The Philips University

The Philips University

The Philips University

Введення

Послання Президента

Університет Philips - це динамічний навчальний заклад, який пропонує інтелектуально стимулюючі та складні програми навчання для студентів та аспірантів. Програми Університету Philips є добре збалансованими, змістовними та корисними для студентів. Професорсько -викладацький склад, що має докази досконалості викладання та досліджень та відданості навчанню студентів, проводить програми.

Університет Philips пишається якістю досліджень та стипендій своїх науковців, які постійно досліджують і просувають межі наявних знань. Академічний розвиток залежить не лише від навчальної програми та підручників, а й від досвіду працівників факультету, які викладають кожен клас.

Студенти також отримують користь від насиченої позаурочної діяльності університету. Університет Philips пропонує широкий спектр спортивних, громадських та інших видів діяльності, які виявилися дуже популярними серед студентів.

Як справді європейський навчальний заклад, Університет Philips здійснює свою академічну роботу в сучасних найсучасніших приміщеннях на замовлення, які забезпечують освітнє середовище.

Ми з Університету Philips з нетерпінням чекаємо зустрічі з нашими новими студентами та обіцяємо підготувати їх до зайняття відповідальних посад у суспільстві.

Філіппо Константину, CPA
Голова Ради

Історія університету Philips

Коледж Philips був заснований у 1978 році за сприяння тодішнього міністра освіти Великої Британії, почесного Джеррі Фаулера та колишнього голови Ради Кіпрського університету Янніса Куцакоса разом з відомим психіатр, Такіс Евдокас та професійний бухгалтер, який став першим директором коледжу Philips Філіппосом Константину.

 • 1981 - Визнання перших нагород - перші студенти переводяться до університетів Великобританії та Сполучених Штатів Америки для навчання в аспірантурі.
 • 1996 - Визнання нагород Коледжу Philips Радою Національних академічних нагород Ірландії.
 • 2000 - Акредитація вибраних нагород коледжу Philips Національним акредитаційним органом Кіпру (SEKAP).
 • 2005 - Публікація Закону 109 (I)/2005, що охоплює приватні університети на Кіпрі.
 • 2005 - 2011 рр. - Зміни до Закону, що охоплюють приватні університети: Закон 197 (I)/2007, 90 (I)/2008, 75 (I)/2010, 115 (I)/2010, 74 (I)/2011.
 • 2011 - Коледж Philips стає членом Асоціації університетів Співдружності.
 • 2015 р. - Кіпрське агентство із забезпечення якості та акредитації у вищій освіті (DI.PAE), створене у листопаді 2015 року, згідно із Законом (N.136 (I)/2015), як компетентний орган із забезпечення якості та акредитації у вищій освіті у Республіка Кіпр.
 • 2018 - Початкова ліцензія на роботу університету з назвою Philips University була надана Радою Кіпрського агентства забезпечення якості та акредитації вищої освіти на 37 -му засіданні 11 грудня 2018 року.
 • 2019 - Ліцензія на роботу університету Philips та його реєстрація в Реєстрі університетів була надана Радою Міністрів Кіпру під час їх засідань 15 жовтня 2019 року; довідкове рішення No 88.356.

Наша місія та цілі

Наше завдання

Місія Університету Philips полягає у забезпеченні високоякісних досліджень та викладання шляхом залучення, розвитку та утримання висококваліфікованого персоналу та студентів з видатним академічним потенціалом. Завдяки відповідним процесам безперервного вдосконалення, Університет прагне до досконалості якості у всіх аспектах своєї роботи та прагне розвивати культуру, в якій як студенти, так і співробітники можуть внести значний внесок у розвиток суспільства.

Цілі

 • Пропаганда знань, науки та освіти, заохочення критичного мислення та інтелектуального зростання для студентів та спільноти.
 • Вирощування, виробництво, розповсюдження, застосування та обмін новими знаннями та використання можливостей, які пропонує технологія.
 • Надання визнаної якісної вищої та післядипломної освіти.

Наші цінності

Спільнота студентів Університету Філіпс, викладачі, співробітники та випускники покладаються на загальноприйняті цінності, які керують поведінкою та діями.

Перш за все, ми з Університету Philips цінуємо інтелектуальну цілісність, свободу розслідування та вираження поглядів, а також рівність та гідність усіх людей. Ці цінності складають основи етичної поведінки у дослідженнях, навчанні, навчанні та обслуговуванні.

Ми цінуємо досконалість у навчанні, науковій діяльності та творчій діяльності, яка збагачує навчальний досвід, розвиває знання, надихає громадянське громадянство та сприяє суспільному благам.

Ми цінуємо учнів усіх вікових категорій та суспільств і прагнемо створити інтелектуальне освітнє середовище для всіх.

Наше бачення

Університет Philips прагне бути визнаним провідним університетом серед державних та приватних університетів регіону, забезпечуючи високоякісне навчання та дослідження для громади. Наш процес визначення способів досягнення наших фундаментальних цілей ґрунтується на участі студентів, викладачів, персоналу та випускників.

Розташування

 • Nicosia

  4-6 Lamias Street, 2001, , Nicosia

Запитання