The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

Введення

145395_image_2020-11-20_16-42-51.png

Все, що ви хотіли почути та запитати про Skoltech у РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ. Зустрініться з представниками Skoltech, отримайте відповіді на свої запитання та будьте готові віртуально вивчити наш кампус.

Ми запрошуємо студентів та випускників зі стаціонарним досвідом, зацікавлених у здобутті ступеня магістра або кандидата наук. вивчає Інтернет-відкриті двері Skoltech. Ви отримаєте огляд доступних програм та структури навчальних програм, відомих викладачів Skoltech, можливостей кар’єрного росту, студентського життя в університеті та поза ним, тощо. Ви також отримаєте деталі щодо вступу та можливість задати будь-які запитання щодо процесу подання заявки.

Найкращі експерти Skoltech проведуть презентацію, присвячену своїй галузі інтересів, і допоможуть вам стати студентом Skoltech.

Більше деталей дивіться за посиланням тут

Skoltech - це міжнародний університет, орієнтований на наукові дослідження, який був заснований групою всесвітньо відомих вчених у 2011 році. Навчальна програма Skoltech зосереджена на технологіях та інноваціях, пропонуючи магістерські програми з 10 технологічних дисциплін. Студенти отримують ретельну теоретичну та практичну підготовку, розробляють власні дослідницькі проекти, беруть участь у стажуваннях та набувають підприємницьких навичок англійською мовою. До складу факультету входять сучасні дослідники з міжнародною акредитацією та досягненнями.

Skoltech інтегрує традиції російської наукової досконалості з найкращими практиками з усього світу. Він поєднує фундаментальну науку з підприємництвом та інноваціями. Цей підхід, доповнений міжнародною атмосферою, всесвітньо відомими професорами та вченими з Росії та за кордоном, ідеально обладнаними лабораторіями та тісною інтеграцією до суспільства та промисловості дає студентам можливість здобути вищу освіту світового класу та отримати широкі кар'єрні та ділові перспективи.

111168_TSL_3334.jpg

Подайте заявку в один із 100 найкращих молодих університетів за Індексом природи. Skoltech пропонує магістра і доктора філософії програми :

 • Передові обчислювальні науки
 • Передові виробничі технології
 • Дані науки
 • Енергетичні системи
 • Інтернет речей та бездротові технології
 • Наук про життя
 • Матеріалознавство
 • Математична та теоретична фізика
 • Нафтова технологія
 • Фотоніка та квантові матеріали
 • Космічні та інженерні системи

Що робить Skoltech незалежним від інших університетів - це надзвичайне середовище, яке зробить ваш магістерський ступінь важливою віхою життя:

 • Освіта: Лекції та практичні заняття надаються всесвітньо відомими фахівцями. Студенти можуть створювати власні навчальні програми, вибираючи з різних курсів
 • Наука: Наука міцно інтегрована в навчальний процес: кожен студент проводить власні дослідницькі проекти
 • Реальний досвід: Ми пропонуємо промислове занурення: 8-тижневе стажування у провідних промислових компаніях, де студенти перетворюють свої знання та вміння на дію
 • Підприємництво: ми доповнюємо ваше академічне навчання бізнес-курсом, який надає поради щодо комерціалізації ідей та результатів досліджень
 • Мобільність: більше третини наших студентів беруть участь у різних програмах академічної мобільності, працюючи стажерами або дослідниками в Массачусетському технологічному університеті, Гарвардському університеті, Національному університеті Сінгапуру, Університеті Калгарі та інших провідних міжнародних університетах.
 • Глобальне середовище: студенти з 40 країн, професори та дослідники із всесвітньо відомих лабораторій та університетів. Ми навчаємо англійською мовою.
 • Життя: колись навчався, ви отримаєте шанс взяти участь у великих міжнародних конференціях, брати участь у наукових та студентських змаганнях та працювати над власними проектами та ініціативами.
 • Студентський пакет: студенти Skoltech мають право на щомісячну стипендію від 40 000 рублів (близько 550 євро) та медичного страхування.

111171_TSL_2765.jpg
111172_TSL_3442.jpg

Наші випускники формують своє власне майбутнє, вибираючи з безлічі кар’єрних можливостей у промисловості, науці та бізнесі

 • Наука: Посадка Ph.D. позиції та постійне дослідження провідних російських та міжнародних дослідницьких структур
 • Галузь: посадові спеціалісти в різних галузях промисловості, що вимагають фундаментальних знань з математичної та теоретичної фізики
 • Введення в експлуатацію: початок бізнесу самостійно або через інноваційну екологічну систему "Сколково" з широким набором експертів, партнерів, консультантів та інвесторів

Навчання в Skoltech безкоштовне. Студенти можуть створювати свої індивідуальні навчальні плани та доповнювати обов’язковий набір дисциплін курсами за вибором та проектами з будь-якої галузі. Дослідження є невід’ємною частиною навчального процесу.

Чарльз Беліна, США: « Я вибрав навчання в Skoltech, тому що це дозволило мені отримати освіту світового класу, а також переживав життя в чужій країні. Ніде більше я не міг здійснити свою мрію жити за кордоном у такому космополітичному місті, як Москва, навчаючись у вищому університеті. Skoltech заохочує співробітництво та командні проекти та навчає своїх студентів робити вплив; це означає, що ви навчитеся створювати щось, що можуть використовувати люди. "

Шрея Сантра, Індія: « Я вирішив здобути ступінь магістра в Skoltech, коли дізнався, як цей нещодавно створений інститут передає позитивні хвилі через міжнародне наукове співтовариство. Досвідчені викладачі та передові науково-дослідні установи, доступні у Skoltech, дуже привабливі для кожного студента-інженера. Середовище в Skoltech надзвичайно доброзичливе та мотиваційне, і іноземним студентам легко адаптуватися до життя в Москві. "

Adeniyi Adebayo, Гана: "Розуми, серця та руки! Skoltech допомагає вам знову відкрити справжнє навчання: воно має досвід і залучає ваш розум у будь-якому сенсі, включаючи серце та руки. Це перетворюючий досвід, і я любив кожну частину подорожі . "

Розташування

 • Moscow

  Russia, Skolkovo Innovation Center, Bolshoy boulevard 30/1, 121205, Moscow

Запитання