The International Academy Of Osteopathy

The International Academy Of Osteopathy

The International Academy Of Osteopathy

Введення

Ми хочемо навчити наших студентів бути безпечними, компетентними та незалежними остеопатами. Тому ми пропонуємо сучасні курси, які відповідають найвищим академічним стандартам. Ми встановили великий успіх завдяки гарному науковому фундаменту (Evidence-Based Practice - EBP). Очікується, що наші студенти завжди будуть діяти на основі широких наукових знань.

Якість Інновації. Оцінка Повага Саме це ми стоїмо на стенді IAO®.

 • Якість : ми постійно шукаємо способів зробити наші курси ще кращими. Сьогоднішні студенти відіграють важливу роль у цьому: частково завдяки відгукам ми можемо покращити якість наших послуг.
 • Інновації : IAO® не відстає від останніх подій (практика, основана на доказах). Протягом багатьох років ми застосовуємо "змішане навчання" у навчальній програмі. Це означає, що наш метод навчання складається з поєднання класичного вчення та електронного навчання. Крім того, ми продовжуємо шукати способи зробити практику на основі досвіду ще більш помітною на наших курсах.
 • Оцінка : Велика подяка за дисципліну з остеопатії, але також за зусилля наших співробітників, вчителів та студентів.
 • Повага : Не тільки повага до наших студентів, наших вчителів, наших помічників та персоналу, але також для пацієнтів. Відносини між остеопатом і його пацієнтом ґрунтуються на взаємоповазі.

Остеопатична професія

IAO® продовжує працювати над посиленням академічного характеру остеопатичної професії та визнанням професії остеопатії у всіх країнах, де ми організовуємо навчання. Співпраця з існуючими медичними професіями є життєво важливою в цьому відношенні.

Соціальне призначення

Крім наших курсів з остеопатії ми також намагаємося виконувати соціальні цілі. У наших клініках у Генті та Антверпені (Бельгія) ми надаємо кожному можливість користуватися перевагами остеопатичного лікування. У клініках пацієнти можуть обійтися безплатно студентам останнього курсу, звичайно, завжди під наглядом кваліфікованого остеопата.

Розташування

 • Ghent

  Kleindokkaai 3-5 , B-9000, Ghent

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання