The Hong Kong Polytechnic University - Department of Logistics and Maritime Studies

The Hong Kong Polytechnic University - Department of Logistics and Maritime Studies

The Hong Kong Polytechnic University - Department of Logistics and Maritime Studies

Введення

Щоб впоратися зі стрімким розвитком логістики в Гонконзі та материковому Китаї зі зростаючим попитом на таланти, Гонконгський політехнічний університет (PolyU) офіційно заснував кафедру логістики 1 вересня 2003 року після реорганізації, до складу якої ввійшов колишній департамент судноплавства та транспортування. Транспортна логістика та частина колишнього Департаменту менеджменту.

У вересні 2008 року ПоліУ зробив ще один крок, щоб перейменувати кафедру на Департамент логістики та морських досліджень, щоб краще відображати сильні сторони кафедри та зростаюче портфоліо. Наразі PolyU є єдиним постачальником морської освіти на вищому рівні в Гонконзі.

Якісна освіта

Маючи основні напрямки спеціалізації в «глобальному ланцюжку поставок» та «міжнародному судноплавстві та транспортній логістиці», кафедра пропонує комплексні та визнані на міжнародному рівні академічні програми, починаючи від бакалаврів і закінчуючи аспірантами. Основними цілями є виховання високоефективних менеджерів та лідерів з логістики шляхом розробки сучасних навчальних матеріалів та використання інноваційних методів навчання.

Магістерські програми кафедри з управління глобальним ланцюгом постачання, логістики міжнародного транспортування та транспортування та управління операціями пропонують глибокі знання для менеджерів і фахівців у цій галузі, і вони втілюють надійний баланс між академічною теорією та професійною практикою. Програма магістра з міжнародного судноплавства та транспортної логістики, наприклад, охоплює не лише морські знання, а й практичні предмети, такі як портова політика та управління, судноплавне право та морське страхування.

Департамент також активно співпрацює з провідними установами на материковому Китаї. Однією з цих ініціатив був запуск свого флагманського магістра наук з управління якістю в Чжецзянському університеті в Чжецзяні. Виходячи з академічного профілю кафедри, програма залучала кандидатів з різних професій, включаючи банківську справу та фінанси, громадське харчування та ресторани, будівництво, інженерію, державні департаменти, охорону здоров'я, готель, логістику, мерчандайзинг, виробництво, управління нерухомістю, комунальні послуги, закупівлі. , тестування та сертифікація якості, роздрібна торгівля, туризм, торгівля, транспорт, складування та інші сфери послуг.

Інноваційні дослідження

Відповідно до традиції PolyU, Департамент зробив сильний акцент на інноваційних дослідженнях у різних галузях, що охоплюють морське транспортування, судноплавство, порти, управління ланцюгом поставок та транспортну логістику. Академічний колектив активно займається науково-дослідницькою діяльністю, про що свідчить зростання кількості наукових робіт, опублікованих у високоякісних академічних журналах.

Визначення Університетом деяких проектів як нішевих областей також свідчить про досконалість відділу в дослідницьких ідеях та діяльності.

Промислова співпраця

Як центр передового досвіду в галузі логістики та морської освіти для виховання професійних талантів, Департамент також прагне надавати дослідницькі та консультаційні послуги для бізнес-спільноти. Завдяки тісній співпраці з галузями, прикладними програмами та реальними зв’язками, Департамент може забезпечити найвищу якість викладання, дослідження та консультації в класах, що принесе користь для промисловості та спільноти в цілому. Це те, що PolyU робить різницю в логістиці та морській освіті.

Рейтинги

Рейтинг університетів:

№ 5 у рейтингу Times Higher Education Young University Rankings 2022

№ 5 у глобальному рейтингу навчальних предметів ShanghaiRanking (GRAS) 2021: Менеджмент

№6 у рейтингу QS Top 50 Under 50 2022

№ 23 у рейтингу азійських університетів Times Higher Education за 2021 рік

№ 25 у рейтингу QS Asia University Rankings 2022

№66 у світовому рейтингу університетів QS 2022

№91 у Всесвітньому рейтингу університетів Times Higher Education (THE) за 2022 рік

Рейтинг факультетів:

№1 у Гонконгу та №25 у світі для бізнесу та економіки

Факультет бізнесу Гонконзького політехнічного університету отримав нагороду «Кращий постачальник освітніх курсів з логістики» на нагороді Asian Freight, Logistics and Supply Chain Awards 2021

Рейтинг відділів:

№ 1 з морських досліджень у Китайському університеті

№ 1 у рейтингу 30 найкращих морських шкіл PolyU (2016-2020)

№ 1 у Thomson Reuters ISI Web of Science 2019 – 2021: Дані дослідження доставки

№ 1 у KUBS Worldwide Business Research Rankings™ - Операційний менеджмент та наука менеджменту 2010-2019

№1 у Гонконгу та №9 у світі в рейтингу університетів The SCM Journal List™ за 2018 рік

№ 2 у Гонконгу та № 18 у світі The SCM Journal List™ University Rankings 2018-2020

№ 14 у UTD Top 100 Business School Research World Rankings та № 1 за межами США у сфері управління виробництвом та операціями за період 2016-2020.

Декілька професорів з кафедри логістики та морських досліджень Гонконзького політехнічного університету входять до списку 250 найкращих людей у бізнес-дослідженні згідно з рейтингом P-Rank 2022.

в тому числі:

№ 1 Ір професор, декан факультету бізнесу Едвін Ченг

№37 Професор Шуайан Ван

#84 Професор Кі-Хун Лай (Майк Лай)

#153 Професор Чі То Нг

#200 Професор Чунг Лун Лі

Розташування

  • Hung Hom

    Room M628, 6/F, Li Ka Shing Tower, , Hung Hom

Запитання