The National University of Santiago del Estero

The National University of Santiago del Estero

The National University of Santiago del Estero

Введення

Наш університет знаходиться в провінції Сантьяго-дель-Естеро, столиця, яка є найстарішим містом країни, оскільки вона була заснована в 1553 році, яка розташована на північному заході Аргентинської Республіки. UNSE, створена в 1973 р., Завжди прагнула задовольнити запити громади, яка її породила. Отже, кар’єра, на яку наголошувалось, - це та, яка спрямована на вирішення проблем місцевого соціального середовища, орієнтованого на технології та соціальні проблеми та проблеми здоров’я.

Виникнення університету привело до того, щоб заповнити відчутну потребу в регіоні, оскільки воно дало місце поколінням молодих людей, які, інакше, не мали б можливості отримати вищу освіту, оскільки до існування університету в Сантьяго, їм довелося подорожувати до сусідніх провінцій, щоб отримати вищу освіту. Слід також зазначити, що UNSE - це державний, автономний та вільний університет.

The National University of Santiago del Estero складається з факультетів, а також шкіл, інститутів та кафедр. Чотири університетські маєтки, які також називаються монастирями, є тими, що складають університет, і це: викладачі, невчителі, випускники та студенти, які знаходяться у відповідних представницьких та профспілкових організаціях.

Центральна штаб-квартира університету розташована в південній частині міста, точніше в проспекті Белграно Суд 1912 р. У ньому розташовані кабінети ректорату, проректорату, декани факультетів, адміністративні підрозділи, а також навчальні кабінети та лабораторії для навчальних цілей та досліджень. Тут також є Центральна бібліотека, Аудиторія, FM-радіостанція та Телевізійний канал.

Є й інші будівлі UNSE, які також належать різним факультетам і розташовані в сільських та промислових районах, такі як El Parque Industrial та El Zanjón , де розміщені численні лабораторії, де виконуються наукові та навчальні завдання.

Розташування

 • Santiago del Estero

  Avenida Belgrano Sur,1912, G4200, Santiago del Estero

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання