The Scripps Research Institute

The Scripps Research Institute

The Scripps Research Institute

Введення

Виховання, навчання та натхнення вчених завтрашнього дня знаходяться в ДНК Scripps Research. Ми пропонуємо широкий спектр програм, які втілюють перспективи біомедичних досліджень у можливості навчання як для дорослих, так і для дітей.

Вища школа хімічних та біологічних наук ім. Скаггса пропонує докторську програму, що входить у топ-10 рейтингу, що дає можливість аспірантам робити значні відкриття на стику хімії та біології. Програми стажування перед студентами дають студентам коледжу практичний лабораторний досвід та наставництво, необхідні для досягнення успіху в аспірантурі та не тільки. Молоді вчені з докторським ступенем, які шукають подальшого навчання як незалежний дослідник, можуть знайти широкі можливості для професійного розвитку в якості докторанта в одній із наших понад 200 лабораторій.

Ми також пропонуємо програми для учнів середніх шкіл та викладачів природничих наук, з можливостями отримати передові знання та провести лабораторні дослідження. Як залучені члени наших громад у Каліфорнії та Флориді, ми з гордістю пропонуємо роз’яснювальні програми, покликані надихнути допитливих умів різного віку.

Дослідіть наш веб-сайт, щоб дізнатись більше про наші програми.

Розташування

  • San Diego

    North Torrey Pines Road,10550, 92037, San Diego

    Запитання