The Institute for European Studies

The Institute for European Studies

The Institute for European Studies

Введення

IEE-ULB, The Institute for European Studies в Брюсселі

Організація IEE-ULB є унікальною, завдяки своїм міжнародним командам, взаємодії з інституціями ЄС та міцної зв'язку між викладанням та дослідженнями.

IEE-ULB є центром міждисциплінарного досвіду в навчанні та дослідженні. Вона зосереджена на європейських питаннях.

Чому Інститут європейських студій у Брюсселі?

На початку 60-х років, після вступу в силу Римського договору , академічні органи УББ вирішили створити Інститут європейських студій.

IEE-ULB охоплює в основному чотири дисципліни: європейське право, політологія, економіка та історія. Будучи міждисциплінарним центром досліджень та викладання, він готує спеціалістів з європейських питань.

IEE-ULB - інститут з міжнародними вимірами

На IEE-ULB викладачі виходять з десятка країн. Студенти представляють не менше 30 національностей.

Міжнародний вимір є ще більш очевидним, коли мова йде про наших дослідників. Інститут відіграє важливу роль у створенні та координації європейських та міжнародних дослідницьких мереж .

Університет поблизу інститутів

Знаходиться в Брюсселі IEE-ULB користується перевагами свого розташування в самому центрі Європи . Європейські експерти, вищі посадові особи та розробники політики беруть участь у навчанні, дослідженні та публічних дебатах.

Ці практикуючі часто є частиною мережі AlumnIEE . Вони читають лекції студентам і надають наставництво. Вони зустрічаються на конференціях, літніх школах та курсах професійної майстерності.

Навчання, яке розвивається з нашими дослідженнями

IEE-ULB забезпечує узгодженість між її дослідницькою програмою та її навчальним забезпеченням . Дослідження розвивається відповідно до побудови європейських і європейських проблем. У цьому дусі курси регулярно переглядаються.

Головний офіс IEE-ULB: будівля Blomme

У 1964 році IEE створив головний офіс у дуже конкретній віллі на 39 авеню Ф.Д. Рузвельта, в Ікселі. Будівля була побудована в 1926-1928 роках Адрієн Бломме, головний архітектор у Брюсселі. У 1990 році IEE-ULB розширюється на сусідню віллу.

L'IEE-ULB представляє півстоліття інновацій у європейських студіях. Наше відео показує це через наших дослідників та науковців.

3 мандати IEE-ULB

IEE-ULB відіграє певну роль у визначенні місця Європи у світі. Вона розвиває свою діяльність навколо трьох мандатів: навчання, дослідження та публічні дебати.

Специфіка IEE-ULB полягає в тому, щоб об'єднати свої три мандату. Теоретичне навчання є практично орієнтованим. Наукове дослідження породжує дискусію щодо майбутнього Європи у світі.


Викладання

IEE-ULB пропонує декілька магістерських та спеціалізованих магістрів з європейських студій .

Інститут працює у співпраці з її партнерськими факультетами:

  • Солвей Брюссельська школа економіки та менеджменту
  • Факультет філософії та соціальних наук
  • Факультет права та кримінології

Курси орієнтовані на дисциплінарні та міждисциплінарні досягнення . Вони викладаються англійською або англійською або французькою мовами. Вони відображають основні напрямки досліджень, проведених у європейських дослідженнях. З метою сприяння професіоналізації, програми поєднують теорію та практику.


Дослідження в IEE-ULB

З моменту свого заснування IEE була поставлена ​​на передній план досліджень у європейських установах. Він сертифікований " Jean Monnet Centre of Excellence (CEJM)". Це підтверджує якість досліджень, що проводяться з європейських питань та проблем.

Дослідження в IEE обертається навколо 4 тем :

  • Європа як сфера свободи, безпеки та справедливості
  • Європа як сфера економічного та соціального регулювання
  • Європа як спільнота норм і цінностей
  • Європа в світі


Громадські дебати

IEE-ULB не є окремим академічним інститутом. Це публічний простір, де заохочуються обміни та дебати. Завдяки організації конференцій та поширенню публікацій інститут прагне зробити теорію конкретною . Це об'єднує дослідників, студентів та керівників, які обговорюють питання європейської інтеграції.

Розташування

  • Brussels

    39 avenue F.D Roosevelt, 1050, Brussels

Запитання