© The JAMD, Sarah Meltzer Golan
The Jerusalem Academy of Music and Dance

The Jerusalem Academy of Music and Dance

The Jerusalem Academy of Music and Dance

Введення

Виявлення талантів, їх плекання та допомога в реалізації їхнього потенціалу – ось суть The Jerusalem Academy of Music and Dance . Його 3 навчальні заклади, консерваторія, середня школа та академія щодня приймають 1600 талановитих молодих людей, деякі починають із 4 років і продовжують до тих пір, коли вони готуються до дорослої кар’єри. Вони приходять, щоб навчатися, творити та висловлювати свою відданість музиці та танцю.

JAMD унікальний тим, що надає можливості для будь-якого віку. Викладачі з міжнародним визнанням не тільки працюють зі студентами на академічному рівні, але багато з них беруть участь у заходах і виступають у групах консерваторії та середньої школи. Учні академії регулярно виступають у консерваторії/середній школі, а молодші діти виступають в академії.

Професори та вчителі в JAMD є найкращими в Ізраїлі, і багато з них активно працюють на міжнародному рівні як високовідомі митці у світі музики та танцю. JAMD підтримує міжнародні зв’язки з іншими школами музики та танцю, заохочуючи програми обміну студентами, щоб студенти були в курсі всіх новинок.

Навчальна програма в JAMD є динамічною, поєднує академічне навчання та практичний професійний досвід. Інновації є константою в JAMD, пропонуючи постійне розширення різноманітних можливостей для навчання. Поєднання культур у його курсах навчання відображає різноманітне походження його викладачів та студентів. У результаті створюється атмосфера, де під одним дахом викладають музику Близького Сходу, європейську класичну музику, джаз і бароко. Сфера танцю включає класичний балет, сучасний танець, імпровізацію та кафедру руху та нотації рухів, поле, яке було піонером у JAMD.

Розташування

  • Jerusalem District

    Jerusalem District, Ізраїль

Запитання