Keystone logo
The International Master’s in Advanced Research in Criminology International Master’s in Advanced Research in Criminology (IMARC)
The International Master’s in Advanced Research in Criminology

International Master’s in Advanced Research in Criminology (IMARC)

Rotterdam, Нідерланди

2 Years

Англійська

Денне навчання

30 Jun 2024

Sep 2024

EUR 2 530 / per year *

На кампусі

* Студенти не з ЄЕЗ: 9000 євро на рік

Введення

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) - це єдина існуюча 2-річна програма з кримінології в науково-орієнтованій кримінології з упором на перетин кордонів, безпеку та соціальну справедливість, запропоновану двома різними університетами в Європі. Потреба в IMARC випливає з того, як глобалізація, потоки інформації та знань змінюють злочинність і контроль над злочинністю, а також із постійних зусиль ЄС побудувати спільний простір кримінального правосуддя в межах своїх зовнішніх кордонів. Масштабна регулярна та нелегальна міграція та геополітичні конфлікти викликають нові питання, які залучають національних та міжнародних акторів і вимагають спільних міжнародних підходів до поточних європейських та світових подій. IMARC задовольняє потреби у висококваліфікованих, міждисциплінарних та міжнародно орієнтованих кримінологах, які можуть запропонувати оригінальні та актуальні аналізи та розробити інноваційні, ефективні та етичні рішення для просування академічних досліджень, політики та практики.

Університети, які беруть участь у програмі, Університет Еразма Роттердама (координатор), Департамент кримінології (Нідерланди) та Університет Гента, Департамент кримінології, кримінального та соціального права (Бельгія), мають достатній, хоча й різний досвід досліджень і викладання в цій галузі. кримінології, особливо щодо перетину кордону, безпеки та соціальної справедливості. Програма об’єднує навчання, дослідження та практику завдяки співпраці з відомими партнерами, до яких належать університети, державні установи, органи державної влади, неурядові організації та приватні підприємства. IMARC сприяє співпраці та діалогу з організаціями та громадянським суспільством, що посилює академічну та суспільну значимість програми та сприяє розвитку наскрізних навичок, таким чином сприяючи працевлаштуванню та громадянським навичкам наших студентів. IMARC містить інноваційні інтерактивні методи навчання, в яких оптимізовані сильні сторони особистого контакту між студентом і викладачем, неформального навчання та соціальних мереж.

The study program in a nutshell

We offer:

  • Критичні теоретичні та практичні погляди на перетин кордону, безпеку та соціальну справедливість.
  • Навички якісного та кількісного кримінологічного дослідження. На проведення наукової роботи навчальною програмою відводиться один рік. Таким чином, програма відповідає дослідницьким амбіціям відмінників, які хочуть стати дослідниками.
  • Участь у дослідженні та відкритість для рефлексії та реагування на нові події та поточні дискусії в кримінології та робочій сфері кордонів, безпеки та соціальної справедливості.
  • Програма об’єднує навчання, дослідження та практику через співпрацю з уже відомими партнерами, серед яких уряди, неурядові організації, корпоративні актори та інші університети, сприяють працевлаштуванню наших студентів.
  • Участь у міжнародних конференціях двічі на рік зі студентами інших університетів (Common Sessions).
  • Ви матимете можливість відвідати спільну магістерську програму, приділяючи особливу увагу дослідницькій мобільності та міжкультурному обміну.
  • Після успішного завершення спільної магістерської програми ви отримаєте подвійний диплом: національний ступінь університету, де ви провели принаймні один семестр.

Ідеальні студенти

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання