The Proofreading Academy

The Proofreading Academy

The Proofreading Academy

Введення

Навчіться коректувати як професіонал

Коректура академії викладає сучасні методи коректування для кожного стилю документа. Ми покажемо вам, як вдосконалювати документи на роботі або навіть коригувати для життя.

Наш онлайн-курс навчає вас:

 • Редагувати бізнес, академічні та творчі тексти
 • Ефективне використання коректури за допомогою інструментів, доступних у Microsoft Word
 • Запобігання помилок при роботі з різними стандартними англійськими діалектами

Коректура розбивки курсів

Ви, напевно, вивчали багато різних курсів. Але який саме вам підходить?

Ми пропонуємо інтерактивне, персональне та дружнє навчання невеликої команди. Нашою силою є наша підхідність і догляд, який ми беремо з нашими студентами. Оскільки всі наші викладачі почали працювати як позаштатні коректори, ми знаємо, як це відбувається, і хочемо допомогти вам зробити перші кроки як професійний коректор.

Якщо ви хочете замовити дзвінок з одним з наших викладачів, щоб обговорити курс або про життя як фрілансера, ми завжди раді говорити з вами.

Ось що ми пропонуємо в нашому курсі:

 • Інтерактивні вправи
 • Особисті відгуки репетиторів
 • Безкоштовне навчання Skype
 • Коректурні завдання
 • Форум користувачів
 • Один комплексний курс
 • Гарантія роботи на завершення курсу

Зміст і опис курсу

Коректура академії викладає сучасні методи коректування та редагування для кожної ситуації. Незалежно від того, чи є ви початківцем або просто бажаєте відточити свої навички коректування, наш курс допоможе вам реалізувати свій потенціал.

Від виправлення помилок в орфографії, граматиці та пунктуації для роботи з різними стилями написання та посилання, академія коректури надає навички, які ви можете використовувати у своєму професійному житті та при написанні власних документів. Ми також розглядаємо, як ефективно використовувати Microsoft Word.

Пропонуючи як мінімум 30 годин тренінгу, академія коректури включає тести та практичні заняття, а також доступ до послуги репетиторів, щоб ми могли краще задовольнити ваші потреби (кожен користувач має право на безкоштовний 30-хвилинний дзвінок Skype з одним з наших викладачів) . Курс розроблений таким чином, щоб ви могли навчатися у своєму власному темпі у власний час, з поточними модулями, включаючи:

1. Редагування та коректура: Вступ

Огляд того, що стосується професійного редагування та коректури.

2. Основи Microsoft Word

Посібник із використання змін доріжок та інших важливих інструментів коректування в Microsoft Word.

3. Загальні помилки правопису

Як виявити та виправити звичайні орфографічні помилки в документах.

4. Загальні помилки граматики

Як виправити граматичні помилки в різних видах документів.

5. Загальні помилки пунктуації

Як правильно використовувати кому, повні зупинки та інші знаки пунктуації.

6. Інші поширені помилки

Як виправити помилки, пов'язані з латинською термінологією, скороченнями, використанням чисел і капіталізацією (серед інших питань).

7. Коректура на практиці: Стиль

Використовуються основи редагування документа для забезпечення правильного стилю написання.

8. Коректура на практиці: академічна коректура

Глибокий погляд на коректурні академічні документи, починаючи від студентських статей до журнальних статей і кандидатських дисертацій.

9. Академічна коректура: посилання та посилання

Огляд основних систем посилання, які використовуються в академічній літературі, і типи помилок, з якими можуть стикатися коректори при роботі з цитатами та посиланнями.

10. Форматування в Microsoft Word

Подивіться, як форматувати документи в Microsoft Word, а також кілька додаткових функцій, які полегшують редагування та редагування документів.

11. Остаточна оцінка коректури

Шанс показати те, що ви навчилися! Ви проведете два тести для вичитування та тестування форматування, на які ви отримаєте детальні відгуки викладача. Якщо ви набрали 80% або вище, вам буде негайно запропоновано працювати позаштатну роль для Proofed Inc. Якщо ні, то у вас буде можливість знову пройти тести після спеціального зворотного зв'язку з одним з наших викладачів.

Все, що вам потрібно зробити, це завершити реєстрацію і пропрацювати кожен модуль, завершити модуль коректурних вправ і тести, щоб перейти до наступного (разом з деякими вправами та вікторинами середнього модуля, щоб ви могли перевірити себе на те, що ви дізналися, як ви йдете). В кінці курсу також проводиться остаточна коректура.

Після реєстрації у вас є шість місяців, щоб завершити курс (див. Умови та умови для отримання додаткової інформації). Після того як ви закінчите, ви будете повністю кваліфіковані, щоб почати редагування та коректування документів професійно. Ми навіть запропонуємо поради щодо того, як знайти роботу як позаштатний коректор!

Академія коректури розробляється компанією Proofed Inc., авторитетною міжнародною мережею експертів з коректури. Ми використовували наш колективний досвід як професійних коректорів та редакторів під час створення цього курсу, і ми вважаємо, що він пропонує більше для учнів, ніж будь-який інший курс коректури та редагування електронного навчального курсу, доступного сьогодні.

Якщо ви хочете дізнатися що-небудь про академію коректури, не соромтеся звертатися до нас.

Розташування

 • New York

  Suite 30, 101 St Mark’s Pl, 10009, New York

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання