Keystone logo
© GCAS College Dublin Ltd
The Global Centre for Advanced Studies

The Global Centre for Advanced Studies

The Global Centre for Advanced Studies

Введення

The Global Centre for Advanced Studies (GCAS College) — це коледж, який пропонує високоякісні, безборгові, акредитовані в ЄС ступені бакалаврату та магістратури з філософії, психоаналізу, теології та соціальних наук. GCAS є унікальною спільнотою дослідників, які створюють економіку обміну знаннями, з удостоєними нагород і провідними вченими на факультеті, які належать викладачам і випускникам.

Філософія GCAS

GCAS пропонує майбутнім дослідникам і студентам нову модель вільного навчання та дослідження знань без боргів.

Академічна свобода скомпрометована студентським боргом. Тож ми створили простір для виховання та заохочення критичного мислення та роздумів без економічного тиску. Нами співволодіють випускники та викладачі, тому свобода мислення за своєю суттю є спільною та глобальною.

Дослідження в GCAS

Місія GCAS – високоякісна освіта без боргів, яка забезпечує ресурси для творчих і нових форм дослідження, які неможливі в традиційному університетському середовищі. Ми віримо, що освіта за своєю суттю є інтерсуб’єктивним досвідом, який вимагає відкритого обміну ідеями та пропозицій, а також створення нових і сміливих напрямків мислення та дій суворими науковими способами. Таким чином, для нашої академічної спільноти важливо поважати колег-дослідників з різними, іноді складними напрямками мислення, продуктивністю та діями. Суть нашої діяльності полягає у створенні та підтримці відкритого, інклюзивного та складного середовища, у якому можна розвивати ідеї та критично досліджувати те, що вони вважають важливим для світу.

GCAS надає альтернативу традиційним науковим колам, надаючи підтримку, яка дозволяє дослідникам проводити серйозні наукові та міждисциплінарні дослідження порівняно з традиційною моделлю вищої освіти, яка базується на студентських боргах, прибутках і дослідженнях, які надто часто не вирішують найбільш тривожних питань. проблеми, що стосуються виживання нашої планети та подальшого справжнього розквіту людини. GCAS вважає, що дослідник/студент несе відповідальність перед суспільним благом через ретельне академічне дослідження. Наші магістра та доктора філософії Програми надають студентам можливість проводити серйозні та стійкі наукові дослідження у партнерстві з нашим факультетом та академічною спільнотою.

Наше завдання

«Забезпечити освіту та дослідження найвищої якості у світі без боргів».

Наша місія є глобальною та тривалою. Достатній потенціал і спроможність стати лідером у сфері глобальної освіти вимагає сміливості та постійного прагнення до інновацій. Ці інновації є результатом досвіду та відданості всіх викладачів, співробітників, дослідників і студентів GCAS. Наші професори віддані навчальній практиці, зосередженій на теоретичних і практичних способах максимізації здібностей і талантів студентів, щоб покращити наш світ. Спільнота GCAS покладається на нашу різноманітну студентську групу, щоб продовжувати надавати можливості для цієї добре обґрунтованої, безборгової та повноцінної освіти.

Наші цінності

«Ми понад усе цінуємо свободу. Свобода створювати, досліджувати та впроваджувати нові концепції, ідеї та практики в нашій спільноті».

Бачення GCAS залишається незмінним. Він відображає наш стратегічний напрямок, прагнення до досконалості, а також глобальне охоплення та доступ. Наше бачення прокладає шлях для посилення взаємодії з відомими вченими та найяскравішими умами й амбіціями молодого покоління. Це також означає, що ми можемо і будемо адаптуватися до мінливих тенденцій розвитку технологій, скориставшись можливістю виростити класну кімнату за межі традиційного звичайного коледжу у віртуальне, живе та інтерактивне середовище.

Наше бачення

«Стати провідним у світі коледжем, що забезпечує найвищу якість освіти без боргів для всіх кваліфікованих студентів у всьому світі».

Бачення GCAS залишається незмінним. Він відображає наш стратегічний напрямок, прагнення до досконалості, справедливості, правди та глобального охоплення. Наше бачення прокладає шлях для посилення взаємодії з відомими вченими та найяскравішими умами молодого покоління. Це також означає, що ми можемо і будемо адаптуватися до мінливих тенденцій розвитку технологій, скориставшись можливістю виростити класну кімнату за межі традиційного звичайного коледжу у віртуальне, живе та інтерактивне середовище.

Розташування

  • Dublin

    38/39 Fitzwilliam Square, Dublin 2 Do Ireland, 2 NX53, Dublin

Запитання