Keystone logo
© Miriam Alster Flash90
The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

Введення

Смійте відкривати – HUJI Digital Open Day

Приєднуйтесь до нашого Digital Open Day для програм бакалавра, аспірантури та аспірантури та дізнайтеся, як ми поєднуємо досконалість із насиченим студентським життям.

Забронюйте місце тут > > https://tinyurl.com/2udrnv2x

HUJI - Міжнародний вплив

Створюючи неперевершену досконалість у наукових дослідженнях, викладанні та навчанні, всесвітньо відомі вчені Єврейського університету досягли надзвичайних проривів у галузях від сільського господарства до досліджень мозку, від економіки до освіти та багатьох інших. Ці досягнення знайшли своє відображення у вражаючій кількості конкурсних грантів на наукові дослідження, отриманих його викладачами, а також у реєстрації непропорційно великої кількості міжнародних патентів.

Статті та дослідження вчених університету часто публікуються в престижних наукових та академічних журналах, і їх дослідження принесли їм видатні нагороди в Ізраїлі та за кордоном. На сьогодні викладачі та випускники виграли сім Нобелівських премій, одну Філдсову медаль (еквівалент Нобелівської премії з математики), одну Міжнародну премію Канади Гарднера з біомедичної науки та 14 премій Вовка.

Єврейський університет особливо пишається своєю компанією з передачі технологій "Startup Nation" Yissum , яка входить до числа найбільш продуктивних та успішних систем інкубаторів у світі:

 • З часу свого заснування в 1964 році Yissum ліцензував понад 530 технологій
 • Він реєструє понад 50 нових патентів щороку
 • Yissum щорічно приносить $ 2 млрд доходу

HUJI пропонує комплексний вибір семестрових, однорічних, бакалаврських, магістерських та докторських ступенів, а також стипендії після докторантури, стажування та короткострокові програми. Викладацький факультет складається із всесвітньо відомих фахівців у своїх галузях, багато з яких виграли важливі призи та нагороди.

Новаторські дослідження

З часу свого створення понад 100 років тому Єврейський університет був лідером у новаторських дослідженнях як у галузі соціальних наук, так і в галузі природничих наук. Насправді до його першої Ради керуючих входили не хто інший, як Альберт Ейнштейн та Зігмунд Фрейд; і з його залів вийшло не менше восьми Нобелівських премій та багатьох інших важливих нагород.

Сьогодні університет залишається твердо відданим своїй ролі лідера в мультидисциплінарних дослідженнях, і він стоїть на передовій передових інновацій та підприємництва у широкому діапазоні галузей. Huji має понад 100 дослідницьких центрів, на даний момент триває 3800 дослідницьких проектів.

Як і належить видатній науковій установі, тісно пов’язаній із міжнародним науковим співтовариством, Єврейський університет об’єднує провідних дослідників з усього світу. Третина всіх кандидатів докторських наук в Ізраїлі навчаються в Єврейському університеті, а чверть усіх міжнародних стипендіатів в Ізраїлі є членами університету. Це також є накопичувачем у отриманні грантів на дослідження від Європейської дослідницької ради (ERC).

Орган з досліджень та розвитку Єврейського університету заохочує та сприяє всій дослідницькій діяльності в університеті та забезпечує постійну підтримку науково-дослідних проектів. На сьогоднішній день дослідниками, пов’язаними з HUJI, було зареєстровано понад 10 000 патентів. Університет заохочує та сприяє передачі технологій та підтримує успішну комерціалізацію інновацій. Тому не дивно, що університет зіграв таку помітну роль у розвитку знаменитої стартової екосистеми Ізраїлю.

Яскраве міжнародне співтовариство

Понад 2000 студентів з 90 країн щорічно навчаються в Єрусалимі та користуються багатьма можливостями короткострокового навчання, які пропонує Ротбергська міжнародна школа HUJI. Сюди входять односеместрові програми навчання за кордоном та програми обміну студентами, курси івриту ульпан та різні стажування. Студенти, пов'язані з Ротбергом, є частиною жвавої міжнародної спільноти, яка користується стимулюючими академічними програмами поряд із захоплюючим особистим досвідом.

Наші студенти занурюються у навчання, і вони також насолоджуються можливістю відчути одне з найбільш захоплюючих міст у світі. Єрусалим переповнений історією, культурою та релігією, але це також прекрасна сучасна столиця з різноманітним населенням та яскравим нічним життям. Університет допомагає своїм іноземним студентам максимально використати цей унікальний досвід, організовуючи безліч соціальних та культурних заходів, а також незабутні екскурсії по Ізраїлю.

Чому вчитися в Єврейському університеті?

 • Перший номер за досконалістю в Ізраїлі та серед 100 найкращих університетів світу
 • Вісім лауреатів Нобелівської премії за останні роки - випускники та дослідники ХУ
 • Дослідники HU виграли численні престижні призи
 • Пропонується понад 150 областей дослідження , включаючи багато міждисциплінарних програм
 • Інновації та креативність у навчанні та дослідженнях (нейронні обчислення, пізнання, обчислювальна біологія, вивчення раціональності)
 • Чотири кампуси приймають студентів з усього світу
 • Студентські послуги найвищого рівня, включаючи найсучасніші спортивні споруди та житло для студентів у всіх кампусах
 • Неймовірний панорамний вид на 3000-річне місто Єрусалим з вікон класів.

Статистика

Глобальна діяльність: цифри

Цифри говорять самі за себе:

 • 265 академічних угод з установами в 45 країнах
 • Угоди про обмін студентами з більш ніж 90 навчальними закладами в більш ніж 30 країнах
 • 90 курсів для вивчення близько 30 мов
 • 308 постдокторантів із 34 країн
 • Щорічна реєстрація майже 2000 студентів з 80 країн у Міжнародній школі Ротберга.
 • У вересні 2012 року Єврейський університет став одним із перших закладів, який приєднався до Coursera, яка співпрацює з провідними університетами, щоб пропонувати безкоштовні онлайн-курси людям з усього світу.

  Рейтинги

  The Hebrew University of Jerusalem постійно входить до числа найкращих університетів Ізраїлю та серед 100 найкращих університетів у всьому світі. Крім того, університет був визнаний найкращим ізраїльським університетом і 201-205 кращими з 800 найкращих установ у 2016-17 Times Higher Education World University Rankings, опублікованому британським журналом Times Higher Education. HUJI був єдиним ізраїльським університетом, який увійшов до 200 найкращих університетів світу в рейтингу.

  Крім того, The Hebrew University of Jerusalem займає перше місце в Ізраїлі та 88 місце в усьому світі в рейтингу Reuters Top 100 найінноваційніших університетів світу.

  Розташування

  • Jerusalem

   Mt. Scopus 9190501 Jerusalem, , Jerusalem

  • Rehovot

   Rehovot, Ізраїль

   Програми

   Запитання