The Mico University College

The Mico University College

The Mico University College

Введення

MICO Університетський коледж зареєстрований університету Ради Ямайки (UCJ) для забезпечення педагогічної освіти на рівні Вища освіта. Слід зазначити, що ця програма затверджується Ради університету Ямайки (UCJ).

Дипломи Міко Школа аспірантури має мандат на динамічні вклад в навчальному ландшафту шляхом створення висококваліфікованих педагогів, лідерські персоналу, політиків і вирішувати виникаючі проблеми.

Співпраця з Інститутом Технологічного і педагогічних досліджень (ІТЕР), Школа аспірантури прагне сприяти і координувати якості підприємство, яке пропонує випускник, просунутий випускник і професійні програми навчання, проведення наукових досліджень і надавати послуги для населення відповідно до нашої Місія.

В даний час школа пропонує чотири (4) Вища Програми:

Магістр в галузі навчання (MAT) Виконавчий Masters в організації освітньої діяльності (ЕМЕМ) (деякі предмети викладаються Мону школи бізнесу) Майстер в галузі спеціальної освіти M.Sc Консультування та соціальна робота

Навчання та збори Навчання стягується за кредит зі ставками, що підлягають щорічно міняти. Обов'язкові платежі університет додаються для різних предметів. Студенти зобов'язані здійснювати платежі в повному обсязі, але схема оплати, як правило, доступні з бухгалтерії. Поточна плата за кредит є $ 16,000.00 та студенти повинні проводити як мінімум 9 кредитів на семестр.

Вимоги під час вступу

  1. Повинен мати як мінімум ступінь бакалавра в акредитованому навчальному закладі і може бути: -Trained випускник - ступінь з підготовки вчителів або -Pre навченої graduate- ступеня без підготовки вчителів 2. Виступи офіційних осіб з усіх раніше були присутні коледжів і університетів.
  2. Два рекомендаційних листи: одне від адміністратора або іншого персоналу, які можуть підтвердити продуктивності і ставленням до роботи заявника.
  3. Будь-які інші цінні папери, які можуть бути розглянуті доцільним Приймальної Ради Університетського коледжу.
  4. Поточний рекорд зайнятості.
  5. Написано на одній сторінці паперу про наміри та постановки на «Що означає бути лідером в організації, в цю епоху.

Додаток є важливою частиною записи університету і повинен бути завершений ретельно і акуратно. Неповні заявки може привести до відмови.

Заявники повинні заповнити прийому заявки, в тому числі неповернутих внеску від JA $ 700.00 виписані на Міко Університетського коледжу. Бланки заяв можна отримати на сайті або по зв'язках Студентського.

Термін подання: Зв'язатися з Вищій школі освіти.

Розташування

  • Kingston

    The Mico University College 1A Marescaux Road Kingston 5 , Kingston 5, Kingston

    Запитання