечері, багато студентів вважають, що квартири поблизу CoB є кращими. Ви можете перевірити відстані до адреси CoB за адресою 259 S. Broadway, Akron, OH 44308.

Житло на кампусі

Більшість будинків на території університету - для студентів, які навчаються на бакалавраті. Кілька залів проживання приймають аспірантів.

Дістатися навколо північного сходу Огайо

The University of Akron Роо надає послуги для студентів, викладачів та співробітників з дійсним ідентифікатором університету - Zip Card. Гості також можуть їздити на трансфері в супроводі когось із ZipCard.

Система Akron Metro Bus пропонує MetroZip, який забезпечує безкоштовне перевезення студентів навколо округу Самміт на будь-який звичайний маршрут метро, проводячи поштову картку. Це доступно для студентів, викладачів та працівників. Послуги SCAT виключені з цієї програми.

Ви також можете сісти на автобус метро до Клівленда. Студентам надаються знижки на автобусні квитки. Експрес -служба Northcoast Express до Клівленда пропонує два маршрути, що походять з району Акрона, служба лише у будні та курсує рано вранці та пізно вдень.

Подорожуйте Сполученими Штатами

Для водіїв The University of Akron знаходиться менш ніж за годину від Клівленда, за 5,5 годин від Чикаго та менш ніж за 7 годин їзди від Нью-Йорка. Для більш далеких подорожей у Сполучених Штатах, автобус Greyhound Bus доступний в Akron, а залізничний транспорт Amtrak - у Клівленді або Альянсі. В Акроні також є різноманітні агентства з прокату автомобілів. Ми зручно розташовані поблизу двох великих аеропортів: Аеропорт Кантон Акрон та Міжнародний Клівленд Хопкінс. Ці аеропорти забезпечують доступ до пунктів призначення по всій країні та у всьому світі.

Змінні пори року - що одягнути і як підготуватися

Акрону подобаються всі чотири пори року: літо, осінь, зима та весна. The University of Akron три осінні семестри, які починаються в серпні (влітку) і закінчуються в грудні (взимку), навесні, що починається в січні (взимку), і закінчується в травні (навесні) в серпні (влітку). Студенти повинні мати гардероб, який покриває всі пори року. Більшість студентів одягаються у діловий повсякденний одяг, щоб відвідувати заняття, якщо вони не роблять презентації, тоді вони одягаються у професійний одяг. Акрон зручно розташований недалеко від національного парку (Національний парк долини Куяхога), багатьох парків метро, озера Ері та численних мистецьких та культурних місць. В Акроні, штат Огайо та регіоні, є багато подій, заходів та можливостей.

  Прийом

  Критерії прийому випускників: Відповідь COVID-19

  Розглядаючи обставини та події, пов’язані з пандемією COVID-19, Коледж бізнесу застосує цілісний підхід до вступу випускників до ВАО на 2020-21 навчальний рік. У цьому середовищі неможливо ігнорувати зовнішні фактори, які впливають на індивідуальні обставини та життя. Багато з них знаходять свою роботу та кар’єру в перехідному періоді, і Коледж бізнесу хоче надати якомога більшу гнучкість будь -якому студенту, який вирішив наприкінці року вступити до аспірантури в UA. В результаті будь -який абітурієнт може подати клопотання про відмову від стандартизованих вимог до вступних випробувань. Абітурієнти можуть включити ці бали, але тести не будуть потрібні. Починаючи з 22 травня 2020 року, CoB скасовує всі збори за подання заявок до 30 червня 2021 року.

  Завершення процесу прийому

  Будучи студентом, який подає вступні матеріали, важливо, щоб ви подали все необхідне вчасно. У наведеному нижче контрольному списку матеріалів перелічені вимоги. Приймальна комісія випускників розглядає всі матеріали заявки, отримані для всіх програм аспірантури коледжу бізнесу (CoB).

  The University of Akron контролює прийом на всі аспірантури. Вони забезпечують обов’язковий процес подання заявки в Інтернеті. Студенти можуть подати необхідні форми через онлайн -систему подання заявок. Елементи, які не надаються в онлайн -системі до подання, можуть бути надіслані до магістерських програм у Business Office. Після подання заявки та надання стенограм, Вища школа передає інформацію про вашу заяву до Офісу програм вищих навчальних закладів (Бізнес-коледж, кімната 412, Акрон, Огайо 44325-4805) для перегляду.

