The Graduate Institute

The Graduate Institute

The Graduate Institute

Введення

Інститут післядипломної освіти є державною акредитованою випускною школою, присвяченої пропаганді комплексного та цілісного світогляду шляхом вивчення здоров'я, оздоровлення, освіти та персональної та професійної трансформації.

Наша місія

Місія Інституту випускників, як незалежної вищої освіти, полягає в тому, щоб забезпечити трансформаційну освіту на основі інтегративної та цілісної перспективи та спеціально розроблена для того, щоб студенти мали повний потенціал як у професійному, так і в особистому житті.

Наше бачення

Академічна стипендія та освіта, засновані на інтегративному та цілісному світогляді, сприятимуть широкому розумінню складних людських проблем, стимулюватимуть індивідуальну та колективну освіту та добробут та сприятимуть поліпшенню, сталістю та відродженню суспільства та суспільства.

Навчатися в спільноті

Вищий інститут оцінює владу громади. Ми віримо, що ми навчаємось більш ефективно в групах, ніж ми самі. Завдяки цьому ми проводимо всі наші програми в когортах - групах дорослих студентів, які створюють навчально-колективне середовище. Модель когорти сприяє діалогу та активному обміну ідеями, допомагаючи кожному учню створити сенс на особистому рівні, залишаючись при цьому зв'язаним з їх більшою групою. Це робить процес навчання динамічним, релевантним та гуманізованим.

Когорти також створюють безперервність у наших програмах магістра та сертифікатів. Закінчивши повну програму навчання з групою дорослих учнів, студенти зможуть процвітати та розвиватися в безпеці, довірі та співтоваристві своєї громади. У когорти кожен голос поважається, і кожен учень сприяє індивідуальному та колективному зростанню та відкриттю.

Світ підтримки

У TGI навчання не закінчується в чотирьох стінах класу. Наш факультет і адміністрація завжди готові керувати та підтримувати студентів під час навчання. Ми також надаємо наступні ресурси, щоб переконатись, що те, що навчаються в TGI студентам, будуть служити їм у своїх особистих та професійних зусиллях:

  • Практичне наставництво та стажування, які забезпечують цінні можливості для навчання, а також потенційні можливості для кар'єри після закінчення програми
  • Можливість розробляти і виконувати проект "Кульмінація", який допомагає запустити студентів на наступний етап свого професійного життя після закінчення навчання
  • Постійні зворотні зв'язки та досвід факультету та координаторів програм, які можуть допомогти студентам з проходженням практики та наставництва та розробкою проекту "Кульмінація"
  • Членство в нашій процвітаючої Асоціації випускників після завершення програми, що включає доступ до нашого Директора випускників, щорічні випускники зібрань та інші освітні ресурси, доступні спеціально для випускників TGI.

Розташування

  • Bethany

    171 Amity Rd, Bethany, CT, 06524, Bethany

    Запитання