The New School

The New School

The New School

Введення

Про нас

Відкрийте для себе новий тип університету в Нью-Йорку, де науковці, художники та дизайнеры збираються разом, щоб випробувати конвенцію та створити позитивні зміни. Наш університет повною мірою користується своїм розташуванням в одному з найбільш живих та різноманітних міст світу. Серед наших коледжів - Школа дизайну Парсонса, Коледж ліберальних мистецтв Евгена Ланг, Коледж виконавських мистецтв, The New School соціальних досліджень, Школи заохочення громадськості та Парсонс Париж.

З моменту нашого заснування в 1919 році The New School переробила і переосмислила межі інтелектуальної та творчої думки як провідного академічного центру. Наш суворий, багатовимірний підхід до освіти розчиняє стіни між дисциплінами та допомагає розвивати прогресивні уми. У нашому університеті студенти мають академічну свободу для формування своїх унікальних, індивідуальних шляхів для складного і швидко мінливого світу.

З провідним факультетом та всесвітньо відомими випускниками ми маємо намір розвивати студентів, які матимуть вплив на світ і вирішать найбільш актуальні соціальні проблеми нашого часу.

Місія та бачення

Майбутнє The New School буде сформовано основними цінностями, які визначили наше минуле: академічну свободу, толерантність та експерименти.

Місія

The New School готує студентів до розуміння, сприяння і успіху в суспільстві, що швидко змінюється, що робить світ кращим та справедливим місцем. Ми забезпечимо, щоб наші студенти розвинули як навички, які забезпечує належну освіту, так і компетенції, необхідні для успіху та лідерства у новій креативній економіці. Ми також будемо керувати розробкою практичних та теоретичних знань, які дозволять людям краще зрозуміти наш світ і покращити умови для місцевих та глобальних громад.

Бачення

Ми та буде університетом, де проектування та дослідження соціальних досліджень підходять до вивчення проблем нашого часу, таких як демократія, урбанізація, технологічні зміни, економічні можливості, стійкість, міграція та глобалізація. Ми будемо вирішальним інтелектуальним і творчим центром для ефективного залучення у світ, який все більше вимагає краще розроблених об'єктів, комунікацій, систем та організацій для задоволення соціальних потреб.

Наше бачення співвідноситься зі змінами у світовій економіці, суспільстві та навколишньому середовищі, що покращує нашу місію та наші цінності:

  • Творчість, інновації та бажання кинути виклик статус-кво вплинуть на те, що і як ми навчаємо, і інтелектуальні амбіції самого університету.
  • Соціальне залучення має орієнтуватися навчально-пізнавальним досвідом студентів, щоб допомогти їм стати критично зацікавленими громадянами, присвяченими вирішенню проблем та сприянню суспільному благу.
  • The New School повинна охоплювати ці принципи та інновації, щоб вирішувати зміни у світовій економіці, суспільстві та навколишньому середовищі, які вимагають від людей вирішення складних проблем, проведення більш гнучких і гнучких Pathways кар'єрного росту та спільних змін.

Освітній підхід

Ми виконаємо нашу місію, розширивши спадщину The New School як нетрадиційного університету та громади, гнучко і чутливо реагуючи на зміни, що:

  • Орієнтується на критичні сучасні проблеми та займається ними
  • Надає пріоритет людству та культурі при проектуванні систем і середовищ для поліпшення стану людини, підходу, який спирається на дизайн мислення та ліберальні, творчі та виконавські мистецтва
  • Поєднує спільне, проектоване навчання в центрі навчального досвіду
  • Використовує повну перевагу нашого розташування в Нью-Йорку та його підключення до глобальних міських центрів

Університетське керівництво

Майбутнє The New School буде сформовано основними цінностями, які визначили наше минуле: академічну свободу, толерантність та експерименти. Наша команда керівництва приносить цю місію до життя.

Лідери нашого університету, що прагнуть забезпечити відмінний сервіс студентам і просунути строгу академічну обстановку, забезпечують адаптацію та реагування на сучасні проблеми, створення більш інклюзивної спільноти та сприяння творчості та співпраці студентів.

Розташування

  • New York

    the new school, , New York

Запитання