  Дедлайни - внутрішні та міжнародні

  Домашні студенти

  • Початок осіннього семестру - 1 серпня
  • Початок весняного семестру - 1 грудня
  • Початок літнього семестру - 1 травня
  • Субота MBA - тільки осінній початок - 1 серпня

  Міжнародні студенти

  Вища школа рекомендує подавати документи за шість місяців до початку семестру, в якому ви плануєте розпочати навчання. Рада директорів рекомендує подати заявку не пізніше наступних дат:

  • Падіння - 15 червня
  • Весна - 15 жовтня
  • Літо - 15 березня

  Інтернет-матеріали та матеріали, надіслані електронною поштою

  Щоб подати заявку, вам потрібно заповнити частину онлайн-заявки та надіслати певні матеріали поштою або електронною поштою на [email protected] до встановленого терміну.

  Щоб подати заявку, виконайте всі наступні дії.

  Крок 1. Заповніть онлайн-заявку, яка включає:

  • Заява
  • Примітка: Плата за подачу заявки не потрібна для заявників до червня 2021 року

  Крок 2: Надішліть електронною поштою або надішліть електронною поштою [email protected]

  • Ваше поточне резюме
  • Лист про наміри з описом вашої історії. Опишіть, що спонукає вас здобути ступінь і які характеристики приведуть до вашого успіху.
  • Офіційні стенограми. Усі стенограми повинні бути подані до аспірантури. Студенти можуть подати неофіційні копії на [email protected] для цілей прийому, але офіційний стенограф повинен бути представлений або надісланий до аспірантури, розташованої в будівлі Лей Холла.
  • GMAT не вимагається до червня 2021 року

  Студенти, які мають ступінь магістра, доктора чи юриста з акредитованого університету, можуть подати запит на вступ на основі вченого ступеня.

  Вимоги до мови

  Для тесту TOEFL потрібно мінімум 79 або 6,5 для IELTS. Duolingo English Тестовий бал, щонайменше 115, тимчасово дозволяється замість особистого TOEFL.

  Візові вимоги

  До приїзду в Акрон

  Міжнародні студенти можуть домовитись про те, щоб приймаючі сім’ї допомагали їм після приїзду, звертаючись до Global Ties-Akron. Інша інформація про статус візи, прибуття в Акрон та що взяти з собою можна отримати у Центрі міжнародних студентів та науковців.

  Більшість офісів Університету Акрона не працюють у суботу та неділю, тому студентам, які прибувають до району на вихідні, потрібно буде домовитися про готель чи приймаючу сім’ю, перш ніж приїхати до Акрона. Транспорт доступний з міжнародного аеропорту Клівленда Хопкінса або аеропорту Кан Акрон.

  У перший робочий день (з понеділка по п’ятницю) ви повинні відвідати Центр міжнародних студентів та науковців, щоб подбати про всі візові, страхові та інші вимоги до нових студентів. Після цього слід відвідати наш офіс.

  Будь ласка, зв'яжіться з нами перед тим, як виїхати зі своєї країни, щоб запланувати консультаційну зустріч.

  Стипендії та фінансування

  Рейтинги

  Рейтинг - аспірантура

  Програми випускників CBA включаються до списку «Найкращих шкіл бізнесу» The Princeton Review щороку з 2005 року. Шкіли визнаються на основі високоякісних академічних програм та сприятливих думок студентів, які оцінюють і повідомляють про свій досвід в університеті.

  Bloomberg Businessweek класифікував програму MBA за сумісництвом серед найкращих в країні. Ці рейтинги базуються на показниках задоволеності студентів, академічної якості та результатах після закінчення навчання, як-от працевлаштування.

  Новини США та World Report віднесли програму МВА МВА до найкращих програм МВА за сумісництвом у США. Рейтинги базуються на середньому оцінці однолітків, а також на чотирьох факторах, пов’язаних зі студентами-середній бал GMAT, середній бал бакалаврату. , роки досвіду роботи студентів, які вступають до програми, та відсоток студентів, які навчаються за програмою, які зараховуються на роботу за сумісництвом.

  Журнал генерального директора оцінив нашу MBA як програму першого рівня. На основі якості програми та успішності студентів.

  Рейтинг - Бакалавриат

  Businessweek уже шість років поспіль класифікує нашу бакалаврську бізнес-школу як одну з найкращих у Сполучених Штатах. Businessweek базує рейтинги на академічній якості програм, результатах післядипломної підготовки студентів, задоволеності рекрутерів та дев'яти показниках задоволеності студентів.

  Новини США та Всесвітній звіт оцінюють CBA як одну з найкращих бізнес-програм для студентів в країні. Цей рейтинг базується виключно на оцінці експертів. Американські Новини опитують деканів та старших викладачів у кожній студентській програмі, акредитованій AACSB International, і просять оцінити якість усіх програм, з якими вони були знайомі.

  Акредитації

  Акредитація AACSB

  Розташування

  • Akron

   259 S. Broadway St. Akron, OH, 44325, Akron

   Запитання