The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Введення

Школа міжнародних відносин університету Джорджа Вашингтона Елліотт - одна з провідних світових шкіл міжнародних справ. Розташована в самому центрі Вашингтона, округ Колумбія, її місія полягає у навчанні наступного покоління міжнародних лідерів, проведення досліджень, що сприяють розумінню важливих глобальних проблем та залученню до політичної спільноти в США та у всьому світі.

Унікальне розташування школи - лише кілька кроків від Білого дому, Світового банку, Міжнародного валютного фонду, Державного департаменту США та десятки інших американських та міжнародних організацій - збагачує його викладання та дослідження, надаючи студентам та науковцям неперевершені можливості співпрацювати з США та міжнародні політичні спільноти.

Школа Елліотта, названа на честь колишнього президента GW Ллойда Х. Елліотта та його дружини Евелін, пропонує інноваційні міждисциплінарні програми навчання, які забезпечують студентів освітою та підготовкою, необхідною для досягнення успіху на міжнародній арені. Понад 700 студентів користуються перевагами однієї з 10 випускних програм школи Елліотта.

Школа пропонує програми магістра мистецтв у галузі глобальної комунікації, міжнародних відносин, міжнародного розвитку, міжнародної економічної політики, міжнародної науково-технічної політики та політики безпеки, а також Азії та Близького Сходу, з додатковою концентрацією в Європі, Росії та Євразії, Латинської Америки та Африки. Школа Елліотта також пропонує ступінь магістра для професіоналів середньої ланки та магістра міжнародних досліджень у поєднанні з 19 міжнародними університетами-партнерами. Понад 2100 студентів вивчають комплексну програму ліберальних мистецтв з особливим акцентом на міжнародних справах або з регіональним фокусом на Азії, Близькому Сході або Латинській Америці та півкулі. 20 000 випускників школи Елліотта займають керівні посади в державному, приватному та некомерційному секторах по всьому світу.

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Школа Елліотта спонсорує дев'ять науково-дослідних інститутів:

 • Центр міжнародної науки і технології
 • Інститут європейських, російських та євразійських студій
 • Інститут глобальних та міжнародних досліджень
 • Інститут міжнародної економічної політики
 • Інститут досліджень Близького Сходу
 • Інститут громадської дипломатії та глобальної комунікації (співавтор з Школою медіа та зв'язків з громадськістю GW)
 • Інститут безпеки та конфліктознавства
 • Сигурський центр азіатських досліджень
 • Інститут космічної політики

Ці динамічні інтелектуальні центри забезпечують місця для науковців та політиків, які збираються разом для розробки, тестування та поширення нових ідей. Співробітники факультету працюють індивідуально та спільно з різних дисциплін, щоб посилити інтелектуальні дебати та поглибити академічні та політичні дискусії щодо міжнародних справ. Дослідження школи Елліотта сприяють розширенню знань, що допомагає науковцям, політикам та громадянам краще розуміти світ.

Місія

Університет Джорджа Вашингтона давно визнав цінність освіти з міжнародних справ. З моменту заснування університету в 1821 році ми підготували студентів до вирішення важливих глобальних проблем та зміни у світі. Школа міжнародних відносин Елліотта являє собою кульмінацію інноваційних ідей та свіжих перспектив, створених її провісниками в університеті Джорджа Вашингтона:

 • Школа порівняльного правознавства та дипломатії (1898 - 1905)
 • Кафедра політики та дипломатії (1905 - 1907)
 • Коледж політології (1907 - 1913)
 • Міжнародне право та дипломатія в Колумбійському коледжі (1913 - 1928)
 • Школа Уряду (1928 - 1960)
 • Школа уряду, бізнесу та міжнародних відносин (1960 - 1966)
 • Школа міжнародних відносин (1987 - 1988)
 • Школа громадських та міжнародних відносин (1966 - 1987)
 • Школа міжнародних відносин Елліотта (1988 р. - сьогодні)

У Школі міжнародних відносин Елліотта наша місія:

 • Виховувати майбутнє покоління міжнародних лідерів
 • Провести дослідження та створити стипендію, яка сприятиме розумінню важливих глобальних проблем
 • Залучати громадськість та політичну спільноту в США та в усьому світі, тим самим сприяючи міжнародному діалогу та формуванню політичних рішень

Наша місія - створити знання, поділитися мудрістю та надихнути на дії, щоб зробити наш світ кращим.

Про школу Елліотта

Університет Джорджа Вашингтона виховував покоління міжнародних лідерів і вдосконалював розуміння важливих глобальних питань з 1821 року.

Ця місія присвячена школі міжнародних відносин Елліотта, названій на честь колишнього президента GW Ллойда Х. Елліотта та його дружини Евелін. Ми навчаємо наших студентів теорії та практиці міжнародних справ, пропонуючи їм поглиблений аналіз міжнародних економічних, політичних, наукових та культурних питань. Навчальна програма школи є міждисциплінарною; більшість штатних факультетів Елліотта спільно призначаються на кафедрах GW.

Наш широко шанований факультет готує студентів Елліоттської школи до глобальної кар'єри в державному, приватному та некомерційному секторах. Випускники Елліоттської школи постійно шукаються для складної кар'єри в світі. Більше того, наше місцезнаходження у Вашингтоні, округ Колумбія, дозволяє нам налагоджувати міцні стосунки з громадськими, приватними та некомерційними організаціями, які регулярно працюють зі студентами та випускниками школи Елліотта.

Розташування

 • Washington

  Elliott School of International Affairs 1957 E Street,NW

Запитання