Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The King's University

The King's University

The King's University

Введення

Королівський університет (МКУ) є акредитованим, Дух уповноважена, євангельський університет з галузевими кампусів і навчальних місць в декількох містах США. МКУ пропонує студентам повний освітній досвід, поєднуючи вищу освіту з практичним досвідом служіння в динамічних місцевих церков. Цей повний освітній досвід готує і озброює студентів, щоб служити в місцевій церкві, на ринку і в усьому світі.

Доктор Джек Хейфорд, засновник і ректор короля університету і пастор Роберт Морріс, засновник і старший пастор церкви Ворота, виростили унікальне співробітництво, в тому, що д-р Хейфорд служить апостольської старійшині Надбрамна церква і пастор Роберт в даний час є головою Опікунської ради для короля університету. Доктор Хейфорд і пастор Роберт частка значення передового досвіду і професіоналізму в їх баченні навчати чоловіків і жінок для роботи Царства всюди, де Бог дає їм вплив. Це спільне бачення привело до створення університетського містечка TKU в Воротах церкви.

Маючи більш ніж 700 студентів вищих навчальних закладів з усього, і 270 студентів в університетському містечку Саутлейк в DFW, динамічна навчальне середовище МКУ і Дух уповноважена співтовариство дозволить студентам вчитися, розвивати навички і таланти, і рости в стосунках з однокурсниками, викладачами і з Бог.

Розташування

  • Southlake

    2121 E. Southlake Blvd Southlake, TX 76092, , Southlake

Запитання