The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

Введення

Наша історія

З 1904 р. GW пропонував курсові роботи в галузі освіти. Спочатку було менше десятка викладачів, відділ освіти став Викладачем училища у 1909 р., А згодом - Шкільною освітою у 1928 р., Де були відділи освіти, педагогічної психології та домашньої економіки. У 1933 р. Школа освіти почала пропонувати докторські програми.

Після Другої світової війни багато людей, які повернулися до військових, і військових у відставці, деякі з яких уже проходили підготовку з математики та природничих наук, відвідували GW, щоб отримати ступінь освіти, що дало їм можливість вступити на другу кар'єру. Багато з цих випускників швидко зросли, щоб стати директорами та керівниками покоління бебі-бумерів, тим самим забезпечивши готову мережу для розміщення наступних поколінь викладачів-викладачів GW.

Наприкінці 60-х років школа шукала та отримувала державне фінансування для своєї нової програми спеціальної освіти, а пізніше зверталась до громади за допомогою консультантів з підготовки та вчителів. У 1977 році назву знову змінили на Школу освіти та розвитку людини.

У 1994 році школа стала Вищою школою освіти та розвитку людини (GSEHD), коли вона перейшла до більш цілеспрямованої місії з питань аспірантури. Сьогодні програми GSEHD організовані у межах п'яти відділів: консультування та розвиток людини, навчальні програми та педагогіка, освітянське лідерство, навчання людини та організацій, а також спеціальна освіта та інвалідність. На цих кафедрах розміщуються програми магістрів, спеціалістів з освіти, докторських та аспірантурних програм.

The United States Capitol Rotunda

Наше лідерство

Майкл Фейєр - декан Вищої школи освіти та людського розвитку та професор освітньої політики університету Джорджа Вашингтона та негайний минулий президент Національної академії освіти. Восени 2014 року президент Обама призначив Діна Фейєра членом Ради директорів Національної ради з освітніх наук.

До вступу в GW протягом 17 років Дін Фейер займав посади в Національній науковій раді Національних академій, останнім часом на посаді виконавчого директора Відділу поведінкових та соціальних наук та освіти. Він також працював старшим аналітиком та директором проектів в Управлінні оцінки технологій Конгресу США.

Фейєр отримав ступінь бакалавра (англійська література) з англійської літератури у Коледжі Квінс-Нью-Йорк, магістр державного управління в школі Уортон і кандидат наук. в аналізі публічної політики від Університету Пенсільванії. Він навчався в Єврейському університеті Єрусалиму, а Сорбонна була на факультеті бізнес-школи університету Дрексель у 1981-1986 роках і викладала курси з питань освітньої політики та досліджень у Пенні та Джорджтауні.

Фейер регулярно консультується з навчальними закладами та урядом США, Ізраїлю, Європи та Близького Сходу. Він публікував журнали з питань освіти, економіки та політики, а також оглядав, есе та вірші в газетах та журналах у Вашингтоні, Філадельфії, Лос-Анджелесі та Нью-Йорку. Він також є господарем навчального подкасту EdFix. Фейер - співробітник Американської асоціації просування науки та Американської асоціації освітніх досліджень.

"Освіта - це найважливіше інвестиційне суспільство. Завдяки чудовій спроможності та калібру професорсько-викладацького складу, студентів та персоналу ми готові зустріти нові виклики, використовуючи принципи інновацій та співпраці як потужні двигуни змін".

138055_pexels-photo-2422294.jpeg

Значення GW

Що робить GW унікальним місцем для роботи? Наші цінності та культура, яку вони створюють. Ці цінності поділяються нашими студентами, викладачами та персоналом. Вони служать керівною силою, формуючи наше повсякденне життя в кампусі і допомагаючи нам приймати найкращі рішення для нашого університетського співтовариства.

Цілісність

Ми чесні та справедливі у своїх словах та діях.

Співпраця

Ми досягаємо більше, залучаючи інших до спільних процесів та прийняття рішень.

Повага

Ми цінуємо людей як людей та ставимося до них справедливо, співчутливо та дбайливо.

Досконалості

Ми досягаємо відзнаки завдяки знанням та інноваціям.

Відкритість

Ми доступні, сприйнятливі та вільно ділимось інформацією.

Різноманітність

Ми цінуємо і включаємо людей з різних культур, походження та перспектив у переслідуванні наших спільних цілей.

Мужність

Ми заохочуємо брати на себе ризик, вчитися на шляху невдач та наполегливості у прагненні до досконалості.

Загальна інформація

  • Наші кампуси охоплюють райони DC, Вірджинія та Меріленд, а також місця в Азії.
  • Ми пропонуємо 15 програм повністю онлайн.
  • Партнерство з 11 місцевими шкільними округами пропонує нашим учням цінний досвід роботи в класі.
  • Наші програми підготовки викладачів визнані NCATE та затверджені державою.
  • Розташування в столиці країни дозволяє студентам отримати реальний досвід уряду, фондів, музеїв, державних шкіл, вищих навчальних закладів, професійних асоціацій та міжнародних громадських організацій.

Розташування

  • Washington

    G Street Northwest,2136, 20052, Washington

    Запитання